Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Playoffs 2015  (Okunma sayısı 18666 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PackerBuck

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL Playoffs 2015
« Yanıtla #15 : Ocak 05, 2015, 03:09:47 »
korktuğum demeyelim de, istemediğim oldu.

zira, cowboys'un packers deplasmanından alnının akıyla çıkabileceğinden şüpheliyim açıkçası. nfl ne kadar izin verir bilinmez ama rodgers'ın düzgün oynadığı bi maçta saçma sapan hakem kararları ile cowboys maça tutundurulabilir diye düşünüyorum. olmayan pass interference'lar falan filan derken ağzımızın tadı kaçabilir.

töhmet altında bırakmak olamz kimseyi, dallas'ın da hakkını yemeyelim harika bi takım ama nedense böyle bi his var içimde.

o sene bu sene olsun diye verilecek tüm kararlardan şüphe duyarım açıkçası. mevzu derinleşmeye başladı zira.

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ocak 05, 2015, 14:19:36 »
Tartışmalı bir DPI kararının geri çekilmesinin bu kadar dillendirilmesine karşıyım ki bence pozisyon temizdi zaten. Ayrıca bu önemli bir kırılma anı olsa da Cowboys maçı bu karar sayesinde kazanmış gibi gösteriliyor, bu yanlış. Üstelik Ndamukong Suh'un cezasının değiştirilmesi çabucak unutulmuş.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
  • Baltimore Ravens - Michigan State Spartans
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Ocak 05, 2015, 17:09:27 »
Ben de Görkeme katiliyorum bu konuda. Bana gore interference vardi ama ne Dallas maci bu sayede kazandi, ne de Detroit bu karar yuzunden kaybetti. Gelgelelim Dallas Cowboys Amerika'da en cok taraftari olan takim ve NFL bu takim bu kadar basariliyken dogal olarak daha fazla para kazanabilir. Ben de arada kayirilacaklarini dusunuyorum ama Rodgers'i hakem kararlariyla bile yenebileceklerini sanmiyorum. Ama bir taraftan da Sherman'in da bir Super Bowl daha gormesini istemiyorum. Umarim bu hafta Cam Newton mukemmel oynayip eler Seahawks'i.
Süphan Kaldırımcı

Çevrimdışı PackerBuck

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ocak 06, 2015, 00:37:03 »
hep beraber izleyip görücez, pek çekişmeli bi maç beklemezdim normal şartlar altında ama hem rodgers'ın sakatlık mevzusu hemde cowboys'un yakaladığı ivme ve deplasman performansı, şartları değiştirip anormalleştiriyor.

muhtemel superbowl'dan daha çekişmeli bi maç bekliyorum en nihayetinde.

kazanan hakkıyla kazanır umarım.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #19 : Ocak 06, 2015, 00:41:00 »
Wild card maçlarında benim açımdan Steelers - Ravens maçı dışında bir sürpriz olmadı. Carolina Panthers'ın Arizona'yı elemesi Seattle maçı için bir ölçü olmamalı, Jonathan Stewart dışıdna Panthers hücumu pek parlak bir maç çıkarmadı, Seattle maçı onlar için çok zor geçecek. Lions dışındaki üç takım adeta maçlar esnasında biz burada olmamalıydık diyorlardı..

Dallas Cowboys - Detroit Lions maçı dört maç arasından en heyecanlısı oldu. Kim kaybetse onun quarterback'i choker sıfatı yiyecekti, Romo'nun kariyeri açısından mutlaka kazanmaya ihtiyacı vardı ama şuan için tartışmalı hakem kararları maça damgasını vurmuş gözüküyor. Benzer bir şey Pittsburgh maçının ilk yarısında da yaşandı ama wild card'da 14-0 öne geçtiğinde bile izleyenleri galibiyet alacağına inandıramayan bir takım Lions. Suh'un maç sonrası basın toplantısında hüngür hüngür ağlaması da hafta boyunca yaşananların üstüne cuk oturdu.
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı smash

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Ocak 06, 2015, 23:33:39 »
Anlamıyorum hala neden hakem kararları konuşuluyor. Hitchens'ın pozisyonda neden Pettigrew'un Hitchens'ın kaskını çektiği yazılmıyor , neden flaglar diye geçiştiriliyor. Cowboys'un winning drive'da lehine çalınan 2 flag'den hangisi haksızdı ? Koşan oyuncuya çelme takmak mı oyun içinde bir müdahele ? Maç içinde Cowboys'un aleyhine atılan flag benzeri pozisyonu Cowboys da yaşadı ama hakem bir şey çalmadı. İnsan nasıl bakmaya çalışırsa öyle görüyor.

Şu maçta orta sahada oynan bir 4&6 bir oyun var. Kimse yazmamış bile. Veya Romo 3rd&8+'larda 7'de 5 ve 160 yard ve 2 TD ile oynadı. Bunlar konuşmak yerine çıkıp da şu bu vs denilirse ben artniyet ararım.

GBP eşleşmesi içinde diyeceğim şey inanılmaz bir maç olacağı. Packers evinde , Cowboys da deplasmanda 8-0. Rodgers TD-Int'te lider , Romo QB ratingde. Cowboys bu sezon Packers'ı yenen 4 takımın 3'ünü yendi. Bu maçlardan ders çıkardığı sürece Cowboys'un şansı var. Gönlümden Lions maçı gibi son saniyeye kadar zevkli , heyecanlı ve sonunda yine Cowboys'un kazandığı bir maç olması geçiyor.
This team's going to win a Super Bowl at some point and it's going to be exciting when that time comes. And when we look back we'll know who was on what side of the fence during the tough moments.

Tony Romo

Çevrimdışı Gorkem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Ocak 07, 2015, 22:11:37 »
O pozisyonda ceza olmaması doğruydu; yanlış olan cezanın başta ilan edilmesiydi, işleri o karıştırdı.
Görkem Çıkrıkçıoğlu

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Ocak 08, 2015, 00:14:17 »
Aslınd genel QB sıralaması yapmıştık, ama Playoff'larda devam edenleri sıralasak nasıl olur?

1- Aaron Rodgers
2- Peyton Manning
3- Tom Brady
4- Andrew Luck
5- Tony Romo
6- Joe Flacco
7- Russell Wilson
8- Cam Newton

Romo'yu 5'e koyarken içim kan ağladı, ama Luck da Luck be kardeşim. İstatistikler yanıltmasın, liste bu şekilde...

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Ocak 08, 2015, 02:19:05 »
Aslınd genel QB sıralaması yapmıştık, ama Playoff'larda devam edenleri sıralasak nasıl olur?

1- Aaron Rodgers
2- Peyton Manning
3- Tom Brady
4- Andrew Luck
5- Tony Romo
6- Joe Flacco
7- Russell Wilson
8- Cam Newton

Romo'yu 5'e koyarken içim kan ağladı, ama Luck da Luck be kardeşim. İstatistikler yanıltmasın, liste bu şekilde...

Ben Brady'i Peyton'in onune alirim. Ayrica eger liste playofflara goreyse Flacco bence 5. Sirada
Süphan Kaldırımcı

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ocak 08, 2015, 07:31:14 »
Senin liste şunla birebir oluyor:
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000438501/article/qb-index-ranking-the-starters-132

Playoff versiyonun da şuna benziyor:
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000454978/article/mailbag-ranking-the-best-quarterbacks-still-standing

Playoff versiyonu yapmaya inanmıyorum aslında. İstatistiksel olasılıktır o. Playoff'ta iyi oynamış Flacco.

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Ocak 08, 2015, 14:44:25 »
Istatiksel bakarsak play-off version Flacco 3. sirayi hakediyor bence Rodgers ve Brady'nin altinda.

Ama icimde her zaman suphe var bu adam oynarken.
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #26 : Ocak 08, 2015, 14:58:24 »
Öncelikle Facebook'taki gunler suren QB listesini foruma taşıyan Hilmi Çeltikçioğlu'nu kınıyorum. Eğer listeyi playoff'lara göre yapacaksak sonuncu Romo'dur mesela ama playoff'ta devam edenler arasında bir "En İyi QB Kim?" listesi yapıyorsak benim listem şudur;

1-Aaron Rodgers 2-Peyton Manning 3-Tom Brady 4-Tony Romo 5-Andrew Luck 6-Russell Wilson 7-Cam Newton 8-Joe Flacco

Bu da bonus takimlarin no.1 WR'larının listesi:
1-Dez Bryant 2-Demaryius Thomas 3-Jordy Nelson 4-T.Y Hilton 5-Steve Smith 6-Kelvin Benjamin 7-Julian Edelman 8-Doug Baldwin
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Ocak 08, 2015, 15:36:30 »
Benim listem de Kaan'ınkine çok benziyor ama ben Brady'yi ikiye koyarım. Her ne kadar playofftaki en iyi QB'ler desek te playoff ve Manning yan yana gelince güzel olmuyor be abi. Kısaca benim listem şöyle;

1-Rodgers
2-Brady
3-Manning
4-Romo
5-Luck
6-Wilson
7-Flacco
8-Newton

Bonus olarak bende de running back listesi gelsin o zaman;

1-Lynch
2-Murray
3-Lacy
4-Forsett
5-Anderson
6-Stewart
7-Blount
8-Richardson
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı omer91

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Ocak 08, 2015, 17:45:20 »
Bu Flacco size ne etti kardesim?
Ömer Sayıl

Bilgi Hunter
İstanbul Cavaliers
London Blitz

Yazdıklarım takımımı bağlayabilir de bağlamayabilir de.

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : Ocak 08, 2015, 17:56:18 »
Bu Flacco size ne etti kardesim?

+1
Süphan Kaldırımcı

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.099 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur