Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: SDÜ Spartans - BSK Dolphins [Kulüpler 2. Ligi, 2. Hafta]  (Okunma sayısı 27554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DOGRUDUR

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: SDÜ Spartans - Ege Dolphins [Kulüpler 2. Ligi, 2. Hafta]
« Yanıtla #15 : Aralık 16, 2011, 01:26:03 »
öncelikle herkese selamlar

ben bsk dolphins (eski ege dolphins) in defans koçu gökhan. buraya engin kendi tarafından bir yazı yazmış ve bazılarınızda bunun üstünden egeye olan nefretinizi kusmuşsunuz. öncelikle kesinlikle yazdıklarımı onlar üstlerine alınmasınlar aynen devam etsinler bize nefretlerine...

maç konusuna gelince maçımız enginin bize verdiği bilgi doğrultusunda pazar günü oynanacak ve bizden önce 12 de futbol maçı olduğundan 14:15 de oynanacaktı. biz buna itiraz etmedik geç olması bize fark etmez dedik ve kabul ettik. daha sonra çarşamba günü tesadüfen hava durumuna baktığımızda güneş batış saati 16:40 olduğunu fark ettik. linkde göreceğiniz gibi http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=ISPARTA . bunun üzerine enginle görüşüp sahada ışıklandırma olup olmadığını sorduğumuzda bize olmadığını ama o saate maçlarının biteceğini efeler maçınında 2- 2.5 saat sürdüğünü söyledi. bizde bizim en son maçımızın 4.5 saat sürdüğünü bu işin sakatlığı , uzatması olabileceğini söyleyip çözüm bulunmasını rica ettik ve bu durumdan federasyona bilgi verdik çünkü oraya birsürü masraf yapıp gidip daha sonra maçın ertelenmesi bizim için büyük sıkıntı yaratacaktı. çarşamba akşamına kadar maalesef bir bilgi alamadık ve biz yeni kulübümüzün başkanına böyle bir durum olduğunu söylemek zorunda kaldık. bu arada federasyon engine bizimle anlaşıp maçı ileri bir tarihe almasının daha uygun olacağını söylemesine rağmen enginin bize kabul ederseniz maç oynanacakmış şeklindeki yaklaşımınada genede ses çıkartmadık. bugün sabah engin telefon açıp konser için kullanılan ışıklandırma getirteceğini ve maçı oynayabileceğimizi bildirdi. federasyonu aradığımızda ise yine enginden farklı olarak biz oynayabilirsiniz demedik hakemlerle görüşülmesi lazım dediler. bizde beklemeye başladık öğlen 13:30 da artık bize bir cevap verilmesini çünkü deplasmana gideceğimizi ve karar verilmediği için otobüs ve kalacak yerimizi ayarlamadığımızı bunları bu kadar kısa sürede ayarlamamızın mümkün olmdığını belirttik ve onlarda o saate kadar engine ulaşamadıklarından maçı ileri bir tarihe ertelediklerini belirttiler. daha sonra saat 17:30 da engin bizi arayıp başka bir saha ayarladığını gece maçı yapabileceğimizi bildirdi. şimdi egeyide dinlemek isteyen arkadaşlar ve bu camianın içinde bu işlerle uğraşan insanlar perşembe saat 17:30 dan sonra biz otobüsümüzü ayarlayıp kalacak yerimizi ayarlama şansımızı değerlendirip lütfen buna göre yorum yapınız.biz erteleme talebiyle değil maçın oynanabileceği bir durum isteğiye başvurumuzu yaptık ve bu maç ışık sebebiyle ertelemeye gidecekse bizim maddi durumumuzun (fikstür sonucu yönetimimize verdiğimiz plan neticesinde) tekrar gelip maç yapmaya uygun olmadığını bildirdik. ışık getireceğizde bizim için çok yeterli değildir çünkü konser ışığıyla maç ışığı farklı şeylerdir. maç ışıklandırmasının güçlü ve çok yüksekte olması gerekir ki sahada karanlık bölge ve göz alacak yerde ışıklar olmamalıdır. tribün üstüne konacak ışıklar maç oynamaya yeterli değildir. bunuda bu sporu yapan herkes bilir. sonuç olarak biz federasyona bu sorunun  çözülmesi isteğiyle başvurduk ve sorun perşembe öğlene kadar uygun şekilde çözülemeyince bizde cevap için federasyondan bilgi istedik ve sonuç olarak erteleme çıkmış oldu. ayrıca hafta oynanması isteğine olumsuz yanıt verdik doğrudur biz izmirdeyiz ve yılbaşı tatili için memleketine gidecek birsürü oyuncumuz var bu nedenle biz bunu kabul etmedik bunada alaycı yaklaşımlar olmuş buda sizin bileceğiniz iş ama burda arkadaşınıza destek vermek adına başka takımlara laf atarak biryerlere gelemezsiniz.

son olarak  burdan bu fırsatla bize çeşitli şekillerde saldıran arkadaşlar rahat olun kimin ne olduğunu camia çok iyi biliyor elinize geçen her fırsatta bize saldırmaya devam ediniz sayenizde büyüklüğümüzü bir kere daha anlıyoruz. bu yazı bilgilendirme amacıyla yazılmıştır. gönül isterdi ki engin kardeşimiz onun istediği şeyleri biz yaparken bize gösterdiği kardeşliği dostluğu bu sıkıntılı zamanda da gösterip bu işleri buralara bu şekilde taşımasaydı...
DOLPHINS DEFANS KOÇU

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SDÜ SPARTANS
« Yanıtla #16 : Aralık 16, 2011, 01:55:09 »
Güzel abim herşeye tamam otobüs bulamıyorsun kalacak yer bulamıyorsun ki ben bunları sana 5 dk içerisinde tedarik ederim...

Ama yılbaşı tatiline gidilecek nedir onu nasıl anlayayım. Benim de takımımın tamamı üniversite öğrencisi haftalardır maç bahanesi ile evlerine göndermiyorum burası Isparta öğrencilerin tamamı diğer kentlerden geliyor, takımda bir tane Isparta'nın yerlisi yok sen ne yılbaşından bahsediyorsun. Ayrıca bu üniversiteler ligi değil hatırlatayım, iyi niyetli olup üniversite öğrencilerini de düşünelim tamam 2 üniversitenin de sınav haftası bile değil.

Eşit şartlar eşit koşullar benden istediğiniz maçın Nisanda oynanması gösterdiğiniz bahane ise havalar güzel olduğunda oynayalım. Ne sizden ne federasyondan hiçbir talebim yok sadece adil dürüst bir lig istiyorum. Saygısızlık etmeyeyim benden büyüksünüz ama uyanıklığın bir alemi de YOK... Ben bana ışıklandırma mevzu ilk söylendiği an hem çözüleceğini hemde hakem raporu söylesin ben mağlubiyeti dahi alnım açık kabul ederim demiştim ki maçın oynanabilmesi için neler yapıldı Allah biliyor. Şu an hiçbir pürüz yok.

Otobüs bulamamanızı da kabul ettim tamam. Siz bunların forum ortamında konuşulmasını beğenmesenizde ben herkesin net olarak görmesinden şu an çok memnunum ve şimdi EGE ÜNİVERSİTESİNDEN bana maçın 24-25 aralık tarihinde oynanmamasınında mantıklı bir açıklamasını yapmanızı istiyorum. Yılbaşı gerçekten komik oluyor. hemde en az Isparta'nın tüm otelleri boşken ve buraya gelen en az 9 seyahat firması varken sizin gelememeniz gibi.
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı DOGRUDUR

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Aralık 16, 2011, 02:08:53 »
şimdi engin kardeşim bunları sen tedarik edersin ama bir noktayı atlıyorsun bu hükmen yenilgi gibi şeyler senin elinde değil kardeşim. biz bunu federasyonla görüştük ve maç tatil olursa kalan süre uygun bir tarihte oynanır denildi. dostluk maçı yapılmıyor burda kurallar çerçevesinde maç yapılıyor. oteli umarım önümüzdeki hafta için boş demişsindir çünkü bu hafta için senin sözünü verdiğin yer ayarlama olayını yapamadığında aradığımız bütün ısparta otelleri yılbaşına kadar dolu olduklarını belirttiler sadece büyük ısparta otelinde yer var onunda oda fiyatları 90 tl bunuda karşılayamayız. önümüzdeki hafta maç oynanması ise dediğimiz gibi memleketine gidecek oyuncularımız var biz bunlara son maçımız bu hafta olacağından bu haftaya kadar burada kalmalarını ve haftaya gidebileceklerini berlittik. bunlardan 3 tanesi yurtdışına gidiyor ve biletleri önceden alındı bunların değiştirilme masraflarıda yüksek olduğundan karşılayamayız. aslında normal olarak ilk yazdığımızın yeterli olduğunu düşünüyorum ama sen istedin diye bunlarıda yazıyorum. daha da fazla yazı yazmıcam çünkü tartışmak istemiyorum sana bunları telefonda da defalarca anlattık daha fazla ısrarın art niyetle yapılacağını düşünüyorum. bizim nisan gibi bir talebimiz yok. federasyonun belirleyeceği tarihe uyacağız siz istediğiniz tarihi yazılı olarak gönderin bizde göndeririz anlaşmazlık varsa tarihlerde federasyon uygun tarihi belirler çıkar oynarız. görüşmek üzere...
DOLPHINS DEFANS KOÇU

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Aralık 16, 2011, 02:18:55 »
1- Lütfen Taner ile konuş bana aylar öncesinden beri maçı o nisana erteleyelim demişti bi tarafımdan uydurmuyorum bunu isim vererek söylüyorum.
2- Ben size yardımcı olmak için üniversitenin konuk evi ile görüştüm siz bana bir gün sonra döndünüz 40 kişilik yer kalmadı dediler.
3- Bu işin bir prosedürü var 3 gün önceden maç iptali olmaz. Müsabaka talimatnamesini okuyun lütfen.
4- Benim şimdi o sahaya verdiğim kaparolar ne olacak senin uçak biletinin kaç kuruş olduğu beni, benim burayı nasıl oynanabilir hale getirdiğim sizi ilgilendirmez.

Sizden para istemiyorum veya 3 oyuncum eksik onlar gelsin öyle oynayalım da demiyorum. Ben maçımı zamanında veya en fazla 1 hafta gecikmeli oynamak istiyorum. Yılbaşı, cristmass beni ilgilendirmez yahu ALLAH ALLAH... Resmi hukuki hakkımı istiyorum ben.

Saha oynamaya elverişlidir. İster uçakla gelin ister faytonla ister yatılı kalın ister maçı oynayın gidin. Eğer 1 hafta ertelemeyi kabul etmiyorsanız biz maç günü hazır bir şekil federasyonun bildirdiği yerde olacağız. Bilgilerinize.
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2011, 02:21:53 Gönderen: warrior33 »
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı DOGRUDUR

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Aralık 16, 2011, 02:28:21 »
bu konu burada uzayıp gidecek anlaşılan. sen bildiğin resmi prosedürü uygula. ben en başından taner ile de konuştum her şeyi biliyorum, tartışmayı anlamsız buluyorum ve kendimi ifade ettiğimi düşünüyorum. 1 hafta sonra oynanmasını istiyorsan federasyona isteğini belirtir dilekçeni yaz, federasyon kabul ederse geliriz, bizde farklı bir tarih yazacağız etmez ise de federasyonun belirteceği tarihte maçımızı yapmaya geliriz.

saygılarımla...
DOLPHINS DEFANS KOÇU

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Aralık 16, 2011, 02:44:50 »
Bence şu yazılanları okuyan her aklı selim insan mevzunun ne kadar küçük hesaplar ile ilgili olduğunu anlar. Helal olsun. Bunun için taraf olmak gerekmiyor. İster egeli ister sdü. Saha hazır maç yapılmıyor.otobüs yok otel yok sonra birde yılbaşı var  .  Biz yazımızı yazarız artık çoktan çıktık bu lig yoluna. Evlerine aylardır gitmeden bu seviyelere gelen bu delikanlıların hakkını yiyemem. Şunu da söyleyeyim onlar olmasa ben bu maça hayatta çıkmam, boşuna şu ortam geriliyor sonucunda da maç geriliyor... Maç ile ilgili herşeyi buraya yazmaya devam edeceğim... Herkes herkesi ve nasıl bir ligde oynadığı bilsin diye.
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2011, 08:24:15 Gönderen: evre »
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Bogachan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Aralık 16, 2011, 02:53:47 »
Evet Dolphins'ten de açıklama geldiğine göre biraz vitesi boşa alıp sakinleşelim..

Sahadaki ışık sorunu hemen hemen her yerde sorun.. Ankara'daki çoğu maçın oynandığı 19 Mayıs yan sahalarının aydınlatıldığını söyleyene gülerim ki ışıkların bir kısmı zaman zaman sönüyor.. Hatta ilk hafta oynanan maçlar sırasında göreceli olarak daha iyi aydınlanan taraftaki maç bitince hakemler diğer maçı bu sahaya almışlardı..

İddia ediyorum benim evimin salonu o sahadan daha iyi aydınlanıyor..

Spartans in sahasının durumunu bilmiyorum afaki konuşmayayım ama ben takımların biraz daha maç yapmak için şartları zorlar olması taraftarıyım.. Dolphins saha şartları nedeniyle çekimser kalmıştır. Takım kararıdır birşey diyemem.. Ama dediğim gibi ben oynamak için şartların zorlanması taraftarıyım..

Uçaksavar, Beytepe Stadı, Çubuk Sahası, Elmadağ, Urla Sahası vs vs.. Su anda hemen hemen her sahanın zemin, ışıklandırma, ulaşım vs vs sorunu mevcut.. Ama bizim şanımız en zor koşullarda bile spora devam etmek değil mi camia olarak.. Ben ENKA da hemen yanımda trap atışı yapıldığını biliyorum saha kenarında..

Ama bizim icin nerede ve nasil oldugu degil amerikan futbolu oynayip oynamamamiz daha cok ilgilendirdi bizi.. Konser ışığı da olur, toprak saha da olur.. Kale direği olmadan final oynadık, 90 metrelik sahada maçlar oynandı neden? başka şansımız yoktu o zaman..

Onun icin Dolphinsin kararına saygı duysam da mac oynansın adamı oldugum icin zorlanmalıydı diyorum..

Konuyla alakali esas husus bambaska elbet;

Federasyon...

Saha standartlari denetimi, organizasyon yetenegi, lig duzenlenmesi,ales sinavi oldugunu fikstur cekimind eogrenen organizasyoncular, samimiyetsiz yonetim, saldim cayira mevlam kayira mantigi.. vs vs vs..

O konular cozumsuz oldugu icin hic girmiyorum.. Ne varsa biz bize var..

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Aralık 16, 2011, 08:56:54 »
Oncelikle yeni kulubunuz hayirli olsun... Eski aliskanlik Egeler aradan kacacak.....

Simdi Nefret etmekle suclandigimiz icin cokta uzatmamak lazim... Ama her elestiriyi ki benim yazdigim kisma olmayabilir bu sozler... Nefret ve size zarar vermek adina alirsaniz... Kendi kulubunuzde dahil olmak uzere bu spora en buyuk zarari vermis olursunuz diye dusunuyorum...

Aklima takilan kisim zaten bu gorusmelerin basladigi Carsambaya kadar otobus ve kalacak yeriniz hazir degilse kusura bakmayin sebebiniz ne olursa olsun zaten bu maci oynamamayi kafaniza koymussunuz demek zorundayim.... Simdi ben Engin'le ayni takimda oynamistim ondan tarafim diye dusunuyor olabilirsin, ama sizde okan var onlada ayni takimda oynadim benim nasil biri oldugumu sor...
Cok acik yureklilikle soyluyorum, Umarim durum oyle degildir. Bundan 5 sene sonra kimsenin hatirlamayacagi bir mac icin kendine avantaj saglamaya calismak sadece kendimize zarar vermektir... Nihat senin yorumun icinde ayni seyi soyluyorum...

Su anda sahada oynadigimiz sporun tek bir faydasi vardir. O da kendimizi daha iyiye goturmek, basarmak icin calismak gerektigini ogretmek, takim olmanin basari icin onemli oldugu, vs.. vs.. ne kadar akliniza gelen klise lafa varsa... Ama avantaj saglamanin kolay yollari her zaman olacaktir... Onemli olan o kolay yolun dogru yol olmadigini sadece daha cok problem yaratacagini bilmektir. Tekrarliyorum umuyorum durum oyle degildir...

Bu son sozumude bu durum icin soylemiyorum BSK'li arkadaslar alinmasin... Bunlari hep gorduk, goruyoruz ve maalesef gorecegiz...  Tum takimlara tavsiyemdir. Eger takiminizda macta haksiz avantaj saglamak isteyen arkadaslar varsa, bu ufak aciklar yakalayip hukmen kazanmak olsun, karsi takimdan bilgi calmak olsun, hakemlerden avantaj saglamak olsun, vs vs.. bu insanlarin takim parasini ic etmeye calisanlardan hicbir farki yoktur. Bu insanlari kendi iyiliginiz icin uzaklastirin yada uzaklasin... Gerci profesyonel TFF'de bile bu durumlar asilamamisken bizden beklemek cokmu? Ben bizim bundan daha iyi oldugumuzu dusunuyorum....

Hani baska bir konuda sorulmustu bizden cok sonra spora baslayan ulkelerde nasil daha iyi oluyor isler diye? Spor'un sahada kazanilan galibiyetten daha ote bir sey oldugunu anlayamayan bir spor kulturune sahip oldugumuz icindir...

Yeri geldi soyledim, isteyen istedigini alsin, istemedikleriniz bana kalsin....
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
Ynt: SDÜ Spartans - BSK Dolphins [Kulüpler 2. Ligi, 2. Hafta]
« Yanıtla #23 : Aralık 16, 2011, 09:23:49 »
Bu sene lig iyice şaka gibi bir hal almaya başladı; bunca yıllık takım menfaati olarak görülen ama aslında bütün olarak Türkiye'deki amerikan futboluna zarar veren alicengiz oyunlarının, entrikaların, atıp tutmaların birikip taşması aslında bütün bu olanlar. Ege'nin maçı oynamaya en baştan niyeti olmadığı şu belirtilen bahanelerden de belli; maç oynamaya niyeti olduktan sonra insanlar bu oyunu kum sahalarda dikenler içinde, gittikleri deplasmanda konaklamadan ya da gece sahada yatarak da oynadılar yeter ki oyun oynanmak istensin. Federasyon ayrı bir dünya tabii, kimin borusu orda öterse yönetmelikmiş kuralmış şuymuş buymuş takan ipleyen yok; yeter ki kendi adamını sok oraya. Çözüm ne? Küçük düşünmeyi, küçük hesaplar peşinde koşmayı, bugünü kurtarmaya çalışırken yarını feda etmeyi bırakabilmek gerekiyor.
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı DOGRUDUR

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Aralık 16, 2011, 11:14:32 »
cevap yazmayayım diyordum ama bir konuyu açıklığa kavuşturmak lazım. öncelikle ilk maçını 32-0 almış morali üst düzeyde geçen sene kadromuza kattığımız yeni oyuncularımızın çoğu bu sene oturmuş çok güzel performans sergilerken. rakip iki hafta önce sert bir takımla maç yapmış sakatlıkları var bu pozisyonda bu maçın ertelenmesinin bize ne faydası olduğunu lütfen az düşünüp öyle yazın yazınızı.

burada sıkıntı şu biraz önce öğrendiğim kadarıyla aynı muamele efelerede yapılmış sahada bizden önce maç varmış denildi bize ( geçen hafta onlarada denilmiş ama sahaya vardıklarında maçtan eser yokmuş da konumuz bu değil) bu nedenle maç 14:15 de başlıcak denildi daha sonra daha bulmak yerine sadece maç saatini 13:45 e alabiliriz gibi bir yaklaşımda olan bir takım var ortada. bu takım double wing oyunu ile bütün oyun sistemini fake li koşulara dayamış bir takım. şimdi burda ufak hesaptan bahseden arkadaşlar ben 99 dan beri bu sporu yapıyorum ve 2.5 saat süren tek maçımızı geçen sene üniversite liginde yaptık. bunun dışında 2.5 saat maç zamanı için kısadır. havanın kararması sizce pas koşu dengeli oynayan dolphinse mi yoksa tamamı fake e dayalı oyun oynayan spartansamı yarar . neyin ufak hesabından bahsediyorsunuz. maçımızı adam gibi oynama istemek karşı tarafın koca ıspartada saha bulamaması perşembe akşamı saha bulması bizimmi suçumuz??

ayrıca burda yıllarca spor öyle gelişir böyle gelişir diyip şimdi burdan bugüne kadar kumda taşta bile oynandı çıkıp oynasaydınız diyen arkadaşlar. bu şekildemi gelişecek spor? bizde yıllarca kötü şartlarda maçlar yaptık hiç unutmam gaziyle bir toprak sahada maçımız var keşke toprak değil beton olsaydı demiştik ama yinede yaptık. ancak artık durum farklı siz saha ayarlayamadığınızda federasyon gsgmye yazı yazıp saha istiyor ve uygun olan bir saha uygun saatlerde tahsis ediliyor. ama burada ben saha ayarlıyorum öyle güzel saha böyle güzel saha diye saha ayarlayıp bize 2.5 saatlik gün ışığı zamanı tanıyan bir antrenör var ve geçen haftada aynı şeyi yapmış birisi burda bize saldırırken bu sitenin iki yazarlarından ikisi olan evre ve lycantrophic neden bu olaya bu kadar taraf olarak müdahil olurlar anlamak zor . demek bu forum birilerinin eline geçmiş. istedikleri olmadığında sağa sola saldırıp kendilerini haklı duruma , ezilen rolüne sokma durumuna girebilecekleri bir yer olmuş.

ayrıca sevgili evre bizim otobüsümüz cumadan beri hazır beklemekteydi ancak bu sıkıntı olunca adamlara mecburen söylemek zorunda kaldık çünkü son dakkada olmadı denildiğinde adamlar haklı olarak biz  güne müşteri almadık diyip para istiyorlar.bu nedenle çarşamba iptal etmek zorunda kaldık. kalacak yerimizi çarşambaya kadar engin ayarlıcaktı bize söylediği ama son anda dolmuş olabilir bizde ondan sonra araştırdık en olmadı kalmadan gidip oynayıp gelecektik çokda sorun değil ama bu zihniyette bir hoca varken karşımızda bu dakikadan sonra bizde artık iyi niyeti bırakıyoruz. bilginize...
DOLPHINS DEFANS KOÇU

Çevrimdışı warrior33

• Engin Kepenek
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Aralık 16, 2011, 11:32:31 »
Pardon yalan olmasın efeler maçı saat 12:00'da belirtildiği saatte başlamış 2 takım aslanlar gibi mücadelesini vermiştir. Dedikodu ile gerçek bilgiyi birbirinden ayırmak lazım. Rakibimiz sahaya geldiği an soyunma odaları gösterilmiş hakemlerden de maç saati ile ilgili hiçbir itiraz gelmemiştir.

Otel için ise bana söylediği an Konuk evini aradım fiyat aldım ve hemen bildirdim bana geri döneceğiniz söylendi ama 1 gün aranmadım. Benim yüzüm burada yalanım yok. Koskoca Ege ye hiç yakışmadı bu.

Benim hiçbir oyuncum sakat değil hiçbir oyuncum memleketine gitmiyor senin yazdıklarına itafen 3 oyuncu yurtdışına gidiyor diye bende 3 oyuncu sakat diye yazdım. Anlamamışsın. Ki takımımda eksiğim olsa bile bunu kimse bilmez delikanlı gibi çıkar oynarım. Ben sahayı hazır hale getirebilecek olmasam zaten o saati vermem. Sahada 13:45 de maç bitiyor ve saha amirinin bana söylediği 5 dakika içinde maça başlamış olursunuz oldu. Çünkü sahanın yanında 2 adet ısınmak için halı saha mevcut. Size bunu da söyledik. Şu an gelin burada yazmaktansa bir an önce maçımızı yapalım. İşi gücü bıraktık forumda takılıyoruz ya :)

Buradan yazıyorum tüm olanaklarımı kullanıp haftaya İzmir 'e dahi gelmeye hazırım. Eğer  kaybetmekde kazanmakda sahada olur ise ikiside bana HELALdir. Nerede olduğu önemli değil.

Isparta gocaman oldu da  ben 2 yıldır başka yerde mi yaşıyorum. :)
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2011, 11:37:09 Gönderen: warrior33 »
SDÜ SPARTANS HEAD COACH

Gazi Warriors #33
SDÜ Spartans #5

Çevrimdışı DOGRUDUR

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Aralık 16, 2011, 11:58:48 »
saygı sınırini aştığından şu dakikadan itibaren buraya yazı yazmıyorum. Akıl sahibi olup dolphinsi merak edenler yazdıklarıma bakabilir halada saldırmak isteyenler saldirabilir. Su dakikadan sonra sadece izliyoruz...
DOLPHINS DEFANS KOÇU

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #27 : Aralık 16, 2011, 13:06:22 »
Evet Dolphins'ten de açıklama geldiğine göre biraz vitesi boşa alıp sakinleşelim..

Sahadaki ışık sorunu hemen hemen her yerde sorun.. Ankara'daki çoğu maçın oynandığı 19 Mayıs yan sahalarının aydınlatıldığını söyleyene gülerim ki ışıkların bir kısmı zaman zaman sönüyor.. Hatta ilk hafta oynanan maçlar sırasında göreceli olarak daha iyi aydınlanan taraftaki maç bitince hakemler diğer maçı bu sahaya almışlardı..

İddia ediyorum benim evimin salonu o sahadan daha iyi aydınlanıyor..

Spartans in sahasının durumunu bilmiyorum afaki konuşmayayım ama ben takımların biraz daha maç yapmak için şartları zorlar olması taraftarıyım.. Dolphins saha şartları nedeniyle çekimser kalmıştır. Takım kararıdır birşey diyemem.. Ama dediğim gibi ben oynamak için şartların zorlanması taraftarıyım..

Uçaksavar, Beytepe Stadı, Çubuk Sahası, Elmadağ, Urla Sahası vs vs.. Su anda hemen hemen her sahanın zemin, ışıklandırma, ulaşım vs vs sorunu mevcut.. Ama bizim şanımız en zor koşullarda bile spora devam etmek değil mi camia olarak.. Ben ENKA da hemen yanımda trap atışı yapıldığını biliyorum saha kenarında..

Ama bizim icin nerede ve nasil oldugu degil amerikan futbolu oynayip oynamamamiz daha cok ilgilendirdi bizi.. Konser ışığı da olur, toprak saha da olur.. Kale direği olmadan final oynadık, 90 metrelik sahada maçlar oynandı neden? başka şansımız yoktu o zaman..

Onun icin Dolphinsin kararına saygı duysam da mac oynansın adamı oldugum icin zorlanmalıydı diyorum..

Boğaç babaya sonuna kadar katılıyorum.
Bukadar kolay mı.İpi eksik kuşağı eksik diye maç erteletmek.Ya halamın sakalı yoksa diyipde maçı ertelemeye onay vermek.
garip olan ney biliyormusunuz.Bukadar lafın üzerine hala bu maça gidilmemesi...2 yıllık takım bukadar mı?Düşündürdü...
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2011, 13:13:58 Gönderen: kadir99 »
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Aralık 16, 2011, 13:16:47 »
Gökhan burası benim her zaman konuşup tartışmak için kullandığım bir ortamdır... Artık az çok nasıl biri olduğumu burayı takip edenlerdebilir... Biz site yazrıysak dünya çapında gündeme yön veren bir haber organının yazrı değiliz.... En fazla 3 4 bin kişiyi o da taş çatlasa ilgilendiren konuları konuşuyoruz...

Son mesajımda yazdıklarımın büyük bölümü genel fikirlerimdir... Hani bastırarakta söyledim... Taraf olduğum nokta sabit bir takvim uygulanması...

Bence bu tartışmanın yapılıyor olması bile başlı başına bir hata... ,

Birde şöyle bir durum var, ne zaman fikirlerim birine ters geldi hemen taraf olmakla suçlandık. Forumu ele geçirmekle falan, Yapmayın abi bunu, ben alıştım artık... Benim fikrim bugün sana ters gelir yarın öbürüne... Ne olur bu kadar siyah beyaz görmeyin herşeyi...

Zaten bizim yazdığımız değil federasyonun kararı uygulanacak... Daha çok uzar bu konu bakalım sonu ne olacak...

Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı Guras48

• Franchise Player
  • Gürkan Aslan WARRİORS #48
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: GAZİ WARRIORS
« Yanıtla #29 : Aralık 16, 2011, 13:19:46 »
cevap yazmayayım diyordum ama bir konuyu açıklığa kavuşturmak lazım. öncelikle ilk maçını 32-0 almış morali üst düzeyde geçen sene kadromuza kattığımız yeni oyuncularımızın çoğu bu sene oturmuş çok güzel performans sergilerken. rakip iki hafta önce sert bir takımla maç yapmış sakatlıkları var bu pozisyonda bu maçın ertelenmesinin bize ne faydası olduğunu lütfen az düşünüp öyle yazın yazınızı.

burada sıkıntı şu biraz önce öğrendiğim kadarıyla aynı muamele efelerede yapılmış sahada bizden önce maç varmış denildi bize ( geçen hafta onlarada denilmiş ama sahaya vardıklarında maçtan eser yokmuş da konumuz bu değil) bu nedenle maç 14:15 de başlıcak denildi daha sonra daha bulmak yerine sadece maç saatini 13:45 e alabiliriz gibi bir yaklaşımda olan bir takım var ortada. bu takım double wing oyunu ile bütün oyun sistemini fake li koşulara dayamış bir takım. şimdi burda ufak hesaptan bahseden arkadaşlar ben 99 dan beri bu sporu yapıyorum ve 2.5 saat süren tek maçımızı geçen sene üniversite liginde yaptık. bunun dışında 2.5 saat maç zamanı için kısadır. havanın kararması sizce pas koşu dengeli oynayan dolphinse mi yoksa tamamı fake e dayalı oyun oynayan spartansamı yarar . neyin ufak hesabından bahsediyorsunuz. maçımızı adam gibi oynama istemek karşı tarafın koca ıspartada saha bulamaması perşembe akşamı saha bulması bizimmi suçumuz??

ayrıca burda yıllarca spor öyle gelişir böyle gelişir diyip şimdi burdan bugüne kadar kumda taşta bile oynandı çıkıp oynasaydınız diyen arkadaşlar. bu şekildemi gelişecek spor? bizde yıllarca kötü şartlarda maçlar yaptık hiç unutmam gaziyle bir toprak sahada maçımız var keşke toprak değil beton olsaydı demiştik ama yinede yaptık. ancak artık durum farklı siz saha ayarlayamadığınızda federasyon gsgmye yazı yazıp saha istiyor ve uygun olan bir saha uygun saatlerde tahsis ediliyor. ama burada ben saha ayarlıyorum öyle güzel saha böyle güzel saha diye saha ayarlayıp bize 2.5 saatlik gün ışığı zamanı tanıyan bir antrenör var ve geçen haftada aynı şeyi yapmış birisi burda bize saldırırken bu sitenin iki yazarlarından ikisi olan evre ve lycantrophic neden bu olaya bu kadar taraf olarak müdahil olurlar anlamak zor . demek bu forum birilerinin eline geçmiş. istedikleri olmadığında sağa sola saldırıp kendilerini haklı duruma , ezilen rolüne sokma durumuna girebilecekleri bir yer olmuş.

ayrıca sevgili evre bizim otobüsümüz cumadan beri hazır beklemekteydi ancak bu sıkıntı olunca adamlara mecburen söylemek zorunda kaldık çünkü son dakkada olmadı denildiğinde adamlar haklı olarak biz  güne müşteri almadık diyip para istiyorlar.bu nedenle çarşamba iptal etmek zorunda kaldık. kalacak yerimizi çarşambaya kadar engin ayarlıcaktı bize söylediği ama son anda dolmuş olabilir bizde ondan sonra araştırdık en olmadı kalmadan gidip oynayıp gelecektik çokda sorun değil ama bu zihniyette bir hoca varken karşımızda bu dakikadan sonra bizde artık iyi niyeti bırakıyoruz. bilginize...

Kardeşim ısparta'nın saha bulması sizin probleminizmi ? Sizi geren ne. Onların maçı erteleme talebi bulunmuşmu federasyona sen ona bakıcan.Bulunmamışsa gidicen maça.Baktın saha yok hükmen galip(sizin Çınara yaptıgınız gibi) gelicen neyin peşindesiniz anlamadım.Ondan bundan duyma hurafelerle maça çıkmamak için kırk takla atıyorsunuz.Burda çoluk çocuk kandırır gibi çıkmış savunma yapıyorsun.Yılbaşı tatiliymiş ayın 25 inde yılbaşı eğlencesine gidildiğini bi sizden duyuyorum.

Ha bu arada bana göre saygıyı neden haketmiyorsunuz. Bundan 5-6 yıl önce Ankara'dan günü birlik gelen Çınar Spor takımını hatırlarsın. O zaman takımların 35 kişi olma zorunlulukları vardı.Bu arkadaşların takımını sayıp 33 kişi olduklarını görünce hakemlere itiraz edip hakemlerin isterseniz oynayabilirsiniz sorusu üzerine siz yinede maçı oynamadan hükmen yenmeyi kabul ettiniz.Ve hükmen kazandıktan sonrada gazozuna maç yapmayı teklif ettiniz.Sonra burda saygıdan sevgiden nefretten bahsediyorsun.Bırakta bu olanlardan sonra size saygı duyup duymamaya biz karar verelim.
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2011, 13:33:17 Gönderen: Guras48 »
Gazi Warriors #48  (Defensive captain)

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.123 saniyede 29 sorgu ile oluşturulmuştur