Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Playoffs 2012  (Okunma sayısı 35264 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL Playoffs 2012
« Yanıtla #30 : Ocak 09, 2012, 16:13:59 »
yasak degil de kapali simdi, alicam maclari haftaya ravens maci var migo kacmaz
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Ocak 10, 2012, 01:14:13 »
Oooo OOwww Teeee- boooow....

Abi adamlar tam underdog hikayesi... Hirslada oynuyorlar... Basari her zaman sampiyon olmkamidir bence degil... Denver bu sene sampiyondan daha cok konusuldu bile...

Hirsla ve ozveriyle oynamak basarinin sirri...
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı #66#kory

• KORAY SAHİN
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Gazi Warriors
« Yanıtla #32 : Ocak 10, 2012, 09:30:49 »
bence ömer kardeşim haklı... frat sen haksızsın olmm :)
İstanbul da Bilgi Hunters 66
Ankara'da Gazi Warriors 53...

Çevrimdışı frat

• Fırat Güncü
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Ocak 10, 2012, 09:47:33 »
sen bana katılmadığın için daha da rahatladım şimdi koray  ;)
İstanbul Hiçbirşeyleri. (Adamlar haklıymış ya savaşçısın ya hiçbirşey :/)

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : Ocak 10, 2012, 09:56:41 »
sirtim yere gelmez artik migo telefonlarla yildiracaz seni
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #35 : Ocak 10, 2012, 14:28:53 »
Oooo OOwww Teeee- boooow....

Abi adamlar tam underdog hikayesi... Hirslada oynuyorlar... Basari her zaman sampiyon olmkamidir bence degil... Denver bu sene sampiyondan daha cok konusuldu bile...

Denver mı konuşuldu Tebow mu? :)
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : Ocak 10, 2012, 17:18:36 »
İkiside...
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : Ocak 10, 2012, 17:55:19 »
Tebow Tebow Tebow bıktım artık bu adamdan  :D

Broncos maçı hariç süpriz sayılacak bir sonuç çıkmadı wild card'da. Texans maçı beklediğimiz koşu hücumu ve savunma ile kazandı. Fakat şimdi Ravens karşısında işleri çok zor. AFC şampiyonluğu için favorim Ravens doğrusu.

Lions'ın ne olursa olsun Saints'e direnemeyeceği belliydi. Brees'in pas kanallarını kapatamadıkları gibi yerden Thomas-Sproles ikilisini de durduramadılar. Johnson'ı verimli kullandıkları bir maçı kaybetmeleri yazık oldu. Stafford da maçı kahramanlıkla kurtarmaya çalışınca sonucu 2 interception oldu ve turu Saints geçti.

Falcons'tan daha iyi bir oyun bekliyordum. İşin savunma kısmında da çok iyi başlamışlardı ama hücumdan verim alamayınca savunmada düştü doğal olarak. Giants da herkes Manning'i konuşuyor ama bu başarılarında ki en büyük pay D-Line'ın. Son maçlarda rakip QB'leri sahadan siliyorlar adeta. Her maç farklı bir WR'nin sahneye çıkması da artıları.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı smash

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : Ocak 10, 2012, 23:42:56 »
Çok zevkli maçlar oldu Wild-Card'da. Hani assolistler en son sahneye çıkar derler ya aynen öyle oldu ve muazzam bir maç oldu. Keşke Big Ben tam sağlıklı olsaydı diye düşünmüyor değilim. Pas atarken bile ne kadar zorluk çektiği gözüküyordu. Tebow ise maça muazzam başladı. Koşmak dışında yapabildiği özelliklerinde olduğunu gösterdi :). Ligin en iyi koşu savunmasına karşı pas tehdidi de yaratarak  bir şans yarattı ve uzatmada ilk pasında tam isabesti bularak TD pasını attı. Ben Tebow'un medya tarafından şişirilen bir balon olduğunu ve Big Ben'in bu balonu söndüreceğini düşünüyordum ama o hırsı görünce gerçekten Tebow'un bu maçı almasını gönülden istedim. Umarım şampiyon olurlar :)
This team's going to win a Super Bowl at some point and it's going to be exciting when that time comes. And when we look back we'll know who was on what side of the fence during the tough moments.

Tony Romo

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : Ocak 11, 2012, 09:31:34 »
Maçı daha yeni izledim, steelers savunma koordinatörünün kafası güzelmiş heralde, koşuyu engellemekle kafayı bozmuş, safetyleri linebacker oynatmış maçın çoğunda. Güzel kardeşim, adama sormazlar mı tamam hadi koşuyu durduruyorsun ama safetynin ikisini birden sürekli bu kadar ileri çekip durunca arkası boş kalır 500 yard pas yiyeceğini hiç mi düşünemedin diye? Strateji denen bişey var ya bu kadar salak da bir savunma oyun planı olabilir mi?

Broncos iyi gidiyor, optionı severim; Tebow da ayrı bir zevkli. Adamın NFLi renklendirdiği kesin. Yoksa dur pocketta oraya salla topu buraya salla dur, içerden RB koşsun arada. Elenirler büyük ihtimalle sonraki roundda, ama Tebow sayesinde NFLe biraz NCAA havası geldi, iyi oldu. 
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2012, 09:34:09 Gönderen: lycantrophic »
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : Ocak 11, 2012, 15:57:58 »
Steelers - Broncos'u ben de yeni izleme fırsatı buldum. Broncos'un ligin en iyi koşu hücumuna sahip olması ve Tebow'un atmaktan çok koşması Steelers savunma kordinatörünün kimyasını bozmuş. Tüm maç boyunca blitz yaptılar neredeyse. Maçın en kritik anında da Tebow bu hatayı affetmedi. Yazık oldu Steelers'a iyi bir geri dönüş yapmışlardı. Fakat Big Ben sağlıklı olsaydı bu maçı Steelers rahat kazanırdı.
Görkem Şahinoğlu

Çevrimdışı Mert Akdoruk

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Anadolu Rangers
« Yanıtla #41 : Ocak 11, 2012, 16:19:38 »
Steelers - Broncos'u ben de yeni izleme fırsatı buldum. Broncos'un ligin en iyi koşu hücumuna sahip olması ve Tebow'un atmaktan çok koşması Steelers savunma kordinatörünün kimyasını bozmuş. Tüm maç boyunca blitz yaptılar neredeyse. Maçın en kritik anında da Tebow bu hatayı affetmedi. Yazık oldu Steelers'a iyi bir geri dönüş yapmışlardı. Fakat Big Ben sağlıklı olsaydı bu maçı Steelers rahat kazanırdı.

En iyi koşu hücumu ? McGahee ve Tebow ile mi?

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : Ocak 11, 2012, 16:32:14 »
En iyi koşu hücumu ? McGahee ve Tebow ile mi?

Broncos hücumu maç başına 164.5 yard koşu ile NFL'de birinci sırada. Safety'lerin yaptığı da blitz değil arkadaşlar, koşuya yardım için boxa geliyorlar; her türlü saçma ama blitz değil işte. Lebau normalde iyi adamdır sağlam adamdır da bunadı mı ne yaptı bu maçta o mu ortaya çıktı bilemiyorum.
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : Ocak 11, 2012, 17:36:29 »
ABi butun sezon bu şekilde oynadılar Tebow a karşı Cover 0... Ama CB adamları uzun pasta savuna bildiğinde rahat yendiler savunamadığında da kaybettiler... Zaten steelers savunmasına bakarsan 2. çeyrek hariç sayı şansı vermedi... Broncos savunmasıda başarılıydı...

BU arada maçtan not... Harrison bir roportajında wr lara helmet darbesi yasaklandı ama artık dizleri gidecek demişti... VE kendisi aynı pozisyonda olursa bana helmet darbesi vurun cezanızı ben oderim diye devam etmişti... BU maç Decker a yaptığı tackle da dizini kırmıştır diye düşünüyorum... Her halde 1-2 seneye savunmasız WR lara bel altı tackle da yasaklanır...
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : Ocak 11, 2012, 18:33:59 »
Tebow peri masalı Patriots karşısında sona erer artık. Steelers'ın düştüğü düştüğü hataya onlar da düşmezler.
Görkem Şahinoğlu

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.106 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur