Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Üyelik Sözleşmesi

NFLTR Forum Sayfaları Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi

NFLTR.com Forum Sayfalarına hoşgeldiniz. Her forumun kuralları olduğu gibi NFLTR Forum Sayfalarının da bir takım kuralları vardır. Bu kurallar forumdaki herkes için geçerlidir. Kurallara forumun size daha iyi tartışma ve paylaşım alanı sunması için uyulması gerekir, foruma üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Umarız bu kuralları anlayışla karşılarsınız...

Aşağıda NFLTR Forum Sayfaları Forum Kuralları üç ayrı başlık altında belirtilmiştir.

Tüm Üyelerin Uyması Gereken Kurallar

1- NFLTR forumlarının tüm kurallarına uymak zorunludur. Kurallara uymayanlar uyarılır, uyarıldıktan sonra hala davranışlarında düzelme yoksa bir daha uyarılır. Hala bir değişiklik yoksa süreli ban cezaları alır veya yöneticiler tarafından forumdan atılır.

2- Forum sayfalarında yapılan yorumlar forum katılımcılarının fikirlerinden oluşur ve kendi sorumluluklarındadır. Bu fikirler, NFLTR'yi temsil etmez. NFLTR Forum Sayfaları sadece üyelere yazma imkanı tanımaktadır. Yazılanların hiçbirinden NFLTR sorumlu tutulamaz.

3- Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip mesajlar göndermek yasaktır. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından silinir ve mesaj atanlar uyarılır.

4- Forumda siyaset, din, politika, pornografi kesinlikle yasaktır. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından silinir ve mesaj atanlar uyarılır.

5- Her türlü polemik oluşturacak, çözüme yönelik olmayacak tartışmalar çıkaracak mesaj atmak yasaktır. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından silinir, mesajı atanlar yöneticiler tarafından uyarılır.

6- Avatarlarda ölçülerin sınırı 100* ye 100* pixeldir. Bu sınırları aşmayınız.

7- Forum dili Türkçe'dir. Forum yazışmalarınızda Türkçe imla kurallarına uymaya ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösteriniz.

8- Topicleri karşılıklı muhabbet alanı yapmak yasaktır.

9- Başka bir siteden yapılan alıntının foruma kaynağı belirtilmeden yapıştırılması yasaktır.

10- Forum Sayfaları'nda yasadışı her türlü alım satım / ticari alışveriş yasaktır. Bu tür mesajlar tespit edildiğinde ilgili mesaj silinir, mesaj sahibi üyenin üyeleği iptal edilir.

11- MP3 linki yayınlamak, w-a-r-e-z, c rack, serial, şifre kırma, torrent... gibi konular hakkında mesaj atmak yasaktır. Bu tür mesajlar tespit edildiğinde ilgili mesaj silinir, mesaj sahibi üyenin üyeleği iptal edilir.

12- Tezahurat yapmak için forumu kullanmak yasaktır. Örneğin; "off ne pasdı favre yürü be green bay", "layX6 aaa cardinals", "bu sene şampiyon ...", "bomba gibi geliyoruz" vs. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından silinir.

13- Büyük harfle mesaj yazmak yasaktır. Eğer mesajın tamamı büyük harfler ile girilirse o mesaj yöneticiler tarafından silinir. Büyük harfle mesaj yazmak bağırmak anlamına gelir. Lütfen mesajlarınızın tamamını büyük harfler ile yazmamaya özen gösteriniz.

14- Topic açmadan önce o başlığı içeren başka bir entry olmadığına emin olun. Eğer varolan veya konuyu içeren bir entry mevcut ise sizin açtığınız entry silinir. Tekrar tekrar aynı başlığı açmak yerine yöneticilere danışmayı deneyiniz.

15- Yazdığınız mesajlarda kullandığınız dilin düzgün olmasına dikkat edin, msn de konuşuyor gibi konuşmayın kısaca mrb, nbr, pls gibi kısaltmalar yapılması yasaktır.

16- Yazdığınız mesaja yorumunuzu katmanız gerekmektedir, örneğin bu en iyi WR kim gibi bir başlığa "Terrell Owens" yazıp bırakmayın nedeninide belirtin ki tartışma, konuşma ortamları oluşabilsin. Yorumsuz veya boş mesajlar görevli mod veya adminler tarafından silinir.

17- Sadece gülücük ikonlarıyla mesaj yazmak yasaktır. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından silinir.

18- Forumda herhangi bir ürün alışı ve/veya satışı yaparken adres, kredi kartı numarası vs. gibi kişiler bilgilerin verilmesi yasaktır. Aksi halde NFLTR hiçbir koşul altında sorumluluk kabul etmez.

19- Forum yetkilileri mesajsilme/değiştirme, üye silme/değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hakları kullanmak forum yetkilisinin inisiyatifindedir. Üyeler foruma bu kuralı kabul etmek kaydıyla katılırlar.

20- NFLTR, Forum Kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. NFLTR istediği zaman Forum Kurallarında haber vermeksizin değişikliğe gidebilir. Üyeler foruma üye olurken bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Yukarıdaki 20 maddeye bu foruma üye olan herkes uymak zorundadır.

Ürün Satan/Tanıtan Firmaların/Şahısların Uyması Gereken Kurallar
Firmaların/Şahısların "Ürün Tanıtımı" ve "Ürün Satışı" ile ilgili olarak;

1-Birisi bir ürün satıyorsa ve/veya ürün tanıtımı yapıyorsa başka birinin o konuya girip ya şurada şu fiyata satılıyor demesi yasaktır.

2-Ticari mesajlar ve ilanların forumun ("Alım / Satım / Takas" adlı kategori altındaki başlıklarda) bölumünde kısıtlı kalması zorunludur.

3-Firmalar "Alım / Satım / Takas" kategorisinde kendilerine ait bir başlık açıp bu başlık altında ürünlerini, kampanyalarını vs. duyurabilirler.

4-Bir firmanın başlığı altında başlığı altında ya da forumun herhangi bir yerinde "X yerde Y fiyata satılıyor buradan daha ucuz" ya da "ben Z firmasından daha ucuza satıyorum benden alın" gibisinde mesajlar yazmak, kıyaslama yapmak veya firmaları kötülemek yasaktır.

5-Ürünler, fiyatlar hakkındaki karşılaştırmaları, kıyaslamaları bir firmaya herhangi bir gönderme yapmaksızın "Ekipman İncelemeleri" başlığı altında firma temsilcileri tarafından değil, oyuncular ve diğer üyeler yapabilir.

6-NFLTR ürün tanıtımı yapan firmalara/şahıslara reklam yapma imkanı değil, bu firmalara/şahıslara ürünleri hakkındaki detayları üyelere bildirme imkanı vermektedir. Ürün tanıtımı yapanların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

Yukarıdaki 6 maddeye ürün satışı yapan şahıslar/firmalar uymak zorundadır. Bu kurallara uymaları onları "Tüm Üyelerin Uyması Gereken Kurallar" başlığı altında yer alan kurallardan muaf tutmaz.

Herhangi Bir Takımla İlişkisi Bulunanların Uyması Gereken Kurallar
Herhangi bir takımın aktif veya eski oyuncuları, teknik kadrosunda ve/veya idaresinde görevli olan kişilerin maçlardan önce ya da sonra rakip takımı ve/veya rakip takım oyuncularını, teknik kadrosunu rencide edecek ya da iki takım arasında polemik yaratacak mesaj yazmazlar veya konu açamazlar.

Aksi halde bunu yapan oyuncu takımına, sitedeki mevkiisine, mesaj sayısına veya siteye katkısına bakılmadan forumdan uzaklaştıralacaktır. Üyelikleri silinecektir.

Hem şahsınızın hem kendi takımınızın hemde rakibiniz iyiliği için polemik, gerginlik ve/veya kavga yaratacak tartışmalardan kaçının.

Eğer bir mesajın şahsınızı/takımınızı rahatsız ettiğini düşünüyorsanız Admin veya Global Moderatorlerle iletişime geçin, gereği en kısa sürede yapılacaktır.

Unutmayın maç forumda değil sahada oynanır.

Yukarıda yazan kurallara herhangi bir takımla ilişkisi bulunduğu halde (oyuncu, teknik ekip, yönetici vs.) foruma üye olan kişiler uymak zorundadır . Bu kurallara uymaları onları "Tüm Üyelerin Uyması Gereken Kurallar" başlığı altında yer alan kurallardan muaf tutmaz.

---

Ayrıca tüm üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz, böylece forum ortamında da olsa kiminle konuştuğumuzu, fikirlerimizi paylaştığımızı öğrenmiş oluruz. İsimsiz kişilerle muhabbet etmek yerine konuştuğumuz kişinin adını bilmek hepimizin tercihidir...

---

Forumda keyifli vakit geçirmenizi dileriz...

NFLTR Forum Sayfaları Yönetimi

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.096 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur