Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

İletileri Göster

* Mesajlar | Konular | Eklentiler

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - lycantrophic

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 23
31
4te kesmek gerekiyordu fazla uzadı bu yeter artık işimiz gücümüz var amk.

32
Öf pöf uza dur. Gece yarısına kadar sürer bu.  :P

34
Alternatif bir ulaşım yöntemi olarak İstanbul'dan motorla maça gitmeyi düşünüyorum. Böyle bir imkanı olup da gelmek isteyen olursa haber versin.  ;)

35
Adam klavye başından iki dakkada kurtardı hakemlik müessesini; utanalım kendimizden.  :D

36
Birisinin lakabı da Iron Maiden olsa çok güzel olabilir bence. :P

37
Yeter ki sen iste... benim bağlantılarda hala duruyor:
http://forums.delphiforums.com/taff/start

Ben de buldum biraz önce onları; mesela evren geniş diye ne üdüğü belirsiz bir adam vardı bunun gibi, hastasıydım mesajlarının. Can sıkıntısından onlara bakıyorum kim ne yazmış diye.  :D

http://forums.delphiforums.com/taff/messages/?msg=523.1

Belki bu adam evren geniştir, bak şimdi.  Tarzlar benziyor. 8)

38
Amerikan futbolu forumlarında böyle acayip isimsiz cisimsiz boş boş atıp tutan adamlar hep var oluyor . Delphiforum zamanı geldi aklıma, arşivlerde bir yerlerde olsa da tekrar açıp okusak.  :D

39
Helal olsun. Sıra kupayı almakta artık.  :-*

40
İyi de konunun başlığı beğenmek olduğuna göre yetenekli, göze batan oyuncuları da illa ki beğenmek gerekmiyor. Hall of famer olması da fark etmez. Mesela ben bir Barry Sanders'ı da beğenmem izlemesi zevkli olsa da. Bir Walter Payton çok daha düz klasiğe yakın bir Rb olsa da istikrarı dolayısıyla çok daha beğenirim. Beğenilecek oyuncu herşeyden önce takım oyuncusu olacak, maçtan maça gelmeyecek, geldiğinde de "ben süperim, hepiniz benim köpeğim olursunuz ancak" tipi narsist tavırlar takınmayacak, antremanlara mümkün mertebe fiziksel ve zihinsel olarak katılım gösterecek, büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine karşı sevgi dolu olacak... vs...  :P İzlemesi zevk veren olsaydı o zaman anketin konusu, beğenmiyorum kardeşim zorla mı?  8)

41
Oyuncuları bireysel yetenekten ziyade takımlarına yaptıkları katkılarıyla, kazandırdıkları başarılarıyla değerlendirmek gerek. Mustangs'in qb'si iyi olabilir; ama kendini kanıtlayıp takımını çok üst seviyelere getiremediği takdirde bence Burak'tan daha iyisi yok. Bugün var yarın yok bir sürü büyük yetenek geçti bu ligden, umarım bu amerikalı arkadaş da diğer bazı amerikalılar gibi birkaç ayda ya da birkaç maçta bırakıp gitmez, kalıcı olur. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.  :P Takımlarına ve bu lige katkı yapabilecek adamlar lazım, yoksa bi cacık olmaz, olmuyor da zaten.

42
Tebrikler Gazi net bir skor olmuş. Kardeşlerim Gazi'de oynadığı için bu sene gönlüm onlarla beraber, en iyi neticeyi alırlar umarım bu sene.  8)

43
Abi soylenmediyse de.... niye toplandiniz oraya konusaydiniz... 8 takim 1 fiksturde anlasamaz mi? Yani derdim  o sifir iletsim...

Ankara dışından bi Daü gelmiş toplantıya. Toplanılamamış yani. Normal şeyler bunlar bu organizasyonsuzlukta.

44
1-3, 2-4 meselesi de, playout konusu da en başta lig fikstürü çekilirken konuşulup halledilmesi gereken olaylar. Sürekli hazıra konmaya çalışınca, federasyon halletsin diye bekleyince federasyondaki sporun "s"sinden anlamayan, ilgisiz amcalar da gider böyle absürt uygulamalar yapar normaldir. Şöyle dandik, alelacele peçeteye yazılmış gibi hazırlanan bir fikstürle bu tip sorunların yaşanması gayet doğal bence.
http://www.tbsf.org.tr/upresimler/1ligfikstur.pdf

45
Ligin üst sıraları için bir önemi kalmamış olabilir; ama bu hafta ODTÜ kazanıp İTÜ kaybederse ODTÜ son maçı da kazanmak zorunda playouttan kurtulmak için.

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 23
Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.093 saniyede 23 sorgu ile oluşturulmuştur