Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 57819 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #540 : Ocak 30, 2019, 12:11:21 »
Selamlar,

oncelikle acilis muzikleri super olmus, yapan arkadasin eline saglik! muzik degince Eagles zaferinden sonra sizden "eyes of the tiger" beklerdim!

deginmeden gecemiyecegim! asagidaki konusmaniz cok iyiydi, sokakta birbirine dalasan cocuklar gibi :)

Kaan: sen orda spiner mi donduruyorsun!
Hilmi: sen de orda birsey tikirdatiyorsun :)

Bu arada ben tanidiklarima Moskova'ya yazin gelmelerini tavsiye ediyorum, yazin buralar cok daha guzel! bu arada dunya sampiyonasi disinda Mayis da Rams-Patriots maci oynanacak ona gelebilirsiniz! gerci gecen mayisda 4-5 santim kar yagmisti ki yaz da yaz gibi olmamisti, bi agustos ayinda biraz gunesli gunler gormustuk!

Yukaridaki iletide son paragrafda  zamani yazmamis olsaydim, superbowl'u yazdan bildim diye yutturmayi dusunuyordum ama olmadi, neyse sonucta ilginc bir tesaduf olmus oldu 1 sene icin de 2 kez Moskova'ya Rams-Patriots macina cagirmis olduk sizi :)

Gecen hafta Kaan sitem etti neden "yilin superbowl'dan soguyan adami" bu sene ben oldum diye; oncelikle her sene boyle birinin ciktiginin farkinda degildim, ikincisi Bu sene sanki Saints taraftari olmus gibiydim, bunda biraz sizin de payiniz var Brees'in bu kadar iyi qb olup tek yuzukle kalmasini icerlediginizden, Ucuncusu o pass interference icin cok icerlemis olmamdi ve Patriots'un ne yapar eder Rams'i yener diye bir pisikosa girmemdi ve sizden bana umut vermenizi beklemistim, neyse siz vermeyince bu umudu, ben kendimi bu hafta surecinde "Ramsde de saglam Def. Line var, Gurley'i belki de superbowl'a sakladilar, Gurley superbowl'da cikacak ve kasip kavuracak" diyerekten motive ettim.

Bu arada superbowl'dan video cekecegiz ama emekli oyuncularla roportaj gibi birsey olur mu, bilmiyorum, adamlar mac baslarken gelirse zaten mac sirasinda olmaz , erken gelirler ise adamlarin bos bir zamanini denk getirirsem yapmaya calisirim.

Herkese iyi seyirler,
Kaana Hayirli Teskereler  :'(
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2019, 12:12:03 Gönderen: mightend »
Baris Ekim

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #541 : Ocak 30, 2019, 16:21:30 »
Superbowl haftasında başka birşey yazmayım dedim ama tutamadım, Maholmes probowlda da yine yaptı yapacağını! Adam Tom Bradyden sonra güneş gibi doğdu AFC de, Resmen futbolun brezilyalısı gibi oynuyor hatta eski Galatasaraylı günlerimden hatırladığım Lincoln diye beyaz tenli brezilyalı vardı o da sağa bakıp sola pas atardı. Bence Tom Brady den sonra forma olarak yapılacak en iyi yatırım gibi duruyor.
Umarım bazı kuzeydeki yetenekler gibi kendi egosunda bozulmaz.

Ayrıca ıstatistik midir bilmiyorum ama geçen sene ilk turdan seçilen 1/4 backler arasında sadece son pick takımını playofflara taşıyabildi  :P
Baris Ekim

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #542 : Şubat 05, 2019, 23:53:36 »
Selamlar,

Kaan’ın askere gitmeden önceki son podcastte söylediği ahı ne yazıkki tuttu. Keşke başka bir şey dileseymiş. Kendisine tavsiyem askerlik dönüşünde maçı izlemesin. Hiç bir şey kaybetmez.
Bir de iyi tarafından bakalım: Bundan kötüsünü bir daha izlemeyiz herhalde. En kötüsü geride kaldı :D

Konferans finali sonrasında Jared Goff’un elitliğin kapısında olup olmadığını sormuştum ama gördüm ki çabuk gaza gelmişim. Elitlik için 40 fırın ekmek yemesi lazımmış. Bundan sonraki 3 sene boyunca hiç bir QB için elit adayı mı vs gibi sorular sormayacağım. Çarpılırım sonra.

Maçla ilgili en kritik noktada Sean McVay’in bitime 2:25 dk varken Patriots’un aldığı “illegal hands to the face” cezasını kabul etmemesi mantıklı mıydı? Tony Romo da yayın sırasında ısrarla kabul etmemesi gerektiğini söyledi ama Rams’in 29.yardından 2&6 oynanmasındansa 43.yardından 1&20 oynanması Rams açısından daha mantıklıydı bana göre. Rams’in hiç molası kalmamış olmasına rağmen, Patriots süreyi eritmek için sonraki 3 hakta mutlaka koşu oyunu deneyecekti ve 10 yardı alamamaları halinde bitime 30-35 sn kala ya 50 yard civarından field goal deneyecek ya da punt ile topu geri vereceklerdi. (Benim tahminim ise : Belichick maç içinde 46 yarddan field goal kaçıran Gostkowski’ye 50 yard veya üzerinde bir mesafeden field goal vurdurmazdı.) O yüzden Sean McVay’in tercihinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Hilmi hocam özellikle bir coach bakış açısıyla bu kararı değerlendirirsen sevinirim.

Hazır Görkem Şahinoğlu’nu bulmuşken drafti de sormaya başlayabiliriz sanırım. Kim bu Nick Bosa Görkem? :D Şaka bir yana, Cardinals’ın Nick Bosa dışında birini seçme ihtimali var mıdır? Bir de Kyler Murray’i kim seçer sence? Broncos olabilir mi mesela? ya da Giants?

N.Foles için, Jaguars, Broncos, Redskins, Dolphins ya da Giants ihtimalleri yazılıyor. Sizce hangisine gider?

Tüm yorum ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2019, 00:03:02 Gönderen: ontario »
Onur Aşar

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #543 : Şubat 12, 2019, 18:23:40 »
Nedir bu Alliance of American Football?

Tesaduf eseri takim logolarini gordum, once NCAA division'i sandim meger NFL'e alternative ligmis hatta draft'lari olmus duymamisiz.
Oyuncularini nasil seciyorlar, cogu NFL'de tutunamamis oyuncular mi?
Hepsi 8 takimdan mi ibaret? NFL'de takimi olmayan sehirler galiba diyecektim ki Atlanta'yi gordum.
Daha once de benzer ligler denendi (XXF miydi?) ama tutmadi diye biliyorum, bu sefer tutar mi ne dersiniz?
« Son Düzenleme: Şubat 12, 2019, 18:40:48 Gönderen: Hakan Yilmazkurt »

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #544 : Şubat 13, 2019, 16:21:27 »
Selamlar,

1 puanlık safety  olayını anlatabilir misiniz? NFL'de veya başka liglerde bunun gerçekleşme olasılığı var mıdır? Fair catch kick diye garip bir kural da var punt'tan sonra returner fair catch işareti verdiği yerden defans yapılmaksızın field goal atılabiliyor bunun gibi garip kurallar da var.
Free agency'deki hangi transferler domino etkisi yaratır? ESPN böyle birşey yapmış mesela.
http://www.espn.com/espn/feature/story/_/id/25901330/predicting-2019-nfl-offseason-dominoes-free-agents-trades-cause-ripples

size göre hangi senaryolar daha çok olası geliyor off season'da.
« Son Düzenleme: Şubat 13, 2019, 17:06:35 Gönderen: Vinegar Strokes »

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #545 : Şubat 24, 2019, 11:07:15 »
AAF'ten NFL'e transfer olur dediginiz isimler var mi?
Benim favorilerim Orlando Apollos'tan qb Garrett Gilbert, wr Charles Johnson, rb D'ernest Johnson
Ozellikle Gilbert bircok NFL back up qb'sinden iyi oynuyor.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #546 : Şubat 28, 2019, 14:26:38 »
Selamlar,

NFL ek secim haklari ile yaziyi okuyup, bir de aklima Ezekiel Elliott'in haybeye aldigi mac cezalari aklima gelince ey NFL seninde adaletin Turk adaletinden halliceymis dedirtti!

AFF bence zamanlamada cok kotu yapti daha yeni NFL bitmis hemen yeni lig olmadi biraz ozlememiz lazimdi, ilk hafta highlight'lari seyretmek disinda bakmadim, netekim kickoff'un olmamasi, eski bir kicker olarak hosuma gitmemesi disinda, kickoff her ne kadar cok seyretmesekde ayri bir hava katmasi ve onside kuralinin da Hilmi'ye gore daha az zalimce (cunku kendisi 4 ve 25 lerden bahsediyordu) olmasina ragmen cok kisitlaytici olmasi, cunku bildigim kadariyla bunu kullanabilmek icin macin son 5 dakikasinda 17 sayi geride olman lazim! yani son 1 dakka kalmis 1 sayi geride bile olsan molan kalmamissa o mac bitmistir!

Mock draft yazisini da okuyunca, hey gidi hey nerede gecen seneki draft dedim, gecen sene cok eylenceliydi, herhalde qb'lerin cok olmasindan yada Browns'in yukarilarda olmamasindan mi acaba?

Son olarak size selamlari var :)
https://www.youtube.com/watch?v=RTptzHl9nKY
https://www.youtube.com/watch?v=VDbkSko5yVk

Saygilar&Sevgiler

Baris Ekim

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #547 : Mart 05, 2019, 15:16:54 »
Selamlar,

Size göre Arizona Cardinals yöneticileri ne yapmak nereye varmak istemektedir?

Normal sezonun son maçında, Seahawks kicker'ı Janikowski alan golünü atınca ne güzel sevinmiştik "Nick Bosa garantilendi" diye. Benim anladığım kadarıyla Kingsbury'i coach olarak seçip bir kumar oynandı ve tutarsa sansasyonel bir yükseliş olacak. Ya bu adamda (coach'u kastediyorum) kimsenin bilmediği büyük bir cevher var, ya da Arizona Cleveland Browns'dan doğan boşluğu doldurup yıllar boyu NFL'in yeni madarası olacak şekilde iyice batacak.
Kyler Murray'in ilk sıradan seçilmesi konusunu muhtemelen ilk bölümde konuşmuş olursunuz ama konuşmamış olursanız burada yorumlarsanız sevinirim.
Bir de bu adamlar yeni Belichick-Brady ikilisi olursa ben de bu laflarımı memnuniyetle yerim artık. 
Sizce Arizona illa ki Kyler Murray'i almak istiyorsa bunu trade down ile de yapamaz mı?

Eagles Nick Foles'a franchise tag koymayacak sanırım. Bu durumda Redskins ya da Giants'a gitme ihtimali artabilir mi? Gerçi ben hala en güçlü ihtimal olarak Jaguars'ı düşünüyorum ama sizce ne olur bu işin sonu?

Bir de Bell ve Brown için aday takımlarınız hangileri? Nedense bana Bell Jets'e Brown ise Bears'a gidecekmiş gibi geliyor.

Bu haftalık burada keseyim. Sonra yazı yazmak zorunda kalacağım diye korkuyorum :D Şaka bir yana, hazır bizim takım  offseasonda bu kadar popüler olmuşken uygun bir zamanımda bir yazı teşebbüsünde bulunacağım inşallah.   

Tüm yorumlarınız için teşekkürler.

« Son Düzenleme: Mart 05, 2019, 15:19:08 Gönderen: ontario »
Onur Aşar

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #548 : Mart 07, 2019, 17:04:32 »
Selam,
Bir ofseason konusu olarak geçen yılın enlerini konuşur musunuz? Tamam şampiyon Patriots oldu ama size göre en iyi takım hangisiydi? İyi ve kötü yönde en büyük sürprizi yapan takım? Savunma ve hücum oyuncusu? Koç? Çaylak? Değişsin dediğiniz bir kural?

Saygılar.
Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı Kötü Kicker

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #549 : Mart 10, 2019, 23:23:26 »
Selamlar,

Öncelikle foruma yeni üye oldum ve açıkçası NFL'i ''ciddi anlamda'' kısa bir süre önce takip etmeye başladım. Buna vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

Sorum şu ; Sizce Antonio Brown Raiders'ta nasıl bir performans sergiler, Derek Carr tekrar eski günlerine dönebilir mi bu takasla birlikte, bir de unutmadan Carr Le’Veon Bell'i Twitter'dan takibe almış bu bir işaret midir ?  >:D

Saygılar, sevgiler.

Çevrimdışı Kötü Kicker

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #550 : Mart 12, 2019, 21:13:55 »
Selamlar, bugün de Texans'dan safety Tyrann Mathieu Chiefs ile imzalamış. Chiefs savunmaya önemli bir ekleme yaptı diyebilir miyiz ?
 Bob Sutton yerine gelen savunma koordinatörü Steve Spagnuolo da eklenince Chiefs savunmasının geçtiğimiz seneden daha iyi olma ihtimali var mı ?

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #551 : Mart 19, 2019, 19:47:55 »
Selamlar,
Baltimore’un kadroyu bu kadar boşaltmasını bekliyor muydunuz? Şu anki duruma göre Cleveland Browns’u AFC North’un en büyük favorisi olarak görebilir miyiz?

Açıkçası geçen yılki dişlerine göre fikstürlerinden dolayı AFC South takımları olduklarından daha güçlü görünmüşlerdi. Jaguars ve Titans’ın QB takviyelerinden sonra bu division’u nasıl görüyorsunuz? Tabii drafti de görmek lazım ama sanki daha dengeli bir hale geldi orası.

Kalan free agentlardan Justin Houston’u mu yoksa Ndamukong Suh’u mu tercih ederdiniz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Onur Aşar

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #552 : Mart 19, 2019, 21:00:07 »
Selamlar,

Ilk bolumde transferleri tek tek degerlendireceginizi varsayarak, transfer sezonunun Ilk hafta en kazananlari ve en kaybedenlerini en azindan ilk 3 ler kimler?

Gorkem belki gelir diyerekten, bu sene fantasy'de ilk tur zor olsa da ikinci veya 3. turdan secilebilecek caylak cikar mi?

hazir fantasyden baslamisken bu sene jets'e gitmis Le'veon Bell'i en yuksek kacinci siradan secersiniz? hatta su anda bir draft olsa ilk 5'iniz kim olur?

Ilgimi ceken baska bir konu da Antonio Brown Riders'a gidince Carr ile bulusmalar tweeter;dan birbirlerine paslar falan sanki sevgi pitirciklari :) , Odell Beckham Browns'a gidince Baker 'da ayni sekilde ama bu sene en cok merakla beklenen Le'Veon Bell Jets'e gitti belki benim gozumden kacmistir eger oyle ise duzeltirsiniz, Bu Sam Darnold;dan hic ses cikmadi, Ben zaten gecen sene de bahsetmistim adam cok soguk ve donuk!!!

Gecenlerde Kaan bizim roportaj ile ilgili "herkese Tunc Ilkin'i sormuslar" demisti. soyle soyleyim, Tunc abi bizim kahramanimiz olmasi disinda Hic hazirlanmadigimiz roportajlar icin adeta can simidimiz oluverdi, gercekten adamlarla bu kadar yaklasacagimizi bile sanmazken roportaj yapacagimizi hic beklemiyordum ve roportaj sirasinda adamlar konusurken onlari dinlemeyip "simdi cevabi bitecek sonra ne soracagim" diye panikliyordum resmen :) bilmiyorum siz hic hazirliksiz roportaj yaptiniz mi ama benim icin gercekten zordu! Sonradan keske Ron Stone'a bir Giantsli olarak Ilay'i falan sorsaydim dedim ama is isten gecti tabi!

Umarim bu sene icin de su vize olayini kaldirilarda seneye sizi de goruruz burada, eskiden esimiz dostumuzda atliyordu ucaga geliyordu ne guzel! ucak olayi herseyi bozdu! Dusunsenize arkadasiniz yanlislikla ayaginiza basti diye siz gozune yumrugu yapistiriyorsunuz, ve sonraisnda diyorsunuzki bi daha ayagima basarsan bi daha yersin gozunun ustune! sunu da unutmayin bu arkadas sizden daha iri bir arkadas! gerci su anda aralari iyi ama, sanirim Turkiye'ye kimin girip kimin ciktigi belli olmadigi icin vizeleri Rusya kaldirmak istemiyor! neyse politikaya girmeyelim fazla!!!

15 Nisan'da game of thrones geliyor bir yandan heyecanlaniyoruz ancak bir yandan da ben Bir "LOST" faciasi yasayacak miyiz diye dusunmuyorum degil! hatta 1. sezondan itibaren tekrardan seyretmeye basladim, ve Kaan'in da bir kac bolum seyredip biraktigini da anlayabiliyorum su anda, ben bile ilk 2 sezonu seyrederken iyiki birakmamisim dedim cunku ilk 2 sezon da gayet siradan bir dizi gibi, bence dizi 3. sezondan itibaren ilginclesiyor!

Sevgiler&Saygilar
Baris Ekim

Çevrimdışı Kötü Kicker

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #553 : Mart 25, 2019, 02:52:11 »
Selamlar,
Rob Gronkowski Instagram'da yaptığı paylaşım ile emekli olduğunu açıkladı, :o her ne kadar artık bayrağı Chiefs'te Kelce devralmış, Colts'ta Ebron bu sene coşmuş olsa da Gronk'un yeteneğinden sual olunmadı. Açıkçası değişik kişiliği, çılgın touchdown kutlamaları, garip koşu stiliyle sevdiğim bir oyuncuydu.

Gronkowksi NFL tarihinde pozisyonu baz alındığında sizce hangi konumda ?
Bu emeklilik Patriots'ta ne gibi değişimlere yol açar, hamle gelir mi ?
Sizce hücuma herhangi bir majör ekleme olmadan Brady'nin bu takımı yine Super Bowl'a taşıma olasılığı nedir ?

Sevgiler, saygılar.
« Son Düzenleme: Mart 25, 2019, 03:23:25 Gönderen: Kötü Kicker »

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #554 : Mart 26, 2019, 21:54:16 »
Selamlar,

Yapay zekalar sanata da el atmışlar, Senfoni den şiire kadar yapıyorlar, sizce yapay zekalar takım yönetmeye sonrasında koçluk yapmaya başlarlarsa daha mı ilginç olur yoksa NFL buna yasak getirebilir mi?

Bu sene Toni Romo'nun oyunları tahmin etmesiyle, aklıma acaba hücum oyunlari daha önce ekranlarda seyircilere gösterilse (tabi bu durumda sahadaki bütün takımları izole etmek gerekiyor) biz de qb mı topu atamadı yoksa wr. mı rotayı koşamadı muammasindan kurtulsak daha mı ilginç olur?

Bu arada, buradaki hava şansınıza bağlı bir keresinde ablam ve eniştem gelmişlerdi, kızıl meydanda atkılara ve birbirlerine sarılmış halde gezmelerini unutamam netekim soğuk fırtına ve tipi sert tarafına rastladılar ama 2 sene önce bir arkadaş geldi gene yılbaşı zamanı, adam eksiyi görmedi ilginç bir şekilde! bazen (yılda bir kaç kez 2-3 gün üst-üste  olabiliyor)-30 larda olunca dışarda dolaşmak çok zorlaşıyor olsada sonuçta buraya en fazla 1 haftalığına geleceğiniz için yenge dayanır ama burda yaşayamaz konusuna katılıyorum.

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.156 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur