Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Koç Rams - Boğaziçi Sultans [2015-16 Kulüpler 1.Ligi, FİNAL]  (Okunma sayısı 3371 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
http://nfltr.com/2016/06/tafl-finali-pazar-gunu-saat-19-30da-itu-maslak-stadyumunda/

TAFL FİNALİ PAZAR GÜNÜ SAAT 19.30’DA İTÜ MASLAK STADYUMU’NDA!

Türkiye Amerikan Futbolu 1. Ligi’nde, yarı final haftasının tamamlanmasının ardından gözler final karşılaşmasına çevrildi. Geçtiğimiz iki sezon olduğu gibi bu yıl da Koç Rams ve Boğaziçi Sultans’ı karşı karşıya getirecek olan Kulüpler Ligi finali, 5 Mayıs 2016 Pazar günü 19.30’da İTÜ Maslak Stadyumu’nda oynanacak.

Finale yükselen takımlarımızın bu sezonki TAFL macerasına göz atarsak Koç Rams’in, tıpkı geçtiğimiz sezon olduğu gibi finale yenilgi almadan yükseldiğini söyleyebiliriz. Rams, son olarak geçtiğimiz hafta yarı final karşılaşmasında Sakarya Tatankaları’nı 34-0 mağlup ederek üst üste üçüncü kez TAFL finaline yükseldi.

Finalin bir diğer ekibi Boğaziçi Sultans ise normal sezonu, iki yenilgiyle kapatarak ikinci sırada bitirdi ve geçtiğimiz hafta, lig üçüncüsü Gazi Warriors ile yarı final mücadelesine çıktı. Zorlu karşılaşmanın sonucunda Warriors’ı 6-0 mağlup eden Sultanlar, üst üste dördüncü kez finale yükselmeyi başardı.

Finalde karşı karşıya gelecek olan bu iki takımımızın bu sezonki mücadelesi ise iki hafta önce oynandı ve bu karşılaşmada gülen taraf 32-18’lik skor ile Koç Rams oldu. Bu iki ekip, 2013-2014 ve 2014-2015 sezonlarında da Türkiye Amerikan Futbolu 1. Lig’nde final oynama başarısı göstermiş ve bu iki finalin de galibi Sultans olmuştu.

TAFL’de son yılların en büyük rekabetlerinden birisi olan bu iki takımın final mücadelesi, yine oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Umuyoruz ki kıran kırana ancak bir o kadar da centilmence bir mücadelenin ortaya konulduğu, tribünlerin dolduğu ve futbol coşkusunun en üst seviyede yaşandığı bir final olur. Bütün Amerikan futbolu severler ile Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda görüşmek üzere…
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
Ynt: Koç Rams - Boğaziçi Sultans [2015-16 Kulüpler 1.Ligi, FİNAL]
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2016, 09:16:09 »
Oranlarını açıklıyorum

Boğaziçi Sultans                 1.20
Koç Rams                           1.10
Beraberlik                            2.20
İlk yarı 1 ikinci yarı 1           1.40
İlk yarı 1 ikinci yarı 2           1.80
İlk yarı 1 ikinci yarı 0            2.60 

İlk yarı 2 ikinci yarı 2           1.30
İlk yarı 2 ikinci yarı 0           2.40
İlk yarı 2 ikinci yarı 1           1.25

Bu oranlar son 10 yılın istatistikleri incelenerek hazırlanmıştır...
Her iki takıma da başarılar dilerim kazasız belasız bir maç olması dileği ile,
Kazanan dostluk olur umarım.

« Son Düzenleme: Haziran 03, 2016, 09:17:06 Gönderen: kadir99 »
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #2 : Haziran 04, 2016, 02:23:30 »
Final macinda beraberlik? Normal sure icin diyorsun sanirim..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı burak korkmaz

• Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 05, 2016, 18:01:27 »
Maçı ve şampiyonluğu Koç Rams kazanır. Maçın normal süresinde tamamlanacağını ve Rams'in 2 skordan fazla bir fark yapmasının beni şaşırtmayacağını söyleyebilirim. İki takımı istikrarlı tablolarından dolayı tebrik ederim. Bir sezon beraber oynadığım Rams'in her sene başarısını yükselterek bu noktaya gelmesinin beni ayrıca sevindirdiğini de söylemeliyim. Rams'e hem bu maçta hem de Temmuz ayında oynayacağı final four mücadelesinde başarılar dilerim.

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 06, 2016, 10:00:21 »
Final macinda beraberlik? Normal sure icin diyorsun sanirim..
Tabiki ve nerdeyse berabere bitiyordu.
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2016, 10:01:53 »
Koç Rams i tebrik ederim.Başarılarının avrupada da devam edeceğini umuyorum.
Maçı izleyen arkadaşlar oyundan atılmaları yorumlayabilir mi?
Hakemlerin özellikle ikinci yarıda kritik
noktalarda doğru kararları vardı
Tabi verilmeyen TD ler tartışılabilir.
« Son Düzenleme: Haziran 06, 2016, 10:03:22 Gönderen: kadir99 »

Çevrimdışı kust1

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 06, 2016, 13:59:26 »
Koç Rams i tebrik ederim.Başarılarının avrupada da devam edeceğini umuyorum.
Maçı izleyen arkadaşlar oyundan atılmaları yorumlayabilir mi?
Hakemlerin özellikle ikinci yarıda kritik
noktalarda doğru kararları vardı
Tabi verilmeyen TD ler tartışılabilir.

öncelikle şunu belirteyim ben tarafım bu konuda,

bence hakemler baya güzel maç yönetti, atılmalarda step fırata sakin ol aq minvalinde bi cümle söyledi, yani kendi takım arkadaşına ama küfürün direk ihrac sebebi olması yüzünden pek bi yorum yapamam. bence biraz gereksiz tolere edilebilecek bir durum ama yapıcak bişey yok. haa bizede baya küfürler edildi önümüzde yüksek sesle duyulmadı diye tahmin ediyorum, zira ilk maçtaki kötü niyetli hakem yoktu duysalar atarlardı bence. Fıratın atılması doğruydu 2.personal faul heyecanına kurban gitti diyelim orda az bir süre varken pile dan oyuncumuzu kaldırmaya çalıştı aslında ama gereksiz hareketti doğru karar.

2td miz iptal oldu 1 tanesini bilmiyorum görmedim ama 2.si interception sonucu olan, neye neden attılar gerçekten anlamadım akşamda direk videosunu izledim yani ileri geri 4 5kere izledim en ufak birşey yok heralde yanlış gördü hakem, bici bencinin onunde olduğu için belki biraz onun etkisinde kalmış olabilir yinede tertemiz demeye gerek yok çünkü herhangi bir fiili hareket yok.

bunlar haricinde bence hakemler baya güzel maç yönettiler, kötü niyet olmayınca zaten genel olarakda sorun olmuyo. ufak tefek hatalar illaki olmuştur o kadarda illaki olucak zaten nfl de bile 8 ayrı açıdan kamerayla karar veremiolar.

Ben genel olarak oyuncuların bu kadar kolay atılmasına karşıyım, küfür direk ihrac sebebi diyorlar doğrudur ama ordada durumu tolere etmek hakemin görevi rakibe direk ve rencide edici bişey olmadığu surece çok takılmaya gerek yok ingilizca kendı takım arkadaşına sakin ol aq denirse çok uzatılıcak bir durum yok, sonuç olarak amaç oyunu oynatmak ve kolaylaştırmak olmalı tam tersi değil buda tabi benim şahsi fikrim.
Batur Kaplan
rams#1

Çevrimdışı kust1

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 07, 2016, 22:09:23 »
arada bunuda yazıyim sonra hep kötüleri yazıyor olmasın, görüntüleri izledikten sonra ilk iptal edilen td'mizdeki karar doğru. Arkadan blok var güzel yakalamış hakem.
Batur Kaplan
rams#1

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2016, 09:18:55 »
Fırat ın başına bu yüzden bir şey geleceğini bekliyordum ama 5 sene önce  :D her maç Fırat mütemadiyen küfür eder bunun final maçında tespit edilmesi talihsizlik olmuş, idmanlarda da küfür yasaklanmalı bence :) Bu Kutalp in aşıladığı kötü bir alışkanlık:) . Berkay kardeşimde her an bu yüzden ceza alabilir.Hep Kutalp in aşıları bunlar  ;D ;D
Farklı bir paylaşımda bulunacağım bilemeyenler için biz rugby liginde de mücadele ediyoruz ve o maçlarda küfür çok normal hakem e küfrediyor dediğimizde kendi arkadaşına ediyor bunda sorun yok diye cevap alıyoruz.:) O zamanda şaşırmıştım yeri geldi diye paylaşmak istedim. Lig den lige böyle değişiklikler garip geliyor.

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Haziran 09, 2016, 09:22:20 »
Eskiden final maçları bu sayfalar dolar taşardı. Şimdi koptuk gidiyoruz

Çevrimdışı kust1

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Haziran 10, 2016, 13:54:36 »
Fırat ın başına bu yüzden bir şey geleceğini bekliyordum ama 5 sene önce  :D her maç Fırat mütemadiyen küfür eder bunun final maçında tespit edilmesi talihsizlik olmuş, idmanlarda da küfür yasaklanmalı bence :) Bu Kutalp in aşıladığı kötü bir alışkanlık:) . Berkay kardeşimde her an bu yüzden ceza alabilir.Hep Kutalp in aşıları bunlar  ;D ;D
Farklı bir paylaşımda bulunacağım bilemeyenler için biz rugby liginde de mücadele ediyoruz ve o maçlarda küfür çok normal hakem e küfrediyor dediğimizde kendi arkadaşına ediyor bunda sorun yok diye cevap alıyoruz.:) O zamanda şaşırmıştım yeri geldi diye paylaşmak istedim. Lig den lige böyle değişiklikler garip geliyor.
yok fırat küfretmedi, zaten küfretmezde saha içinde. ona sakin ol diyen sırp oyuncu atıldı. heralde cümlede fuck kelimesi geçtiği için
Batur Kaplan
rams#1

Çevrimdışı frat

• Fırat Güncü
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Haziran 13, 2016, 10:11:15 »
Fırat ın başına bu yüzden bir şey geleceğini bekliyordum ama 5 sene önce  :D her maç Fırat mütemadiyen küfür eder bunun final maçında tespit edilmesi talihsizlik olmuş.
Kadir yorumunun %100 yanlış bilgi içermesini geçiyorum, doğru bilgi içerse bile ufacık camiada herkesin okuduğu yerde eski takım arkadaşını pislik oyuncu olarak yaftalaman inanılmazmış. Umarım oyuncularına böyle öğretmiyorsundur hiç değilse.
İstanbul Hiçbirşeyleri. (Adamlar haklıymış ya savaşçısın ya hiçbirşey :/)

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Haziran 14, 2016, 16:12:37 »
Kadir yorumunun %100 yanlış bilgi içermesini geçiyorum, doğru bilgi içerse bile ufacık camiada herkesin okuduğu yerde eski takım arkadaşını pislik oyuncu olarak yaftalaman inanılmazmış. Umarım oyuncularına böyle öğretmiyorsundur hiç değilse.
Tamam sen etmiyorsun. Camia küçük  ve basit  bir espiri sonunda tebessüm var. Bu kadar alıngan olmana gerek yok. oyuncularıma da küfrederlerse ağızlarına acı biber sürüyorum. ;)
NOT: Burda yafta Kutalp e sen madur oluyorsun.

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.105 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur