Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Süleyman Demirel Üni - Atılım Üni. 22 Mayıs 2011 [Üni 2. Lig, Final]  (Okunma sayısı 12175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı can_81

• Can Hançerlioğlu
  • Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
1. si Biz Atılım'a küfür etmedik tribünde,bunu bilin de ki yanımızda Isparta'nın oyuncularının anneleri,kızkardeşleri de vardı...

2. si takımızda senelerce oynayan abimiz-kardeşimiz Isparta'nın koçu olmuş,kusura bakmayın o varken siz Ankara takımısınız diye sizi destekleyemezdik..

Başarılar dileriz 1. Ligde, aynı grupta olmak dileğiyle  :s17:

ıspartanın ve atılımın oyuncularının anneleri ve kardeşleri vardı öncelikle

2- interception attım gerizekalı diye bağırdınız fumble yapan oyuncumuz oldu geizekalı diye bağırdınız td yedik koyduk mu diye bağırdınız

benim küfür dediğimi ana avrat giydirmek olarak anlıyorsan yapma lütfen o da olmasın bi zahmet Gazi #48 Gürkan 'ın geçenlerde bi yazısı vardı ne için oynuyoruz kim için oynuyoruz diye hatırlarsın. bana 10 milyon euro mu veriolar senelik hayır ben her ay aidat veriyorum her antremana halı saha parası veriyorum forma parası veriyorum sakatlanınca benim anam babam üzülüyor ben derslerimden kalıyorum anama avradıma küfür yemeye ne hakkım var ki zaten kimse böyle bişey yapmaz küfürden kastım o değildir.

arkadaşınız koç diye mi ? tabi arkadaşınız koç diye desteklersiniz koyduk mu dersiniz sonra nereye gidiyorsunuz kupa törenini izleyin dediyse atılım lı bir oyuncu ( ki yanlış bir davranış ) demirleri tekmeleyip tehditler savurmazsınız onun annesi kızkardeşi de ordaydı belki ve belki bu sporu sırf bu yüzden bıraktırcak ailesi ona yazık değil mi biz bu sporda kaç kişiyiz ?

son olarak saldo da aynı şeyi söylüyor seneye umarım karşılaşırız diye umarım öyle olur ki biz 3 senedir ayakta durmaya çalışıyoruz her sene 30 oyuncu geliyor ertesi sene 25 i bırakıyor bilirsiniz ilk senemiz sizden ve diğer takımlardan malzeme istedik verdiniz minnettarız maçlara o şekilde çıktık biz her sene ayakta kalmaya çalıştık çok şükür başımızı hiç eğmedik yine eğmeyiz

saygılarımı sunarım bu yazdıklarım Atılım camiasını temsil etmez benim şahsi hissiyatlarımdır
Can Hançerlioğlu

Çevrimdışı mojoman

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Gazi Warriors

2- interception attım gerizekalı diye bağırdınız fumble yapan oyuncumuz oldu geizekalı diye bağırdınız td yedik koyduk mu diye bağırdınız

benim küfür dediğimi ana avrat giydirmek olarak anlıyorsan yapma lütfen o da olmasın bi zahmet Gazi #48 Gürkan 'ın geçenlerde bi yazısı vardı ne için oynuyoruz kim için oynuyoruz diye hatırlarsın. bana 10 milyon euro mu veriolar senelik hayır ben her ay aidat veriyorum her antremana halı saha parası veriyorum forma parası veriyorum sakatlanınca benim anam babam üzülüyor ben derslerimden kalıyorum anama avradıma küfür yemeye ne hakkım var ki zaten kimse böyle bişey yapmaz küfürden kastım o değildir.

arkadaşınız koç diye mi ? tabi arkadaşınız koç diye desteklersiniz koyduk mu dersiniz sonra nereye gidiyorsunuz kupa törenini izleyin dediyse atılım lı bir oyuncu ( ki yanlış bir davranış ) demirleri tekmeleyip tehditler savurmazsınız onun annesi kızkardeşi de ordaydı belki ve belki bu sporu sırf bu yüzden bıraktırcak ailesi ona yazık değil mi biz bu sporda kaç kişiyiz ?

son olarak saldo da aynı şeyi söylüyor seneye umarım karşılaşırız diye umarım öyle olur ki biz 3 senedir ayakta durmaya çalışıyoruz her sene 30 oyuncu geliyor ertesi sene 25 i bırakıyor bilirsiniz ilk senemiz sizden ve diğer takımlardan malzeme istedik verdiniz minnettarız maçlara o şekilde çıktık biz her sene ayakta kalmaya çalıştık çok şükür başımızı hiç eğmedik yine eğmeyiz

saygılarımı sunarım bu yazdıklarım Atılım camiasını temsil etmez benim şahsi hissiyatlarımdır

Atılım'lı arkadaşın bize söyledikleri ne yazıkki senin söylediklerine alakası yok(Gazi sizinle seneye Üni Lig'de görüşecez dedi tam olarak),neyse bizi bilen bilir sana burda anlatmama gerek yok,görüşürüz seneye...
İlter Havuçgil

Gazi Warriors Defensive Coordinator

Çevrimdışı cenk78

• Cenk
  • Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Atılım Rhinos Football
Millet gazı almış gidiyo hoş bu işler milletin gazıyla yürümüyo :) çok çalışmak lazım atılım rhinos'un bu durumu diğer yeni kurulan takımlara örnek olmalıdır. Kimse alınmasın gücenmesin bu  ligde şu takımı kimse tutamaz bu takımı kimse yıkamaz yok wing çözülmez falanlar filanlar diyenlerin hepsine söylenenleri yutturdu bu takım biraz saygıyı hakettiğimiz belirtmek isterim.
Spartans takımında sakatlanan arkadaşlarada geçmiş olsun umarım çok önemli bir sıkıntıları yoktur...
Atılım Rhinos #78

Çevrimdışı muzzy#28

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
''gazi kalsın,dur gitmeyin,nereye..''

seneye görüşmek üzere..  ;)

O zaman da ; ''nolur gitmeyin biraz jon benjamin geçelim'' diye bağırdığımızda küsmek yok  ;)

olurda üni-lig olursa aynı grupta oluruz sizinle muhtemelen..

hadi baş baş..

Maçın stresine bağladım münferit bir olay (sadece 1 oyuncunun azından çıkan sözler) sebebiyle yaşanan tatsız durum için tüm Gazili arkadaşlarımdan özür dilerim. Burdaki oyuncular robot değil, onlarda bazen yaşanan stres sebebiyle tepki verebiliyorlar. Sonuçta bütün maç tribünden yapılan tezahürata bir karşılık olarak verilen bir tepkidir. Olması doğru mu, tabii ki hayır, olmaması gerekirdi, bu açıdan tüm sorumluluk bendedir. Tüm sezon boyunca yaşanan "sadece bir münferit olayın" takımın davranışına ve kimliğine gölge düşürmesini asla istemem. Tekrar kusura bakmayın.
Saygılarımla,
Mustafa ÇADIR

Çevrimdışı Guras48

• Franchise Player
  • Gürkan Aslan WARRİORS #48
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: GAZİ WARRIORS

Arkadaşlar Ispartayı destekledik diye boş yere gaza geliyorsunuz bence.Ispartanın koçlugunu yapan insan yıllarca Gazi forması giymiştir.O yüzden bırakında ıspartataya destek olmaya biz karar verelim.

Küfür demişsiniz...Tribünde kimseye küfür etmedik.Ben saha içindeyken de saha dışındaykende kendi tarftarmızada,kendi oyuncularımıza küfür ettirmem.Gerizekalı lafıda tribünde kendi oyuncularımızın yaptıgı bazı hareketler nedeniyle kendi kendimize yaptıgımız geyik muhabetinden ibarettir.Kendi oyuncularımıza yapılan bir tezahürattır.Siz kendinize söylenmiş olarak algılamış olabilirsiniz.

Sanırım 57 numaraydı tam hatırlamıyorum.Senin dediğin gibi ''kalın kupa törenimizi izleyin'' demedi.Ordan Dayı gibi ''Gazi nereye nereye gitmeyin diyince'' ufak bir hadise oldu.Yani orada asıl amacı aklı sıra bize laf sokmaktı,senin yazdığın gibi ince bir şekilde bizi davet etmek değildi asıl amacı.Yani o lafın bize ne için dendiğini anlacayacak çaptayız,Rahat ol sen...Oyuncuysan tribünle muhattap olmamayı öğreneceksin.Tribüne laf atmayacaksın.Tribüne laf atarsan tribündeki kimse senin aileni,dostunu vb. gibi şeyleri düşünmez...

Neyse sonuç itibariyle Belkide maçı bizim sayemizde kazandınız haberiniz yok... :) :) Tadını çıkarın...
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2011, 17:48:21 Gönderen: Guras48 »
Gazi Warriors #48  (Defensive captain)

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu mesajdan sonra gereksiz uzamaması açısından konuyu kilitliyorum.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı warriors#33

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
gecen sene mi önceki sene mi atılımı itü karsısındada sonuna kadar desteklemiştik engine ve ıspartalı oyunculara feda olsun bagırdık cagırdık yendiniz tadını cıkarın hasomun dediği gibi ama sunu bilinki atılımlı arkadaslar geçmişine 1 anda sünger çekip geleceğini düşünme la gülüom ya size ne cabuk unutyorsunuz ya neyse Başarılar diliyorum atılıma seneye...57 numero seneye gaziyle oynarken rahat ol aklını almasınlar:):)
şeref özhindi...

Çevrimdışı Türkgücü

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Hakkaten haa 6 aylık takımdan 28 yiyip uzatamaya giden maçta dw yi çözmekten bahsedenlerde var :)

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SDÜ SPARTANS
Maç bitti kazanana da kaybedene de HELAL olsun. Maçın hakkında konuşmak boş artık. Ama buradan bu forumu takip edenler için tek bir noktaya dikkat çekmek istiyorum GAZİLİ olmak SAVAŞÇI olmak nasıl bir şey belki fark etmişlerdir. Mezun olursun aradan yıllar geçer hala kardeşlerin seni yalnız bırakmazlar gerek saha içinde gerek saha dışında her türlü destek olurlar. SAVAŞÇI OLMAK HERKESE NASİP OLMAZ... Bu gururu bana PAZAR günü yaşatan kardeşlerime buradan teşekkür ederim.

ŞUURSUZ :D
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı Ceyhun

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar Ispartayı destekledik diye boş yere gaza geliyorsunuz bence.Ispartanın koçlugunu yapan insan yıllarca Gazi forması giymiştir.O yüzden bırakında ıspartataya destek olmaya biz karar verelim.

Küfür demişsiniz...Tribünde kimseye küfür etmedik.Ben saha içindeyken de saha dışındaykende kendi tarftarmızada,kendi oyuncularımıza küfür ettirmem.Gerizekalı lafıda tribünde kendi oyuncularımızın yaptıgı bazı hareketler nedeniyle kendi kendimize yaptıgımız geyik muhabetinden ibarettir.Kendi oyuncularımıza yapılan bir tezahürattır.Siz kendinize söylenmiş olarak algılamış olabilirsiniz.

Sanırım 57 numaraydı tam hatırlamıyorum.Senin dediğin gibi ''kalın kupa törenimizi izleyin'' demedi.Ordan Dayı gibi ''Gazi nereye nereye gitmeyin diyince'' ufak bir hadise oldu.Yani orada asıl amacı aklı sıra bize laf sokmaktı,senin yazdığın gibi ince bir şekilde bizi davet etmek değildi asıl amacı.Yani o lafın bize ne için dendiğini anlacayacak çaptayız,Rahat ol sen...Oyuncuysan tribünle muhattap olmamayı öğreneceksin.Tribüne laf atmayacaksın.Tribüne laf atarsan tribündeki kimse senin aileni,dostunu vb. gibi şeyleri düşünmez...

Neyse sonuç itibariyle Belkide maçı bizim sayemizde kazandınız haberiniz yok... :) :) Tadını çıkarın...

Böyle bi durumda tabiki ıspartayı desteklemeniz gerekir bunda yanlış bi durum yok tam aksine desteklemezseniz yanlış birşey olurdu.Küfür olarak bahsedilenler koyduk mu tarzı şeylerdi fazlası varsa duymadım ki bunlarda doğaldır.Yeri gelir ana avratta küfür edilebilir(doğrudur yanlıştır orasını tartışmıyorum) ama öyle olsa bile sahadaki bi oyuncunun buna cevap vermesi küfür eden insan kadar yanlış bir harekettir,en az onun kadar suçludur.

Evet muhtemelen amacı laf sokmaktı,yanlış bir hareketti.Aynı şekilde savurulan tehditler hakaretlerde aynı şekilde yanlış hareketlerdi ve bu hareketleri takımlara mal etmek bi o kadar yanlış hareket.

nerden geldiğinizi kimlerin malzemeleriyle ve ön ayak olmasıyla kurulduğunuzu bir hatırlayın önce  ;)

Hatırlayın demek biraz yanlış olmuş unutmadık çünkü ve bunun için çok teşekkür ederiz.Bu yüzden takımlara mal etmemek gerekir diyorum çünkü gazi üniversitesi ve birçok üniversitenin bize çok destekleri oldu sizinde söylediğiniz gibi gerek tribünde destek olarak,gerek malzeme olarak gerek saha olarak.

saldo

• Ziyaretçi
Maç bitti kazanana da kaybedene de HELAL olsun. Maçın hakkında konuşmak boş artık. Ama buradan bu forumu takip edenler için tek bir noktaya dikkat çekmek istiyorum GAZİLİ olmak SAVAŞÇI olmak nasıl bir şey belki fark etmişlerdir. Mezun olursun aradan yıllar geçer hala kardeşlerin seni yalnız bırakmazlar gerek saha içinde gerek saha dışında her türlü destek olurlar. SAVAŞÇI OLMAK HERKESE NASİP OLMAZ... Bu gururu bana PAZAR günü yaşatan kardeşlerime buradan teşekkür ederim.

ŞUURSUZ :D

Her zaman..her yerde..yürürüz birlikte  :dwarf:  kısacası hepimiz ENGİNİZ hepinize yeteriz  ;D

Çevrimdışı Guras48

• Franchise Player
  • Gürkan Aslan WARRİORS #48
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: GAZİ WARRIORS
Bakın arkadaşlar anlayamadığınız bir kaç nokta var.Elimizde içkiler Eski takım arkadaşımızın çalıştırdığı takıma destek olmaya gelmişiz.Gır gır şamata keyif peşindeyiz.Kafalarıda çakır yapmışız.TD yapınca söylediğimiz koydukmu lafınamı bozuldunuz :) Bu kelimeye bozulan arkadaşlar hiç mi tribünde maç izlemedier.Ayrıca bozulduysanda bozuldun.Sen o an için sahada oyuncusun,sporcusun ağzını kapatıp tribüne bulaşmayacaksın. Yada ille bulaşmak istiyorsan sahada olmadığın,sporcu kimliğini bırakıp uygun müsait bir zamanda bulaşacaksın.

Sen kalkıp zaten kafası çakır olan adamlara sahadan laf atarsan ee onlarda haliyle sana laf atar.Sonra vay Gazi küfür etti bilmemne.

Adam arkadaşını (57yi)savunacak ya ,adamın biri utanmasa bize laf atan adamı siz yanlış anladınız.Takım arkadaşım(57)sizi hoş bir dille,hatta çiçek yollayıp kupa törenine çağırdı yazacak forumlara.Evt utanmasa bunu yazacak :) Sonra vay gazi buna rağmen olay cıkardı diyecek.Küfür etti diyecek...

Biraz objektif olalım...
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2011, 20:33:25 Gönderen: Guras48 »
Gazi Warriors #48  (Defensive captain)

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar biraz sakinleselim... Konu ile ilgili sikintilariniz varsa Lutfen ozel mesaj atiniz...

Her iki takimida tekrardan tebrik ediyorum...

Engin`i ayrica tebrik ediyorum... Bu isi cok siki calisarak, cok emek harcayarak yapti... Isin perde arkasini umarim birgun kendinden dinlersiniz... Mutfaktaki emegi cok buyuk... Yeni kurulacak universite takimlarina ornek olusturacak bir tablo... Aslinda Bunu yaziya doksende bir kaynak olarak elimizde olsa...
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı cenk78

• Cenk
  • Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Atılım Rhinos Football
Aslında burda kimsenin gazına geldiği bi durum yok ama ben çok iyi biliyorum "Gergedan Si...cez" diyenleri ya da benzerleri ... şuan kimsenin bizi desteklemisine ihtiyacımız yok da her maçımızın açıldığı konuda tahrikar sözler çok yazıldı :) bu olanların sebebi belkide bunlardı. Gerek varmı bence çok boş cevabı sahada yeterince verdiğimize inanıyorum... Tribündeydim küfür yokmuydu diyosunuz küfür vardı ufak tefek ama bu Gazi'nin genelde yaptığı birşey öyle kabul etmek gerekir. Geçmişe sünger çektiğimizi söylemişler Saldo ağır bir dille yazmış bunu biz zaten herkese söylüyoruz kimin destek kimin köstek olduğunu sana söylemek düşermi bilmem ama söylemesen daha yakışık alırdı, ben ilk mesajımdada yazdım bu takımın nerelerden geldiğini bunun her takıma örnek olması gerektiğini de söyledim yanlışsam buyrun cevap verin. O gün maç sonunda yoktum çok üzgünüm sonuna kalamadığım için olayları burdan ve takımdaki arkadaşlarımdan öğrendim Gazi bizim geçtiğimiz yolları 10 kere tavaf etti bu konularda çokda tecrübelidir buna lafımız yokda bu laf üzerine bu kadar tecrübeli bir insanın cevap vermesi daha mı iyi oldu ? onuda anlamış değilim. madem siz bizden daha tecrübelisiniz bu geçtiğimiz yollardan geçtiniz abilik yapmakda sizin göreviniz değilmi tutupda biz atılıma şöle yaptık böle yaptık falan hiç yakışık almıyor aslında. Burdan açık ve net söyleyim takıma malzeme konusunda en çok emeği geçen Konya Selçuktur ama hiç duydunuzmu onlardan böyle sözler. Şampiyonluklar kazanmak 10 yıldır namağlüp takımı devirmek çok büyük kabiliyet ve emeğin eseridir. Ama o duruşu olgunlukla devam ettirmek daha büyük bir maharet ister ha şunu anladım bu yazılanlardan sonra bir takımın geçmişi mazisi galibiyetleri gücü herşeyi olabilir ama karakteri olmadığında böyle sıkıntılar yaşatıyor bunu öğrenmiş oldum herkesin huzurunda Konya Selçuk'dan bize desteği geçen malzemeyi veren herkese teşekkürü bir borç bilirim özellikle bu durumu orda burda camiaya yansıtmadıkları için.
Ha şunu söyleyim Final maçını bu takım sizin gazınızla felan kazanmadı bu noktaya gelirken çok şeyler yaşadı o noktalara geri dönememek için kazandı bu takım bu maçı  takımın koçları ve özverili oyuncuları sayesinde kazanıp Şampiyon oldu herşeyi kendinize mal etmeyi bırakın artık...
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2011, 10:25:10 Gönderen: cenk78 »
Atılım Rhinos #78

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SDÜ SPARTANS
offf offff yıldım yazmıyorum bir şey... Bu ortalığı karıştırmaya çalışan adamlardan yıldım, sabır muhasebesine geçtim ne kadar dayanırım bilmiyorum... Sezon dün final maçı itibari ile benim için bitmiştir. Gelecek sezon cevabını veririm :D
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.102 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur