Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Yayınları  (Okunma sayısı 106877 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL Yayınları
« Yanıtla #15 : Kasım 20, 2006, 11:07:49 »
FOX SPORTS (Digiturk Kanal 70)

20 Kasim 2006 Pazartesi
14:00 - Chicago Bears @ NY Jets (Pazar gunku macin tekrari)

23 Kasim 2006 Persembe [Thanksgiving]
19:00 - FOX NFL Sunday
20:00 - MIAMI DOLPHINS @ DETROIT LIONS (????) *
23:00 - TAMPA BAY BUCCANEERS @ DALLAS COWBOYS

* Foxsportstr.com'da iki mac icinde takim belirtmemis. Foxsports.com'daki sezonluk programda thanksgiving day sadece bucs cowboys gozukuyor TSI 23:15'te. iki mac arasinda 3 saat fark oldugunu ve dolphins lions macinin aslinda TSI 19:30'da basladigini dusunursek tek mac olacagini saniyorum.

24 Kasim 2006 Cuma
10:00 - thanksgiving maci tekrar (hangi mac belirtmiyor)
19:30 - thanksgiving maci tekrar (hangi mac belirtmiyor)

25 Kasim 2006 Cumartesi

10:30 - NFL Gameday (banttan)
19:00 - NFL Gameday (tekrar)

26 Kasim 2006 Pazar
19:00 - NFL Sunday (canli)
20:00 - CHICAGO BEARS @ NEW ENGLAND PATRIOTS (canli, mac belirtilmemis ama fox pazar gunu boyle aciklamisti)

Butun saatler Turkiye yerel saatidir.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Kasım 20, 2006, 11:13:16 »
Evet bu hafta iki mac var ama sanirim bundan sonra boyle olacak demek ne kadar dogru olur bilemiyorum. Bu hafta sukran gunu dolayisiyla sansimiz yaver gitti ama su ana kadar fox hic ust uste iki mac gostermedi. Buyuk olasilikla kimsenin 8 saat boyuncu tv onunde oturmayacagini dusunuyorlar.  ;)

Ayrica ufak bir arastirmadan sonra sukran gunu olayini cozdum. Sports Illustrated'in sitesi si.com'da buldum sonunda butun maclarin yayin saat ve kanallarini, nfl.com'da bile kanallari belirtmiyordu! Bu arada si.com'a bakmadiysaniz bakin gayet guzel haberler yorumlar vs var gerek NFL gerekse NCAA icin. Neyse, sukran gunu fox'ta tek mac olacak bucs@cowboys.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Kasım 27, 2006, 02:48:49 »
evet... sukran gunu iki maci da gosterdi fox.... ilginc olarak ilk maci cbs kanalindan ikinci maci fox kanalindan...  :o

ama pazar aksami bears patriots maci yerine (cekismeli maci pats 13-17 aldi) falcons - saints macini (saints aldi) gostererek gercekten gecenin icine etti.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Kasım 28, 2006, 17:24:07 »
Bu arada belki son mesajlarimdan once vardi da ben farketmemistim ama simdi gordum... nfltr.com sitesine eklenmis fox yayin akisi, sol tarafta asagida gorebilirsiniz. artik benim de buraya yazmama gerek kalmadi.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Aralık 07, 2006, 10:22:57 »
Bu arada Fox Sports yayin akisinda gozuken Total Football programi Amerikan futbolu hakkindaymis, bu sabah acip izledim. Oyuncular hakkinda yorumlar, roportajlar, vb. seyler var. Firsat bulursaniz seyredin derim.

nastycrow

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ağustos 07, 2007, 13:05:19 »
cuma gunu fox ta cowboys colts pre season macı var.cuma gunu 3 kere yayınlıcaklar haberiniz olsun ilk yayın sabah.bu arada her pazartesi sabahı canadian football var fox ta sabah 7 de ;)

Çevrimdışı mbaris79

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Let's go Niners!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Ağustos 08, 2007, 15:55:16 »
NFL maclarini bedava izlemek istiyosaniz buraya takilin. Eger gercekten saglam bir connection'niniz varsa SopCast programini indirirerek pre-season maclarini baya kaliteli bir bicimde izleyebilirsiniz.NFL Network'e kizgin oldugum icin almiyorum ve HoF macini buradan izledim baya basariliydi. Turkiyede ki arkadaslar icin ulusal kanal'dan yayinlanan maclari da buradan veriyorlar  :-*

http://streamednfl.blogspot.com/

Blitzburg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ağustos 08, 2007, 23:07:02 »
aga 16bin lik dsl baglantim var.simdi espn espn2 gibi yayinlari nerden izlerim tabi kaliteli bi sekilde.eskiden tvu da vardi o iyiydi ama kaldirdilar.simdi tvants diye bi dalga var ama cok kötü.bilginiz varsa paylasmaniz dilegiyle...

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Ağustos 09, 2007, 10:44:45 »
aga 16bin lik dsl baglantim var.simdi espn espn2 gibi yayinlari nerden izlerim tabi kaliteli bi sekilde.eskiden tvu da vardi o iyiydi ama kaldirdilar.simdi tvants diye bi dalga var ama cok kötü.bilginiz varsa paylasmaniz dilegiyle...

Allah gözünü doyursun. 2-3 binini buraya yolla o bağlantının bari. Valla ben geçen sene parayı bastırıp yahoo'nun olayını kullandım, ama hem pahalıya geliyor, hem de kalite yalan. maçların saatleri de kötü zaten (Artık pazar akşamı başlayan maçların bile saati kötü bana, aile hayatı işte...)

Bu sene eğer spoiler durumlarını aşabilirsem maçları 3-4 gün sonra sağdan soldan indirme olayına gireceğim. Ama Amerika'daki birtakım arkadaşlarım Green Bay yenildiğinde e-maille taciz ettiğinden o da sakat. Ya lanet olsun hiçbir uyduda da çıkmıyor işte şu amerikan kanalları!

Blitzburg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Ağustos 09, 2007, 10:56:47 »
ya bende NASN diye bi kanal var evde...ayda11.90€ ya haftada 4 canli onlarindisina 6 tane banttan mac tekrari veriyolar,buna ek olarak 3 tanede canli NCAA maci var ve nfl networkle ortak yayin yapiyolar ama  ESPN bi tane.mumkunse netten izlemek bana bi yol gösterin....

Çevrimdışı rams73

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Ağustos 17, 2007, 01:10:38 »
arkadaslar benim internet en ucuzu, sınırlı 4gb, bu sopcastteki maclar bir gecede sizce kac mb kullanır? sütten agzım yandı daha önce, 129 milyon ödedim gecen ay, bu yüzden acaip korkarak yaklasıyorum. sopcast den 4 saat mac izlemek takriben kac mb tutar bilen var mı?
Furkan Anarat

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #26 : Eylül 07, 2007, 04:50:34 »
ilk hafta green bay maçı. teşekkürler fox sports :D umarım geçen yıl 4 hafta üstü üste carolina maçı yayınlama inatlarını bu sene green bay ile devam ettirirler. :)
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Eylül 17, 2007, 16:39:30 »
Fox'un AFC maci gosterme olasiligini artik degerlendirmeye bile calismadigimdan dun gece NFL field pass deneme uyeligimi baslatarak pats chargers macini pats yorumcusundan dinledim. NFL.com gamecenter ile birlikte aslinda kotu bir deneyim degil, maci izleyemedikten sonra! 7 gun icerisinde iptal ederseniz ucretsiz deneme firsatiniz oluyor, eger devam etmek isterseniz ise sezonluk $40, aylik ise $10 odeme secenekleriniz var. ilgilenenlere duyurulur.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #28 : Eylül 17, 2007, 16:57:16 »
bu arada fox sports türkiye kapanmış, artık sadece ingilizce seçenek var..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #29 : Eylül 19, 2007, 19:19:55 »
sopcats'da cowboys maçları + bazı haftalar süpriz maçlar var. ama bazen kalite düşüyor, duraklamalar oluyor, bu tip başka program önerebilir misiniz?
Kaan ÖZAYDIN

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.107 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur