Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL'in En İyi Takımları ve Oyuncuları?  (Okunma sayısı 35377 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı denizh

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
NFL'in En İyi Takımları ve Oyuncuları?
« : Kasım 05, 2012, 16:34:26 »
Merhaba, NFL ile yeni ilgilenmeye basladim. Biraz bilgi toplamak istedim. Ornegin en iyi NFL takimlari hangileri, en iyi oyuncular hangileri biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Daha sonra forumdan detayli arastirmayi dusunuyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim, tesekkurler.
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2012, 12:16:54 Gönderen: major »

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL'in En Iyi Takimlari ve Oyunculari?
« Yanıtla #1 : Kasım 05, 2012, 17:49:40 »
En iyi takımlar olarak,
Şu sene kim en iyi dersen Atlanta Falcons ve Houston Texans iyi gidiyor. NFL dediğin bizim burası gibi yıllarca üç takımın şampiyonluğuna esir değil. Ama hem köklü, hem de son yıllarda iyi gidenleri sorarsan Ne England Patriots, New York Giants ve Green Bay Packers derim.

En iyi oyuncular, Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (Geçen sene MVP seçildi), New England oyun kurucusu Tom Brady, ki üç şampiyonluk yüzüğüyle geziyor... Bir de kendi şekline göre çılgın savunma oyuncularından sert vuranlardan 2-3 tane seçebilirsin. Amerikan Futbolu, özellikle NFL seviyesinde oyun kurucu, yani QB'dir yine de...

Son olarak NFLTR.com'dan kopma. "Ya bu Chris Johnson da hızlı bir abi" gibi tırt yorumlarla da olsa katıl bize, yazılarımızı oku, zamanla sen de yaz; bağrımıza basalım.

Çevrimdışı denizh

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 05, 2012, 20:29:16 »
Bilgilendirme icin cok tesekkur ederim,

Çevrimdışı Erdener

• Key Player
  • **
  • TBSF İstanbul Bölgesi Hakemi 2005 - ....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Kasım 06, 2012, 00:31:18 »
En iyi takımlar olarak,
Şu sene kim en iyi dersen Atlanta Falcons ve Houston Texans iyi gidiyor. NFL dediğin bizim burası gibi yıllarca üç takımın şampiyonluğuna esir değil. Ama hem köklü, hem de son yıllarda iyi gidenleri sorarsan Ne England Patriots, New York Giants ve Green Bay Packers derim.

En iyi oyuncular, Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (Geçen sene MVP seçildi), New England oyun kurucusu Tom Brady, ki üç şampiyonluk yüzüğüyle geziyor... Bir de kendi şekline göre çılgın savunma oyuncularından sert vuranlardan 2-3 tane seçebilirsin. Amerikan Futbolu, özellikle NFL seviyesinde oyun kurucu, yani QB'dir yine de...

Son olarak NFLTR.com'dan kopma. "Ya bu Chris Johnson da hızlı bir abi" gibi tırt yorumlarla da olsa katıl bize, yazılarımızı oku, zamanla sen de yaz; bağrımıza basalım.

Sen bu cheesahead'in yanlı yorumlara kanma.. Chicago Bears vardır, ben bile Jay Cutler'ın ligin gelmiş geçmiş en antipatik oyuncusu olduğunu kabul etsemde, görüp görebileceğin en sert defansa ve defans geleneğine sahip takımdır.. Ha birde benim açımdan ofans sayı alır, defanssa maçı kazanır..

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Kasım 06, 2012, 02:08:36 »
QB'ler bu oyunun en önemli oyuncularıdır ve bir takımın başarısını büyük oranda etkiler ancak bana sorarsan en zevk veren oyuncular RB'lerdir. Ha kim bu Running Back'ler?, hangilerini izlemeliyim? dersen öncelikle Vikings'li Adrian Peterson'dan başla. Şuanda ligin en iyisidir kendisi. Arkasından Texans'lı Arian Foster, Ravens'lı Ray Rice, Eagles'lı LeSean McCoy gelir. Benim favorilerimden ise Seahawks'lı MarShawn Lynch ve Raiders'lı McFadden iyidir. Yeni yetme körpe RB'lerimizden ise Browns'lı Trent Richardson ile Buccaneers'lı Doug Martin izlemeye değer.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı Cerman

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL'in En İyi Takımları ve Oyuncuları?
« Yanıtla #5 : Haziran 05, 2015, 22:07:17 »
Merhaba ben amerikan futbolunu yeni takip etmeye başladım nfltr sayesinde şuan nfl de neler oluyor takip edebiliyorun takip etmeyi devamlı hale getire bilmek için bir takım tutmanın gerekli olduğunu anladım ve seahawks ve eagles arasında gidip geldikten sonra eagles ta karar kıldım
sorum nfl takip etmek için neler önerirsiniz ? şimdiden teşekkür ederim.
Cihan ERMAN

Çevrimdışı dbroncos

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 06, 2015, 00:35:33 »
Merhaba ben amerikan futbolunu yeni takip etmeye başladım nfltr sayesinde şuan nfl de neler oluyor takip edebiliyorun takip etmeyi devamlı hale getire bilmek için bir takım tutmanın gerekli olduğunu anladım ve seahawks ve eagles arasında gidip geldikten sonra eagles ta karar kıldım
sorum nfl takip etmek için neler önerirsiniz ? şimdiden teşekkür ederim.
Bence gel sen broncosu destekle amblemi ve forması daha güzel :D
herhangi bir digital platforma üye isen maçları zaten izleyebilirsin
yada ligin kendi resmi sitesinde scores ve standings bölümleri senin için yeterli olabilir.
ama öncelikle mutlaka ve kesinlikle nfltr nin Nedir? sekmesinde bulunan temel bilgileri öğren yoksa karmaşanın içinde kaybolursun
Emre ÇAKIR

Çevrimdışı Cerman

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 06, 2015, 00:50:36 »
teşekkür ederim eagles ta karara vardım  :) bakan gözler farklı olunca görülen güzellikte farklı oluyor :) diğer söylediklerini dikkate alacağım.
Cihan ERMAN

Çevrimdışı Umut700

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Haziran 07, 2015, 09:00:52 »
Bence gel sen broncosu destekle amblemi ve forması daha güzel :D
herhangi bir digital platforma üye isen maçları zaten izleyebilirsin
yada ligin kendi resmi sitesinde scores ve standings bölümleri senin için yeterli olabilir.
ama öncelikle mutlaka ve kesinlikle nfltr nin Nedir? sekmesinde bulunan temel bilgileri öğren yoksa karmaşanın içinde kaybolursun

Nedir kısmını atlamışım ben ama cidden çok doyurucu bilgi var. Mutlak okunması lazım.

Çevrimdışı mazlum

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Mart 18, 2016, 18:09:22 »
NFL  nin en iyi koşucusu kim ? yardımcı olurmusunuz yeni takip atmeye başladım ve sanırım en secdşklerim koşucular bide hangi takımı tutayım blemedim ona da yardım edrseniz sevinirim

Çevrimdışı beyaz29

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Mart 18, 2016, 20:38:18 »
Kesinlikle bu sezon ki transfer hareketliliğiyle TİTANS diyebilirim önümüzdeki sezon çok şey bekliyorum bu arada takım başarı için desteklenmez kendine en yakın hissettiğini desteklemelisin. Ben Titans fanıyım en iyi koşan qblerden birine sahibiz Marcus Mariota çaylak sezonunda çok iyidi gerçekten running backlerinin yerine de koştu reciever olarak takım kaptanları Kendall Wright ve Doriel Green Beckham gayet başarılı bu sezon da yanlarına benim de favorim olan ve forma numarasını paylaştığım nfl in iyi denilebilecek running backlerinden Demarco Murray katılıyor. Tercih senin :)

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #11 : Mart 18, 2016, 20:42:22 »
NFL  nin en iyi koşucusu kim ? yardımcı olurmusunuz yeni takip atmeye başladım ve sanırım en secdşklerim koşucular bide hangi takımı tutayım blemedim ona da yardım edrseniz sevinirim

En iyi running back şuanda Adrian Peterson. Halen aktif olan running back'lerden yapmak gerekirse benim top 10'im şu şekilde (son dört sezonu baz aldım):

1- Adrian Peterson
2- Arian Foster
3- Jamaal Charles
4- Le'Veon Bell
5- LeSean McCoy
6- Matt Forte
7- Frank Gore
8- DeMarco Murray
9- Eddie Lacy
10- Todd Gurley

Tutman gereken takım konusunda bir şey diyemeyeceğim, ben zamanında favori quarterback'im Brett Favre olduğu için Packers'ı desteklemeye başlamıştım..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
  • Baltimore Ravens - Michigan State Spartans
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Mart 19, 2016, 02:18:58 »
Lacy ve Gurley bana kalirsa biraz yukarida olmuslar. Ornegin Doug Martin bence son 4 senede daha iyi Lacy'den. Ama gelecekte neler olur bilemeyiz.
Süphan Kaldırımcı

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #13 : Mart 22, 2016, 00:26:38 »
Lacy ve Gurley bana kalirsa biraz yukarida olmuslar. Ornegin Doug Martin bence son 4 senede daha iyi Lacy'den. Ama gelecekte neler olur bilemeyiz.

Doug Martin'i top 10'e koymaya elim gitmedi. Adam dort senenin ikisinde costu, ikisinde yatti. Yattigi sezonlar fantasy'de bana denk geldigi icin yok.. 11.sirada olsun Martin de..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Mart 23, 2016, 12:49:07 »

Takım tutma işi genelde sevdiğin bir oyuncunun oynadığı takım şeklinde gelişir. Ben mesela Charles Woodson ve Darren McFadden sayesinde ve biraz da renklerinden biraz da temsil ettiği kültürden dolayı Raiders taraftarıyım. Running back benim de en sevdiğim pozisyon diyebilirim. Sen Kaan'ın son dört yılı baz alan değerlendirmesine bakma, running back ömrü az olan ve sürekli günceli yakalaman gereken bir pozisyon. Bu bağlamda;

Adrian Peterson, La'Veon Bell ve Jamal Charles ligin en iyileri. Todd Gurley hemen arkalarında, LeSean McCoy ve DeMarco Murray de en iyilere girer. Arian Foster ve Matt Forte gibiler kariyerlerinin son baharında ve artık kendilerinden lead back olması zor olduğu için değerlendirme dışı.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.171 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur