Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL'in En İyi Takımları ve Oyuncuları?  (Okunma sayısı 35381 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL'in En İyi Takımları ve Oyuncuları?
« Yanıtla #15 : Mart 23, 2016, 19:04:54 »
Bence de Raiders´i tut. Ama bu isler hesap kitapla olmuyor, nasil oldugunu anlamadan bir de bakmissin, baglanmissin.

´´ne olur kim olduğunu bilsem pia'nın
ellerini bir tutsam ölsem
böyle uzak uzak seslenmese
ben bir şehre geldiğim vakit
o başka bir şehre gitmese´´

neyse, iste ben de bu niners´a baglandim misal.90 - 95 arasi takip etmistim, sonra 2005´e kadar hic bakmadim nfl´e. on senedir de cilgin takip ederim, butun bos vakitlerimde niners ile ilgili sitelere girrerim, takim sahibine kufreden adamlarin yazilarini okurum, yani anlayacagin seversen seversin, sevmessen sevmessin.
Erdem Baysal

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #16 : Mart 24, 2016, 23:39:59 »
Arian Foster, Adrian Peterson'dan genc, Jamaal Charles ile ayni yasta.. Matt Forte de Adrian Peterson ile yasit.. Simdi takimdan kesildiler diye adamlari neden liste disi yapiyoruz?:)
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Julian Edelman

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Mart 25, 2016, 13:32:28 »
Foster biraz fazla maç kaçırdı son 3 yılda. Jadeveon Clowney'nin varlığı sebebiyle belki de fazla üzerinde durmadı medya. Forte en azından daha istikrarlı ama Langford daha çok TD ile tamamlayınca taraftar satışı koydu, Forte sitem ettiydi hatta. Emekli olmasa Lynch'i ilk 10 içinde gösterenler olurdu ama onu da mesela çaylak yılındaki Thomas Rawls sollamayı başardı.

Forte gibi sağlık açısından güvenilir olmayınca insanlar biraz daha genç isimlere yöneliyor doğal olarak, hele bu concussion muhabbeti had safhadayken insanlar cayıveriyor. Gurley Rams'in tek silahı olduğundan David Johnson biraz sönük kaldı. O da çaylak yılında ama yukarıda bahsettiğim üçlünün toplamıyla aynı sayıda TD ile kapattı sezonu. Devonta Freeman'ı da eklemek gerek o da 2. yılındaydı.

Patriots gözüyle "sahi böyle bir pozisyon vardı" demekle yetiniyor insan. Ben de 98'den beri Celtics taraftarı olduğum için Patriots'a merak saldıydım.
Utku Hüseyin Kaya

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Mart 25, 2016, 16:46:31 »
Arian Foster, Adrian Peterson'dan genc, Jamaal Charles ile ayni yasta.. Matt Forte de Adrian Peterson ile yasit.. Simdi takimdan kesildiler diye adamlari neden liste disi yapiyoruz?:)

Dikkat edersen ben yaşla ilgili bir şey demedim, kariyerlerinin son baharında dedim :) Mesela Peterson'a bakınca daha iki-üç sene daha oynar diyorsun ama aynı şeyleri Forte ve Foster için diyemiyorum. Oynamasına oynarlar belki ama Peterson gibi hala 1 numara olamazlar.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Mart 25, 2016, 18:11:13 »
Charles, Foster, Forte gibi running back'ler pas oyununda da etkili olabiliyor. Versatile scorers denen türden. Bell'de öyle bence kısa kariyerine rağmen. Peterson'ın tarzı ise bence bu isimlerden ayrılıyor. Old School running back görüntüsünde daha çok.

Zaten adam bacağı kaptırdı döndü 2000 yard koştu mvp seçildi. Çocuğunu dövdü tüm sezon oynamadı döndü yine ligin en iyi running back'i oldu. Tuhaf yani sağlam olduğu sürece her zaman Peterson ve diğerleridir rb kategorisi benim için. Seneye başına bir iş alsa 2017'de döner 2000 yard koşar şaşırmam.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Mayıs 05, 2016, 08:29:06 »
Draft biter bitmez ´NFL´in en iyi oyunculari´ geyigi basladi. 7 ay offseason olunca boyle oluyor iste :(
Erdem Baysal

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Mayıs 05, 2016, 13:53:23 »
Draft biter bitmez ´NFL´in en iyi oyunculari´ geyigi basladi. 7 ay offseason olunca boyle oluyor iste :(

Utanmadan Derek Carr'ı 100. sıraya koymuşlar bir de. Bu listenin orijinal manası 2015 sezonunun en iyi 100 oyuncusu şeklinde ama oyuncular oy verirken buna dikkat etmiyor olsa gerek. Bir kişi çıkıp bana Andrew Luck geçen sezon Carr'dan daha iyiydi diyemez mesela fakat sıralamada büyük düşüş yaşasa da yine önde.
Görkem Şahinoğlu

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Mayıs 06, 2016, 17:37:00 »
Utanmadan Derek Carr'ı 100. sıraya koymuşlar bir de. Bu listenin orijinal manası 2015 sezonunun en iyi 100 oyuncusu şeklinde ama oyuncular oy verirken buna dikkat etmiyor olsa gerek. Bir kişi çıkıp bana Andrew Luck geçen sezon Carr'dan daha iyiydi diyemez mesela fakat sıralamada büyük düşüş yaşasa da yine önde.
Yani Andrew Luck 92. siraya konmus ki, kesinlikle hak etmiyor dedigin gibi. Ama, listeyi kim yapiyor onu bilmiyordum ben. Oyuncular mi yapiyormus, ilginc.

Erdem Baysal

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Mayıs 06, 2016, 20:00:36 »
Tamamen sezon performansını baz almıyorlar bu açık. Adrian Peterson 1 maç oynayabildiği sezonun ardından 62. sırada gösterilmişti bu sezon başlamadan. Sezon performansı bir kıstas ama kumaş da en az o kadar etkili. Luck'ın ölüsünün şimdilik Carr'ın önünde yer alması çok da abes değil bence. 100. sıra tartışılır tabi.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #24 : Mayıs 11, 2016, 03:10:31 »
Bir sezon once Andrew Luck'in olusu Derek Carr'in onunde yer alir gorusune katilirdim ama Carr neredeyse gecen yil Oakland Raiders'i playoff'a tasiyordu. Adam ilk iki sezonunda en cok TD pasi atan QB yanlis bilmiyorsam. Birkac sezon sonra ligin en iyileri arasina girecek potansiyeli var. 100.sirada olmasi bana garip geldi..

Bu sezonun listesinde onunde Matt Ryan'lar, Matthew Stafford'lar, Ryan Tannehill'ler falan yer alirsa ayip olur..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #25 : Haziran 02, 2016, 13:48:35 »
Bu Top 100 Players listesini hala takip eden var mı bilmiyorum ama Blake Bortles, listeye 56. sıradan girmiş. Yani, gecen sene istatistiki anlamda cok guzel bir sezon gecirdi tamam ama Bortles'a NFL'in en iyi 56. oyuncusu demek oldukca sacma olmus. Sanirim burada oy kullanan oyuncular birbirlerini kayiriyorlar, baska bir aciklama bulamiyorum..:)

https://www.youtube.com/watch?v=cx9qoXOUScs
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Haziran 09, 2016, 09:47:28 »
Yani şimdi Bortles, Carr'dan daha iyi argümanını tartışmayı abes bulmam ama bu ikisi arasında 44 sıra fark? Komik  :D
Görkem Şahinoğlu

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Haziran 23, 2016, 16:19:30 »
Todd Gurley top 100'e 22. sıradan girmiş. Adrian Peterson "eleman bana benim ilk yıllarımı hatırlatıyor .." diyerek giriş yapıyor zaten. Tehlikenin farkında mıyız ? Şu adamı Ezekiel Elliott ile kıyasladı Mo Jones Drew nfl now programında. Ve Elliott'ın daha iyi bir sezon geçireceğini söyledi .. Burada mı gülüyoruz paket mi olsun ..

https://www.youtube.com/watch?v=d160Sk2a0Ww

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Haziran 25, 2016, 18:02:16 »
Gurley kesinlikle Elliott'tan daha iyi ama şunu da unutmamak lazım Elliott çok daha komple running back. Gurley'nin AP'yi andıran stili olduğu doğrudur ama asıl yeni Adrian Peterson 2017 Draftıyla lige girecek olan Leonard Fournette.
Görkem Şahinoğlu

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #29 : Haziran 27, 2016, 20:11:23 »
Todd Gurley top 100'e 22. sıradan girmiş. Adrian Peterson "eleman bana benim ilk yıllarımı hatırlatıyor .." diyerek giriş yapıyor zaten. Tehlikenin farkında mıyız ? Şu adamı Ezekiel Elliott ile kıyasladı Mo Jones Drew nfl now programında. Ve Elliott'ın daha iyi bir sezon geçireceğini söyledi .. Burada mı gülüyoruz paket mi olsun ..

https://www.youtube.com/watch?v=d160Sk2a0Ww

Ben burada sana katilmiyorum. Maurice Jones-Drew her ne kadar oyuncu olarak begendigim, yorumcu olarak begenmedigim bir isim olsa da hakli. Elliott sonucta dorduncu siradan secilen bir running back, beklentilerin yuksek olmasi normal. Ayrica gittigi takim Dallas Cowboys. Cowboys'un O-Line kariyeri bitme noktasinda olan Darren McFadden'a bile 1,000 yard ustu bir sezon yasatti. Elliott gibi yuksek siradan secilen bir RB, dogal olarak Adrian Peterson, Todd Gurley gibi ligin en iyi isimleriyle kiyaslanacak. Cowboys'ta ilk senesinde Gurley'nin caylak sezonundaki istatistiklere ulasmamasi icin bir sebep goremiyorum.
Kaan ÖZAYDIN

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.09 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur