Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: SDÜ Spartans - BSK Dolphins [Kulüpler 2. Ligi, 2. Hafta]  (Okunma sayısı 27539 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ForumBot

• NFLTR Forum
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • Türkçe Amerikan Futbolu Sitesi
  vs 

Süleyman Demirel Üni. SK        --       Bostanlı SK
   18 Aralık 2011 | Süleyman Demirel Üni. Batı Kampüsü Çim Saha| 14:15

Erteleme

14 Nisan 2012 Cumartesi saat 12:00'da Süleyman Demirel Üniversitesi Batı Kampüsü Çim Sahasında
« Son Düzenleme: Mart 23, 2012, 20:35:55 Gönderen: evre »
NFLTR.com - Türkiye'de Amerikan Futbolunun Adresi

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
Ynt: SDÜ Spartans - Ege Dolphins [Kulüpler 2. Ligi, 1. Hafta]
« Yanıtla #1 : Aralık 12, 2011, 18:01:10 »
abowwwwww bir tarafta okan kardeşim...(mavi-Beyaz) :-*
Bir tarafta engin kardeşim...                    (kırmızı-Beyaz) ::)
Bu maça yürek dayanmaz:DDDD
kalbim okanın sayı atmasından yana ama SPARTANS kardeşlerim kazansın istiyorum:D
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SDÜ SPARTANS
Ynt: SDÜ Spartans - Ege Dolphins [Kulüpler 2. Ligi, 2. Hafta]
« Yanıtla #2 : Aralık 15, 2011, 20:37:07 »
TBSF'nin resmi web sayfasında bildirildiği üzere 18 aralık tarihinde oynayacağımız maçımız bize hiçbir mantıklı ve yazılı neden bildirilmeden maça 3 gün kala iptal edilmiştir.14:15'de oynanması planlanan maç daha sonra 13:45'e alınmasına rağmen havanın karanlık olabileceği, maçın sağlıklı oynanamayacağı söylenerek iptal gerekçesi olarak bize sunulmuştur. Ancak rakibimize ve federasyona sahayı gerektiği takdirde aydınlatılabileceği hatta saat 15:00'dan itibaren maçı ışıklandırmanın olduğu başka bir sahada oynanabileceği belirtilmiştir. Buna karşılık Federasyonun cevabı yapabilecekleri herhangi birşey olmadığı rakip takımla anlaşmamız gerektiğidir. Rakip takım ise pazar günkü maç için İzmir-ISPARTA arası ulaşım sağlayamayacağını, kalacak yer bulamayacaklarını söylemekte,  maçı mart veya nisan ayına ertelemek istemektedirler. Burada rakip takıma, federasyona ve tüm diğer kulüplerdeki arkadaşlara soruyorum 1 kişi bu maçın ertelenmesindeki amacı temiz yüreklilikle açıklayabilir mi?

Müsabaka talimatnamesinde maçın ertelenmesi için 10 gün önceden her iki takımında rızasının alınması açıkça yazmaktadır. Ayrıca müsabaka herhangi bir sebeple ve dış etkenlerle kesintiye uğraması halinde Federasyon Yönetim Kurulu’nun maç ile yarıda kalması ile ilgili yapacağı değerlendirme sonrası belirleyeceği bir tarih ve saate kaldığı yerden oynanmak üzere tatil edilir denilmektedir. Işıklandırma sorunu olmayan hatta oynanabileceği 2 sahası olan bir takımın maçı neden ertelenmiştir bir kere daha soruyorum!!!

Rakibimize maçı 1 hafta sonrada oynayabileceğimizi bildirdik ona rağmen yılbaşını bahane ederek maçı daha ileri bir tarihte oynamak istemektedirler. Bununla ilgili yorumu okurlara bırakıyorum. Biz ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ KORUMALI FUTBOL KULÜBÜ olarak sağlıklı bir şekilde oynanacağını garanti ettiğimiz maçımızı belirtilen gün ve saatte oynamak istiyoruz ve konu ile ilgili tüm hukuki yollara başvuracağımızı da bildiririz.

Eğer İZMİR - ISPARTA otobüs yoksa buluruz. Otel yoksa ayarlarız. Parası olmayan takımlara evimizi ve sahamızı sonuna kadar açarız. Biz sadece 2 yıllık bir takımız diğerleri UTANSIN.

ENGİN KEPENEK
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ KORUMALI FUTBOL KULÜBÜ
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı Guras48

• Franchise Player
  • Gürkan Aslan WARRİORS #48
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: GAZİ WARRIORS
« Yanıtla #3 : Aralık 15, 2011, 21:09:16 »
Oha diyorum.Ortada bahane bildiren yok.Maç ertelenmiş.

Olm adamlar yılbaşını 1 hafta erkenden kutlamaya başlıyorlarsa napıcan  :) ( Bahaneye bak ) olm yılbaşı eğlencesi var maçı kim ne yapsın.Mantık bu demek ki :)

Ege ne yaptı acaba bu maçı erteletmek için çok merak ettim. Bahaneleri nedir merak ettim :) Erteleme nedenini bilelim,belki ilerde bizede lazım olur :)

Gazi Warriors #48  (Defensive captain)

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 15, 2011, 22:01:12 »
Federasyona adamını sok, ondan sonra istediğin zaman maçların ertelensin keyfine göre, öyle ciddi bahaneye de gerek yok; yok yılbaşı içicez edecez de. Oh ne ala memleket valla. Bu amerikan futbolu iki seneye toptan batar bu gidişle. Kapatın federasyonu amerikan futboluyla ilgilenenler cemiyeti kurun boşverin oynamayı filan.
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 15, 2011, 22:10:45 »
Rakip ne yaptı ben bilmem hasom ama burada çok yanlış etik dışı bir olay var... Kazanma kaybetme meselesi değil bu..

Sürekli analizler yapan, birilerini terbiye eden arkadaşlar nerede? Asıl yorum yapmanız gereken zaman neredesiniz?  Türkiye de Amerikan Futbolu neredenin en temiz cevabı bu maçtır. Kimin Federasyonu bu??? Bir DELİKANLIDA çıksın yok arkadaş biz maç yapacaktık bu adamlara çok önceden bildirdik bunu desin veya sahalarında ışık yok sahalarını ben gördüm yalan söylüyorlar desin.

Önceden bizimle maç yapan yok mu bu forumda Isparta'nın olanakları var adamlar yaparlar desin... Ben sene başında maçı sağlıklı bir şekilde tamamlayacağımı garanti ettikten ve yazılı bir şekilde maçı ertelemek istediğimi söylemediysem nasıl bir zihniyet sene başında yayınladığı fikstürü daha 2. maçta delik deşik eder. Bu duyarsızlıkta ben böyle ligde oynamam desem takımı geri çekiyorum desem kimin umurunda olacak...
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Aralık 15, 2011, 22:32:34 »
Yarin obur gun takimina her turlu imkani veren universitte.... Bu ne sacma is ben destegimi cekiyorum derse bunun suclusu kim olacak....

Acik soylemek gerekirse enginle telefonda konustum bana anlattiklari.... Diger tarafin art niyeti var fikrini olustturdu obur arkadaslarida dinlemek lazim tabi... Ama 3 gun kala boylebir is olmaz... Ben hic yakistiramadim... Mantilkli bir aciklama gelmezse Egenin uzerinde ciddi kara bir leke kalacaktir....

Gerci sorarsin kimin umrunda diye ?  Orasi ayri....
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2011, 22:36:25 Gönderen: evre »
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Aralık 15, 2011, 22:48:19 »
Ertelenme nedenini yazılı olarak isteyeceğiz tabiki de. Sonra gerekli resmi işlem yapılabilir. Ben söylediklerimin arkasındayım! Bu maç bu haftasonu oynanacak veya Rakibe bir jest; sakatları veya bekledikleri oyuncuları var ise 1 hafta daha ertelenebilir. Yoksa Yok Arkadaş. Bu maç yerine yapacağım bir hazırlık maçı benim için daha onurludur.
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı deufootball#13

• tnr
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: İzmir Efeleri
« Yanıtla #8 : Aralık 15, 2011, 22:52:46 »
iki hafta önce ıspartadaydık sahada ışıklandırma varmıydı bilmiyorum hatırlamıyorum ama saha güzel tesis güzeldi. kendi yaptıkları fikstüre bile uymayan adamlar var demekki :) şöyleki haksızlıga ugrayacagımızı bildiğimiz için izmirden kura çekimine temsilci gönderdik. ilk maçlar gayet güzel ısparta deplasmanı çok iyi hoş diger maçlar açıklanacak sonra kimse magdur edilmeyecek dendi. evet magdur edilmedik bir hafta arayla önce ısparta sonra mersin deplasmanı. ya ege? efeler macı yani izmirdeki maçları deplasman. mersin iki senedir izmire egeye geliyor. engin ıspartada yasadıgımız otobüs komedisine de şahit oldu. otobüsümüz biraz haczedildide :) sıkıntılar içinde maçlarımıza çıkmak için elimizden ne geliyosa yapıyoruz. oynamak istedigimiz için. ekstrem durumlar olmadıgı sürece maçlar ertelenmemeli. ya da şöyle diim mesela vaad ettiğiniz deplasman yardım parası gelmezse maça çıkmıyoruz dediğimizde çıkacaksınız diyen federasyon, baska bir takımın macını sebepsiz ertelemesin ya.
Taner ONGUN  

EFELER #13

Çevrimdışı Guras48

• Franchise Player
  • Gürkan Aslan WARRİORS #48
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: GAZİ WARRIORS
« Yanıtla #9 : Aralık 15, 2011, 23:07:47 »
Kardeş maç olmazsa Kap çocukları gel Ankara'ya.Ortak antrenman yapalım.Ege ye gidilip(tee Didim'e) 33 kişiniz 35 kişi değilsiniz diyip maç yapmayan hükmen galip gelemeyi onuruna yediren  takımdan her türlü alavere dalavereyi beklerim...Boş ver ege'yi.
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2011, 23:08:52 Gönderen: Guras48 »
Gazi Warriors #48  (Defensive captain)

batarya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 15, 2011, 23:12:16 »
Rakip ne yaptı ben bilmem hasom ama burada çok yanlış etik dışı bir olay var... Kazanma kaybetme meselesi değil bu..

Sürekli analizler yapan, birilerini terbiye eden arkadaşlar nerede? Asıl yorum yapmanız gereken zaman neredesiniz?  Türkiye de Amerikan Futbolu neredenin en temiz cevabı bu maçtır. Kimin Federasyonu bu??? Bir DELİKANLIDA çıksın yok arkadaş biz maç yapacaktık bu adamlara çok önceden bildirdik bunu desin veya sahalarında ışık yok sahalarını ben gördüm yalan söylüyorlar desin.

Önceden bizimle maç yapan yok mu bu forumda Isparta'nın olanakları var adamlar yaparlar desin... Ben sene başında maçı sağlıklı bir şekilde tamamlayacağımı garanti ettikten ve yazılı bir şekilde maçı ertelemek istediğimi söylemediysem nasıl bir zihniyet sene başında yayınladığı fikstürü daha 2. maçta delik deşik eder. Bu duyarsızlıkta ben böyle ligde oynamam desem takımı geri çekiyorum desem kimin umurunda olacak...

+1

Hemşerim, burdayız sakin. Bir yere gitmedik, biz de antrenman yapıyorduk, yeni eve geldik... ;)

Çevrimdışı spartans#10

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Aralık 15, 2011, 23:14:36 »
iki hafta önce ıspartadaydık sahada ışıklandırma varmıydı bilmiyorum hatırlamıyorum ama saha güzel tesis güzeldi. kendi yaptıkları fikstüre bile uymayan adamlar var demekki :) şöyleki haksızlıga ugrayacagımızı bildiğimiz için izmirden kura çekimine temsilci gönderdik. ilk maçlar gayet güzel ısparta deplasmanı çok iyi hoş diger maçlar açıklanacak sonra kimse magdur edilmeyecek dendi. evet magdur edilmedik bir hafta arayla önce ısparta sonra mersin deplasmanı. ya ege? efeler macı yani izmirdeki maçları deplasman. mersin iki senedir izmire egeye geliyor. engin ıspartada yasadıgımız otobüs komedisine de şahit oldu. otobüsümüz biraz haczedildide :) sıkıntılar içinde maçlarımıza çıkmak için elimizden ne geliyosa yapıyoruz. oynamak istedigimiz için. ekstrem durumlar olmadıgı sürece maçlar ertelenmemeli. ya da şöyle diim mesela vaad ettiğiniz deplasman yardım parası gelmezse maça çıkmıyoruz dediğimizde çıkacaksınız diyen federasyon, baska bir takımın macını sebepsiz ertelemesin ya.

Evet dostum siz bize otobusumuz yolda kaldı bız gelemıyoruz deseydınız anlardık ve boyle bır durumda elbette macı ertelerdık .. ama şimidiki durumda iki tane maç yapabileceğimiz sahamız var biri gündüz maçlarını yaptığımız ki bu sahada dokuz eylul ıle ıkı hafta once bır mac yaptık (üstelik  bu sahamızda portatıf ısıklandırma vardır ) ,Bır dıgerı ıse gec saatte oynanması gereken maclar ıcın normal futbol musabakalarında bıle kullanılan aydınlatmalara sahıp bır cım sahadır.. daha ne olması lazım ??

Bogachan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Aralık 15, 2011, 23:53:06 »
Fikstur Toplantisinda Genel Sekreter'in israrla uzerine bastigi konu 14 gun onceden haber vermeyen hicbir takimin ne olursa olsun, kim olursa olsun maci ertelenmeyecektir lafidir. Bu bir.

Insanlarin sozlerinde durmasi icin baska birsey yazmaya gerek oldugunu sanmiyorum.

Bunu harici Ege tarafini dinlemeden asmak kesmek hatali olsa da Spartans'a bir haksizlik oldugu acik ortada.. Okullar ile takimlar arasindaki guven iliskisi kolay oturmuyor hepimiz biliyoruz.. Bu konuda okulla iliskilerinizin darbe yememesini umuyorum en basitinden..

Bir yandan da Ege'li arkadaslarin bu tur bahaneler sunacagina inanmak gelmiyor icimden.. Bir yandan da federasyon soylemleri var..

Aslinda hicbir sey yok federasyonda da.. neyse..
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2011, 23:54:37 Gönderen: Bogachan »

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Aralık 16, 2011, 00:03:15 »
Fikstur Toplantisinda Genel Sekreter'in israrla uzerine bastigi konu 14 gun onceden haber vermeyen hicbir takimin ne olursa olsun, kim olursa olsun maci ertelenmeyecektir lafidir. Bu bir.

Insanlarin sozlerinde durmasi icin baska birsey yazmaya gerek oldugunu sanmiyorum.

Bunu harici Ege tarafini dinlemeden asmak kesmek hatali olsa da Spartans'a bir haksizlik oldugu acik ortada.. Okullar ile takimlar arasindaki guven iliskisi kolay oturmuyor hepimiz biliyoruz.. Bu konuda okulla iliskilerinizin darbe yememesini umuyorum en basitinden..

Bir yandan da Ege'li arkadaslarin bu tur bahaneler sunacagina inanmak gelmiyor icimden.. Bir yandan da federasyon soylemleri var..

Aslinda hicbir sey yok federasyonda da.. neyse..

Dinleyelim abi bu kadar lafın üstüne elbet birkaç birşey söylerler elbet... Ben maça rektör 5 dk gelsin diye uğraşıyorum olan bu. 3 büyük kent dışındaki bir takım için zor kazandıklarımı kolay kaybetmeye niyetim yok. Sahada kaybetmek tamam bilek işi elini sıkarım adamın ama bu nedir ya...
Aslında olaya yukarıdan bakınca ortada hiçbir şey yok sadece komedi var.
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı Nihat

• Key Player
  • **
  • Nihat Özer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Aralık 16, 2011, 00:48:32 »
Ortada bi suçlu aranıyorsa bence tamamen federasyondur. Yani Ege açısından bakıyorum olaya takımım hazır değilse eksiğim varsa, zart zurt bi sıkıntım varsa eğer imkanda el veriyorsa ben de maçı erteletmek isterim. Hazırlanır öyle gelirim kafam rahat olur. Ama buna federasyonun müsade etmesi ya da böyle bir şeye imkan vermesi saçma.

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.114 saniyede 29 sorgu ile oluşturulmuştur