Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: İstanbul Cavaliers  (Okunma sayısı 64254 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
Ynt: İstanbul Cavaliers
« Yanıtla #105 : Aralık 03, 2011, 09:34:31 »
İşin bir de maddi boyutu da var tabii.  ;D Para var huzur var diyosan sorun yok.  :-*
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı Minic

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Koç RAMS
« Yanıtla #106 : Aralık 03, 2011, 19:22:31 »

o şovalye belkide ben olurum :)

sıkıntı yok futbol hayatımı nasıl bitebilirki bir işi çok istersen olur :D kimse engel olamaz
ufak bir örnek veriyim cavaliers'tan ayrılan yaklaşık 10 kişinin ilişiksiz kağıdını vermediğinden bu sezon oynuyamıyolar veya para vermeleri lazım ki zaten klupte 250 lira 5 aylık aidat peşin vericeksin onun dışında playbook ve deplasmana giderkende hee bide forma yaptırmak için bide bide deplasmanda otobusu park ettiğin yerin park ücreti var hepsini geçen hafta yaşadığım için iyi hatırlıyorum ;)
Koç RAMS - Defensive Lineman

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #107 : Aralık 03, 2011, 22:10:22 »
ufak bir örnek veriyim cavaliers'tan ayrılan yaklaşık 10 kişinin ilişiksiz kağıdını vermediğinden bu sezon oynuyamıyolar veya para vermeleri lazım ki zaten klupte 250 lira 5 aylık aidat peşin vericeksin onun dışında playbook ve deplasmana giderkende hee bide forma yaptırmak için bide bide deplasmanda otobusu park ettiğin yerin park ücreti var hepsini geçen hafta yaşadığım için iyi hatırlıyorum ;)

Beş aylık peşin aidat ve playbook'a para mı? Her şeyin parasını verip playbook'a para vermeyi unutursan sahada ne yapıyorsun?
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2011, 16:04:01 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #108 : Aralık 04, 2011, 01:46:56 »
Kardeşim konuşmayacaktımda kusura bakma tutamadım kendimi.
2  Konu beni düşündürdü
1.Anladığım kadarı ile cavs de yeni oyuncusun ilk defa deplasmana gidiyorsun gibi.Bukadar erken sistemi eleştiriytor olmanı doğru bulmadım.(kim verecek o parayı okul desteği olmadan ben mi?)
2.Takımının içinde yaşanılan herneyse içerde kalır  bunu çarşaf çarşaf sermene gerek yok ,çüki yarın öbürgün başka takımlara geçersen girdiğin takımın yöneticileri,yaşadıklarınızı canın sıkılınca nevar ne yok döküyo olmanı hoş karşılamayabilirler...(daha 19 yaşındasın başka takımlara geçmek istersen diye söylüyorum.
Bir de şu var ki Abilerin bile bu konuyu bukadar  senin gibi ortaya dökmüyor.Böyle bir açıklama yapılacaksa bunu onlara bırak istersen.

« Son Düzenleme: Aralık 04, 2011, 01:50:40 Gönderen: kadir99 »
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı uzunctu

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : Aralık 04, 2011, 21:45:55 »
takım kapanmıştır.

Çevrimdışı cs_cs

• aykut tekşen
  • Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : Aralık 05, 2011, 16:09:58 »
Kardeşim konuşmayacaktımda kusura bakma tutamadım kendimi.
2  Konu beni düşündürdü
1.Anladığım kadarı ile cavs de yeni oyuncusun ilk defa deplasmana gidiyorsun gibi.Bukadar erken sistemi eleştiriytor olmanı doğru bulmadım.(kim verecek o parayı okul desteği olmadan ben mi?)
2.Takımının içinde yaşanılan herneyse içerde kalır  bunu çarşaf çarşaf sermene gerek yok ,çüki yarın öbürgün başka takımlara geçersen girdiğin takımın yöneticileri,yaşadıklarınızı canın sıkılınca nevar ne yok döküyo olmanı hoş karşılamayabilirler...(daha 19 yaşındasın başka takımlara geçmek istersen diye söylüyorum.
Bir de şu var ki Abilerin bile bu konuyu bukadar  senin gibi ortaya dökmüyor.Böyle bir açıklama yapılacaksa bunu onlara bırak istersen.

sözlerine katılırım hocam arkadaşa da katılıyorum ama sıkıntı yok ben sevdiğim şeyler için harcadığım paranın arkasından ağlayacak biri değilim elimden geldiğince her şeyi yaparım benim sosyal hayatım pek yok sayılır çok nadir eve girer çıkarım işten eve evden işe durumdayım her türlü her şeye varım.....

bu arada kapandı diyen arkadaş :S anlayamadım....

Çevrimdışı Minic

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : Aralık 05, 2011, 19:02:52 »
1. olarak benim paranın arkdasından ağladığım yok benim için bunlar büyük para değil zaten ben senin maddi durumunu bilemediğim için açıklama yaptım
2.si bilmiyorum facebookta yaşananları gördünüz mü benden önce bütün abilerim tek tek yazdılar zaten neyse orası karışık ve uzun bi mevzu
3.olarak zaten cavaliers c.tesi günü alınan karar ile kapandı ama yinede açıklamasını ben abilerme bırakıyorum merak etmeyin zaten onlar birşey demeden ben ağzımı açmam

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : Aralık 05, 2011, 20:14:06 »
aciklamaya falan gerek yok
binbir zorluk cekerek, her sene kendini bir ileri seviyeye tasiyarak sonunda sampiyon olan takimimin bu sekilde dagilmasi kadar sacma birsey olamaz
sinirimden uzuntumden cildiracagim
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2011, 23:37:07 Gönderen: Efe Cem Elçi »
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı Gridiron

• Franchise Player
  • #bu iş bir tutku ......
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : Aralık 05, 2011, 20:34:05 »
3.olarak zaten cavaliers c.tesi günü alınan karar ile kapandı ama yinede açıklamasını ben abilerme bırakıyorum merak etmeyin zaten onlar birşey demeden ben ağzımı açmam

Demek ki boşuna konuşmuyorum bu benim için sevindirici ancak Türkiye Amerikan Fütbolu için çok ama çok üzücü bir durum. Üniversite desteği olmayan bir takım hem oyuncu bulma hem tesis hem deplasman hemde v.b. konularda atıl kalmaya mahkum (ha bir trilyoner çıkar sponsor olur o ayrı). peki şimdi noolcak "Federasyon efendi" bu gencecik çocuklar sporumu bırakacak. Türkiyeyi yurt dışında temsil ediyor diye destek verdiğiniz takım nerede? Avrupa bu duruma ne diyecek. artık götleriyle gülerler bize Federasyonda aynı şekilde hiçbirşey yokmuş gibi devam edecek. Vay halimeze vay eksiye gitmeye cepten yemeye devam....... Dur bakalım şu toplama milli takım noolcak yenmeyi garanti gördüğümüz o yüzden ayarladığımız  takımla maçımız noolcak.

Acilen bu çocuklar İstanbul takımlarına paylaştırılmalıdır. Ve belli bir maddi taahhüt vermeyen özel kulüplerin takım kurmaları yasaklanmalıdır.
Bay M

:)

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : Aralık 05, 2011, 20:42:26 »
Isin aslini bilmeden agir yorumlar yapmayalim, eksik bilgi uzerine dusunup gereksiz sert konusmayalim
Benim icin sevindirici lafina da takilmadim degil
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : Aralık 05, 2011, 20:48:14 »
İki sezon önce şampiyon olmuş bir takımın kapanması seni niye sevindiriyor ciddi merak ediyorum. Amerikan futbolu toptan bitse iyice bir rahatlayacaksın heralde bu zihniyetle.
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2011, 20:51:39 Gönderen: lycantrophic »
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı Minic

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : Aralık 05, 2011, 21:16:26 »
çok sağolsunlar itü ve yeditepe bize kucak açtılar ricamız üstüne ama dediğiniz gibi bu gidişle türkiyede klup takımları olmicak bence fedarasyonunda bi çare düşünmesi lazım çünkü üni. takımlarıda bir süre sonra dışarıdan oyuncu istememeye başlıyorlar

Çevrimdışı Gridiron

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : Aralık 05, 2011, 21:26:20 »
amma polimiksiniz CAVSın kapanması gerçekse belkide ben sizden daha çok üzülmüşümdür siz hiç meraketmeyin o cümlem düşüncelerimin doğru olduğunu boşa konuşup kendimin ve sizlerin vaktina almadığımdandır bunu anlayamıyorsanız sizin samimiyetiniz daha şüpheli. İtü ve Yeditepeyi davranışlarından dolayı tebrik ederim buna boğaziçininde destek vermesi hatta yıllar önce benzer şekilde kapanan marmara nın bu kadrodaki oyunculara sahip çıkıp tekrar kurulması gerekir.
Bay M

Çevrimdışı Gridiron

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : Aralık 05, 2011, 21:31:05 »
Hatta bu sene Üniversite takımları 3-4 yabancı üniversite öğrencisi oynatabilmeliki bu gencecik arkadaşlarımız gelişim göstermeli. veya üniversite takımı olmayan diğer genç arkadaşlarında oynama şansı olsun en azından her takımda 3-4 kişinin. yoksa bu arkadaşlar pro takımlarda kadro şansı bulamayacağı için bu spora küsüp uzaklaşabilirler. şöyle bile olabilir her üniversite takımı 20 yaş altı 5 yabancı oyuncu kadrosunda bulundurabilir.?

Site yöneticileri bu konunun ana bir başlık altına taşındırılımasını istiyorum pls.
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2011, 21:34:16 Gönderen: Gridiron »
Bay M

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #119 : Aralık 05, 2011, 21:51:42 »
Neden kapandı falan sorgulamadan hemen gençler paylaştırılsın falan.. Ne kadar ilginç bir düşünce. Ben merakla bekliyorum Cavs'den gelecek açıklamayı. Ondan sonra yorum yapmak da fayda var..
Kaan ÖZAYDIN

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.091 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur