Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Ankara Cats - Gazi Warriors [Kulüpler 1. Ligi, 1. Hafta]  (Okunma sayısı 16030 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara Cats - Gazi Warriors [Kulüpler 1. Ligi, 1. Hafta]
« Yanıtla #15 : Kasım 28, 2011, 05:53:15 »
Ben Cevat Double Wing'e geri dönmüş, Burak da tırsıp bırakmış diye duydum.

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Kasım 28, 2011, 09:33:58 »
Ben de gece geç yatmış ertesi gün de uyanamamış diye duydum; aramış taramış herkes, telefonunu da açmamış.  ???
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı ardarica

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Kasım 29, 2011, 14:15:22 »
çok enteresan herkes başka bi yorum yapmış  :) 2.maçta gelir artık

Çevrimdışı Saldıray

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Kasım 30, 2011, 00:59:05 »
Gazi'nin geçen seneki QB'si bu sene oynamayacak mı?Oynamayacaksa Warriors'ın işi biraz zor.En azından hücum kapasitesini geçen seneki seviyeye getirmeleri için çok çalışmaları lazım.
Saldıray
2011 Final maçında provokatör olarak ilan edilen kişi.
Geri döndüm buradayım..

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Kasım 30, 2011, 16:54:37 »
Gazi'nin geçen seneki QB'si bu sene oynamayacak mı?Oynamayacaksa Warriors'ın işi biraz zor.En azından hücum kapasitesini geçen seneki seviyeye getirmeleri için çok çalışmaları lazım.

Saldo yok degil mi forumda artik:(
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı Saldıray

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Aralık 01, 2011, 01:26:02 »
Saldo ile ne alaka var?Anlamadım
Saldıray
Geri döndüm buradayım..

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #21 : Aralık 01, 2011, 08:38:41 »
Saldo yok degil mi forumda artik:(
:D saldo olaydı anlardın ne alakası olduğunu da neyse:D
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı Saldıray

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Aralık 02, 2011, 01:30:11 »
Saldo olaydı anlardım ne olacağını..
Ben daha Saldo kim onu bilmiyorum,bilsem de bilmesem de ne olur ne olmaz anlamam.Saldo yok mu var mı onu da bilmem.Yazdığım laftan da bu atarlı giderli şekil şemale niye giriyorsunuz anlamadım.Burak Şenyuva gibi üst düzey bir QB'yi kaybedersen takımınım hücum seviyesi azalır,bunu da düzeltmek için çok çalışman gerekir.Yanlış mı?NFL'de görmüyor musunuz örneklerini?Manning vs.QB takım değil elbette ama hücumun da merkezi.
Buraya kadar tamam.Anlamadığım şu,Saldo gelse ne yapacak onu anlamadım?Dövecek mi,kan mı çıkacak?Saldo mafya babası mı?Don Corleone gibi bir imaj çizmişsiniz de yazdığım mesaj da ne size saygısızlık var ne bir kusur ama sizin yaptığınız saygısızlık.
İyi Saldo var diye Gazi şöyle böyle bile yazmayalım.Bu sadece Gazi için de değil her takım için geçerli.Geçen senenin şampiyonuna gayet saygılıyım elbette fakat şu yazdıklarınız yakışmıyor şampiyona.
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2011, 01:31:10 Gönderen: Saldıray »
Saldıray
Geri döndüm buradayım..

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Aralık 02, 2011, 08:56:41 »
Biraz sakin olalım. Aşırı tepki vermeye gerek yok. Yiğithan forumda en cok zaman geçiren, dolayısıyla konu Gazi oldumu ilk cevap yazandı. Kimse döver kırar demedi, lafını esirgemezdi ondan söylenmiş bir laf. Saygısızlık yaptın diyen de olmadı ("atarlı giderli şekil şemale giriyorsunuz" lafı çok hoş olmadı) da sen nereden çıkardın yazilanlarin sana saygısızlık oldugunu?
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Aralık 02, 2011, 09:16:58 »
şampiyona yakışmıyor mu? ne alakam var benim gaziyle
gayet espri olsun diye yazdığım bir yazıydı yanlış anlaşılma olmasın
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #25 : Aralık 02, 2011, 09:44:48 »
Saldıraycığım,
Sen atarı,gitarı bilmiyorsun...Anladığım kadarı ile canın sıkıldı sağa sola sarim diyorsun...Burdan sana ekmek çıkmaz lafı fazla uzatma.Neyin yakıştığını ben biliyorumda.Sen ne dediğini bilmiyorsun.
Lafın kısası ömer kardeşim ile senin anlayamayacağın (ki zaten anlamamışsın >:D) saldo kardeşimize inceden bir gönderme yaptık.Bu göndermeyi senin yerine başkasını kullanarak da yapabilirdik kısmet sana imiş :-*...yani sen bu olayda konu mankenisin.Kendine pay çıkartma...
birincisi sen kimin şampiyon tam olarak bilmiyorsun sanırımÖmer ile ben farklı takımlarda oynuyoruz.
İkincisi kendini tam tanıtta kimle muhattabız öğrenelim...
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2011, 10:16:23 Gönderen: kadir99 »
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Aralık 02, 2011, 13:12:35 »
Bu arada qbsini kaybeden takim su anda double wing oynuyor,
qb varken spread option oynuyorlardi,
yani dw yi gecen senelerdeki gibi iyi oynuyorlarsa sorun yok demektir
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Çevrimdışı Saldıray

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Aralık 02, 2011, 16:07:38 »
Öncelikle iyi günler,
Yanlış anlamışsam ne ala özür dilerim,özür dilemek koymaz kusura bakmayın derim.Amacım kesinlikle gerginlik çıkarmak,ona buna sarmak değil.Yazdığım yorumda ne tür bir gerginlik var ki?

Bunda herhangi bir küçük düşürücü,aşağılayıcı,saygısızca bir itham olduğunu görmüyorum.Gazi Warriors yıllardır finallerde oynayan geçen sene şampiyon olan önemli takımlardan bir tanesi.Size saygısızlık yapmak gibi bir niyetim yok,aşağılamak gibi bir niyetim de yok,olsa ben kendimi küçük düşürürüm çünkü başarılı bir takım olduğunuz ortada.Yorumumun gerekçesi açık,Spread oynarsan QB'nin belirli bir düzeyin üstünde olması lazım.Pas yüzdesi ve oyun okuma çok önemli bu düzende,bunu sağlayacak olan da QB.Tabiki O-Line vs de önemli ama QB biraz daha önde bu konuda.Gazi formasyonu diye tanımlanan,D-Wing düzeninde QB'nin yapması gereken pek birşey yok Spread'e göre.Koşucunun seviyesi,O-Line'ın akışı ve organizasyon(Pull vs.)çok daha önemli.Özetlersek Spread düzeninde QB'nin önemi DW'e göre çok daha fazla.Forumda yazılanları okurum,bir yazıda bu senede Spread oynayacağını belirtmiş Gazili oyunculardan bir tanesi.Bu yorumun üzerine Burak Şenyuva'nın olmaması ihtimaliyle Gazi Spread düzende aksar ve bunu düzeltmeleri için çalışmaları gereklidir demek istemişimdir.İyi bir Qb bulunur vs. orasını bilemem ama B.Şenyuva önemli bir değer oldu TAFL için ve kaybı da her takımı etkiler.Yanlış anlaşılmasın diye bunu açıklamak istedim.Önemli bir QB'yi kaybettiğinde sarsılırsın,bu sadece Gazi için geçerli değil.

ömer91 adlı arkadaşımızın yazdığı DW oynuyorlar o zaman sorun yok lafına itiraz edeceğim.Warriors DW'i iyi oynuyor,yiğidin hakkını vermek lazım ama benim düşünceme göre Spread DW'den çok daha iyi bir diziliştir.Evet,hayır dersiniz karışmam bu benim görüşümdür.DW sadece koşu üzerine kurulu pas düzeninin zayıf olduğu bir düzen iken Spread çok daha geniş içeriklere sahip bir düzen.DW bu kadar başarılı olsaydı NFL'de fazlasıyla görürdük değil mi?DW koşu savunması başarılı olan bir takıma karşı son derece geçersiz ve zayıf bir düzen kanaatimce.Gazili arkadaşlarımız bunu geçen sene görmüşlerdir.Yıllardır DW ile yapamadıklarını Spread ile yapıp şampiyon oldular.ömer91 adlı arkadaşıma kısaca özetlemek istersem Spread DW'den iyidir,DW ile oynuyor olması Gazi takımının hücum düzeyini düzelttiği anlamına geleceğini zannetmiyorum.

Son olarak;kadir99 adlı arkadaşımızın Gazi Warriors takımında,ömer91 adlı arkadaşımızın da AFK,Bilgi Gossips ve London Blitz takımlarında oynadığı altta yazdığı üzere görülüyor.Ömer'in Gazi'de oynamadığının farkındayım kısaca.Yanlış anladıysam yeniden özür dilerim ama hak verirsiniz ki "Saldo burada olsaydı görürdün" lafının pek iyi olduğunu düşünmüyorum.Saldo olsa da yazarım olmasa da yazarım karşımda duruyor olsa da yazarım durmasa da yazarım.Çinçin Mahallesi'nden mi bu Saldo? ;D Neyse çok saygılı bir şekilde senin dediğin üzere LAFI UZATMIYORUM(!),ortamın gerilmesine gerek yok Amerikan Futbolu konuşmak daha iyidir.Bu forumda pek Warriors hakkında yorum yapılamıyor,sonra 1000 taraftan tepki geliyor,ben ne dedim diyorsun bir bakıyorsun Gazi'nin şu yanı zayıf yazmış oluyorsun,tepkiler ona gelmiş oluyor.Messi bile tartışılırken,Gazili arkadaşlar herhalde kusursuz görüyorlar ki her eleştiriye tepki veriyorlar.Kendinize iyi bakın,iyi günler
Saldıray
Geri döndüm buradayım..

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Aralık 02, 2011, 16:39:22 »
Saldıray Yazmıssın iyide kimse sana birşey demedi ki atılan laflar Saldoya... Hatta Saldoya da değil yaa Saldo olaydı soyle olurdu diye millet geyik yapıyor...

Sen niye bu kadar uzattın ki...
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : Aralık 02, 2011, 16:48:14 »
Bence bir formasyon digerinden daha iyidir yanlis bir aciklama hele hele turkiye hakkinda konusuyorsak.
Amerikada nflde olmasa bile dw formasyonunda oynayan takimlar var benim bildigim, ki bence nfl de bu formasyonda oynanmamasinin en buyuk nedeni en basit tabiriyle sikici bir formasyon olmasi (seyirci icin) ha nfl de defans oyunculari da boyle siki dizilmis bir formasyonda kosu yollarini tikamak icin fazlasiyla yetenekliler. Turkiyede de bu formasyonu durdurmak gecen senelere gore daha kolaylasti, hos adamlar kac senedir bu formasyonla oynuyorlar ve hala durdurmasi zor, Standartlarin cok uzerinde defans oyuncularina sahip bir takim olunca da gazinin one gectigi maclari kazanmasi daha da kolaylasiyor. Uzun lafin kisasi, karsi takimin zayifliklarini iyi degerlendirebilen bir oyun duzeni dw, ust seviyelerde oynanmiyor olabilir ama bence Turkiyede gecerliligini hala koruyor.

Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.106 saniyede 29 sorgu ile oluşturulmuştur