NFLTR Forum Sayfaları

TAFL => Üniversiteler Ligi Tartışma Platformu => Konuyu başlatan: alihan.aksoy - Şubat 11, 2018, 00:13:11

Başlık: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Takım Kurma Çabaları
Gönderen: alihan.aksoy - Şubat 11, 2018, 00:13:11
Fikir olarak yaklaşık 1.5 sene önce fiili olarak da 12 Mart 2017'de temelleri atılan Esogü Silverbacks takımının oyuncularından biriyim. Bu süre zarfında takım 2 seçme yapmış bu seçmelere 500'e yakın öğrenci katılmış olup 150-200 kişi civarında farklı kişiyle çalıştık. 3. seçmemizi yapma hazırlığındayız fakat gerekli desteği okuldan bulamadık. Gerek ekipman gerek saha gerek spor salonu olarak hiçbir şekilde okul yönetimi tarafından bir yardım görmedik. Bugüne kadar yaptığımız tüm idmanları aldığımız malzemeleri kendi cebimizden harçlıklarımızdan karşıladık. Okulun halısahalarına kimsenin gitmediği saatlerde haftasonları sabahtan gidiyoruz, okulun spor salonu ücretini kendimiz ödüyoruz. Sponsor konusuna gelince bu tarz bir işe sponsor olmaya sıcak bakan birini göremedik bulamadık. Daha önce ekipman edinen arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum
Başlık: Ynt: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Takım Kurma Çabaları
Gönderen: The Nightmare - Şubat 26, 2019, 02:09:38
Böyle bir konuda neden hiç cevap gelmemiş anlamıyorum.
Sanırım çabalarınız sonuç vermiş ve bir takım kurulmuş, ben de bugün adımı yazdırdım haftasonu seçmelere katılacağım, hatta 2 Mart Cumartesi günü maçı var Eskişehirde olanları beklerim hem tanışmış oluruz.
Takım hakkında edindiğim bilgileri burada paylaşırım bu sayede katılmak isteyen yeni arkadaşlar da fikir sahibi olabilirler.