Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Playoffs 2017  (Okunma sayısı 7306 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL Playoffs 2017
« Yanıtla #15 : Ocak 09, 2017, 04:26:36 »
Giants @ Packers

Savunmaları beni korkutsa da Rodgers'ın bir yolunu bulup şapkadan tavşan çıkaracağını düşünüyorum..

Tavşan değil bildiğin kanguru çıkardı. Bundan yıllar sonra oturup Rodgers'ın attığı tüm hail mary'lere canlı şahit olmanın verdiği haz hiç bitmeyecek herhalde. Favre'ı izleyemedim ama böyle all time legend tartışmalarında ismi hep geçecek bir oyuncuyu izlemek bana yetiyor. Hani parkta çocuğun sallanırken izlersin ya bu da öyle bir şey. Savunma çok iyi iş çıkarttı. Belli ki Odell Beckham'a hafta başında Miami'deki yat partisi yaramamış. Neyse artık bol bol yat partisi düzenleyeceği vakti var.

Cowboys taraftarı seviniyor Packers ile eşleştiklerine. Varsın sevinsinler. Underdog olmak iyidir. Zannediyorlar ki altıncı haftaki takımla oynayacaklar..
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ocak 09, 2017, 04:32:04 »
Seahawks @ Falcons Pazar TSİ 00.35

Texans @ Patriots Pazar TSİ 04.15

Steelers @ Chiefs Pazar TSİ 21.05

Packers @ Cowboys Pazartesi TSİ 00.40

- Falcons, Patriots, Chiefs, Packers bir üst tura çıkar.

« Son Düzenleme: Ocak 09, 2017, 04:33:37 Gönderen: WisconsinCheese »
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #17 : Ocak 09, 2017, 09:17:34 »
Benim aklimda kadariyla, izledigim en kotu wild card turu oldu. Oakland Raiders ve Miami Dolphins, rakiplerine karsi hicbir baski gosteremedi. Keza Detroit Lions da oyle ki onlarin bahanesi neydi bilmiyorum. Son macta ilk yarinin sonunda Aaron Rodgers'in hail mary'sinden sonra New York Giants da ortadan kayboldu.

Mike McCarthy, ucuncu ceyrekte kendi kirk yardinda 4&inches oynayarak rakibi maca ortak etmek icin elinden geleni yapti ama olmadi. Maclari izlerken, "Playoff burasi mi? Yanlis geldik herhalde.." modu vardi herkeste..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ocak 09, 2017, 12:44:10 »
Aslında maç beklenildiği gibi korakor başlamıştı. Giants hail mary'i yiyene kadar ilk devre baya iyi defans yaptı. Giants adına belirleyici nokta ilk 5 dakikada Odell ve Shepard'ın end zone'da kaçırdığı 2 pas oldu. Touchdown ile başlayabilseler son ana kadar çekişmeli bir maç olabilirdi. Koşu hücumunda zaten bir tehdit unsurları yoktu sezon boyunca. Bu maçta da toplam 70 yard'da kaldılar. Basit hatalar maçı farka götürdü.

Odell'in medyatik kişiliğinin bir noktadan sonra ona zarar verdiğini hep söylerim. Bu maçtan önce de verdiği yat partisi, maç önü ısınmasında tarzan gibi gezerek gözdağı vermesi bir noktadan sonra ona faydadan çok zarar vermeye başlıyor. Gündeme gelecek bu kadar hareket yapıyorsan maçta da 3 tane drop yapmayacaksın o zaman. Yaparsan oklar tabi ki sana döner. Kariyerinin en kötü maçıydı Odell'in.

Normal sezon performansına kağıt üzerinde playoff performanslarının bir etkisi yok tabi ancak Rodgers dün oynadığı oyunla mvp oylamasını kendi lehine çevirecektir. Muazzamdı.

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Ocak 09, 2017, 13:34:19 »
Çok kötü wildcard haftası oldu gerçekten, geçen seneki Texans-Chiefs eşleşmesi bile bunların çoğundan iyiydi. Umarım divisional round artık playoff tadında geçer. Kağıt üzerinde Texans-Patriots hariç diğer maçlar gayet güzel eşleşmeler.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı smash

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Ocak 09, 2017, 15:35:53 »
Lions-Seahawks dışında diğer maçları izledim ancak gerçekten benim için de inanılmaz sıkıcı maçlardı. Packers'ın maçı 2011dekinin kopyası değil miydi eğer takımları yer değiştirirsek. Yine wr'lerin droplar , ilk yarının sonundaki hail mary falan hep o maçı hatırlattı bana. Karşınızda Texans falan yoksa Play-Off'ta net bir favori yoktur kişisel görüşümce. Cowboys , Steelers , Patriots , Falcons benim kazanacaklar tahminlerim.
This team's going to win a Super Bowl at some point and it's going to be exciting when that time comes. And when we look back we'll know who was on what side of the fence during the tough moments.

Tony Romo

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Ocak 10, 2017, 13:24:10 »
maçlar kafa kafaya gitmedi diye sıkıcı demek bence biraz haksızlık olur. ben packers-giants ve seahawks-lions maçlarının tamamını izledim. pittsburgh maçına da ara ara baktım.  bir seahawks taraftarı olarak bu sene çok inişli çıkışlı maçlar oynayan ve play off lara önemli eksiklerle gelen takımın lions karşısındaki oyunu beni memnun etti. özellikle thomas rawls 160 yard koşarak lynch günlerinden bir estantene sundu. lynch sonrası çöken koşu oyununa canlılık getirdi sağolsun. umarım falcons karşısında da iyi iş çıkartır.

yine farklı bitmesine rağmen giants-packers maçı da bana özellike aaron rodgers'ın yaptıklarını izleme açısından keyif verdi. maç içerisinde iki farklı maç vardı sanki. ikinci çeyreğin sonlarına kadar giants'ın bunaltıcı savunması ve etkli pas oyunlarını izledik. ilk çeyrek çok rahat 14-0 olabilcek maçtı. manning al da at derecesindeki paslarını giants wr'leri resmen hiç etti. ikinci perde de rodgers şov vardı. çok özel bir adam. bu adamı canlı izleyebilmemiz büyük şans cidden.

« Son Düzenleme: Ocak 10, 2017, 13:56:37 Gönderen: emrkse1 »
Emre Erköse

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #22 : Ocak 14, 2017, 00:00:20 »
Yine tahminleri yazalim..

Seattle Seahawks - Atlanta Falcons

Iki takim da birbirine daha yakin. Ancak Falcons'in hucumu daha agir basiyor. Sezon icindeki inisli cikisli performanslar gosteren Seahawks'in bu maci kaybedecegini dusunuyorum.

Houston Texans - New England Patriots

Patriots agir favori. Eger Texans kazanirsa NFL tarihinin en buyuk surprizlerinden biri olacak. Patriots, diyorum. Texans'in maci nasil kazanabilecegine dair soyle guzel bir video mevcut: https://www.youtube.com/watch?v=lhyGWME_hxM

Green Bay Packers - Dallas Cowboys

Dallas Cowboys bir adim onde gozukuyor, ustelik Packers'ta Jordy Nelson'in oynamayacagi aciklandi. Ancak Aaron Rodgers'in muhtesem formu sebebiyle bence kazanan Packers olacak.

Pittsburgh Steelers - Kansas City Chiefs

Bu mac TSİ 21.05'te baslayacakken hava sartlari yuzunden 04.20'ye alindi. Yavas Chiefs hucumu playoff'larda basarili olabilecek bir takim degil. Big Ben-Bell-Brown uclusu iyi gununde olursa farkin acildigi bir mac olabilir. Steelers.
Kaan ÖZAYDIN

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Ocak 14, 2017, 00:24:51 »
Daha önce belirtmiştim bir daha yazayım. Falcons, Patriots, Chiefs, Packers bir üst tura çıkar. Lig genelinde çoğu tahminlerde Steelers denmiş. Ben Chiefs'in maçı alacağını düşünüyorum. Bu Pazar Andy hocam playoff şanssızlığını Arrowhead'de kıracak.
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ocak 14, 2017, 08:50:16 »
Ben de ruyamda gorduklerimi yazayim.

Seattle Seahawks - Atlanta Falcons

Falcons 44-30 alacak. Ilk devre skoru 28-0. Gecen seneki panthers maci gibi olacak. Vic Beasley sow yapacak.

Houston Texans - New England Patriots

37-7 Patriots alacak. Jimmy Garropolo, Osweilerdan daha cok pas yardi alacak.

Green Bay Packers - Dallas Cowboys

35-33 Green Bay. Ilk yari Zeke ezip gececek. McCarthy baskan ikinci devrede olayi toparlicak Rodgers akacak. Zeke kosulari ile Bailey baya sayi yapacak son 1 dakika da Rodgers 2 minute drill'de daha adini duymadigimiz bir adamla TD yapip maci alcak.

Pittsburgh Steelers - Kansas City Chiefs

Bell 200 yard kosacak. Marcus Peters maymun olacak. AB 1 TD, Bell 3 TD, Demarcus Ayers 1 TD. 38-19. Alex Smith freezing rainde bubble screen'leri beceremicek.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Ocak 14, 2017, 13:25:49 »
SEAHAWKS - FALCONS

Amerikan Futbolunda maçlar scrimmage line'da kazanılır sözünden yola çıkarak turu geçen tarafın Falcons olacağını düşünüyorum. Seahawks offensive line'ı ligin en kötülerinden ve Falcons ligin en çok sack yapan oyuncusuna sahip. Ayrıyetten Beasley'nin yanında Grady Jarrett da müthiş sezon geçirdi. Seahawks, Eral Thomas'ın yokluğunu bu maçta hiç olmadığı kadar hissedebilir.

TEXANS - PATRIOTS

Her şeyden önce Texans'ın kazanmasını çok isteyeceğim karşılaşma. Ancak sonucun ne olacağını az çok biliyoruz. Patriots kazanır diyorum.

PACKERS - COWBOYS

Dallas'ta Claiborne ve Lawrence'ın bu maçta oynayacak olmaları büyük şans. Fazla göze batmasa da bu takımın secondary'si sinsi derecede iyi. Tabi bu Rodgers'a karşı ayakta durabilirler demek değil. Rodgers, sezon sonundaki formunu playoff'a da taşıdı ve birden bire Packers en büyük favori oldu. Bu konuda bir itirazım yok. Yine de bu maçın kazananını Elliott ve Packers defansı arasındaki mücadele belirleyecek. Cowboys'un Rodgers'ı olabildiğince dışarıda tutmak için %50'den fazla oranda koşuya yönelmesi oldukça olası. Tahmin yapmak için zor bir maç o yüzden duygusal yaklaşarak Cowboys diyorum.

STEELERS - CHIEFS

Steelers benim off-season'dan beri Super Bowl adayım. İlk defa Roethlisberger-Bell-Brown üçlüsü aynı anda sahaya çıkıyor playoff'ta ve bu üçlü tüm ligin belki de durdurması en zor üçlüsü. Steelers'ın bunca zaman en büyük soru işareti savunmasındaydı fakat Dupree döndüğünden beri oldukça iyi savunma yapıyorlar. Chiefs'in maçı kazanmak için Steelers'ın üçlüsünü durdurmaktan daha fazlasını yapması gerekiyor. Sezon içinde koşu hücumları fena değildi ama sezon sonuna doğru Charles'ı aramaya başladılar. Tyreek Hill'in patlayıcı koşularını denklemden çıkarırsak formsuz bir koşu hücumu var Chiefs'in. Karşılaşmayı kazanan taraf Steelers olacak bence.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Ocak 16, 2017, 04:29:36 »
Sen gel NFC'yi lider bitir. Küçük gördüğün Peynir kafalılara ilk çıktığın post-season maçında elen ve erken balığa çık. Güvenimizi boşa çıkarmadığı için ilk önce üstad Rodgers'a Olivia yengeye ve Crosby'ye teşekkürlerimi sunuyorum. Secondary gerçekten berbat. Ladarius Gunter yatacak yerin yok haberin olsun. Oturup kalkmaktan hala sırtım ağrıyor. Chiefs maçını izleyecek enerji kalmadı.

Super Bowl LI: Patriots - Packers
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Ocak 16, 2017, 13:20:17 »
Rodgers öyle bir top attı ki spiker Joe Buck direk incomplete dedi zaten. Sahadaki kimse catch olduğunu anlamadı hakemler düzeltene kadar. Crosby de çok iyi geçirmediği bir sezonda şu maçın son 1.5 dakikasına 3 tane +50 sığdırdı ya Packers için yansın mı artık meşaleler bilemiyorum .. Dak ve Ezekiel bir post season debut'u için bundan daha iyi oynayamazdı bence. Hele hele 21-3'ten sonra "Romo mu girsin .." uğultuları başlamışken muazzam döndürdüler. Takdir etmek lazım.

Bell yine yürüye yürüye 170 yard aldı Chiefs karşısında. Tomlin maçın başında end zone'da 4th and 2'dan vazgeçerek bir nevi maçın stratejisini değiştirmiş oldu. Big Ben herkese klasik olarak yaptıkları şekilde sahada kalın dalıyoruz demişti çünkü. 4th down oynamayı bu kadar seven bir takımın maçı playoff rekoru olan 6 field goal ile kazanması enteresan oldu. Sevindiğim bir galibiyet. Maç özelinde söylemiyorum ancak Alex Smith maalesef kriz anlarında inisiyatif alıp düzen dışına çıkabilen bir qb değil bu saatten sonra olamaz da. Geçen seneki Pats maçını hatırlayalım son çeyreği aheste aheste oynadı adam takıma 2 toucdown lazımken. Memuriyet zihniyeti bir insana bu kadar işlememeli.. Bu yüzden Steelers konferans finali için çok daha çetin bir rakip olacak Patriots karşısında. Güzel bir eşleşme oldu.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #28 : Ocak 16, 2017, 16:08:48 »
Rodgers öyle bir top attı ki spiker Joe Buck direk incomplete dedi zaten. Sahadaki kimse catch olduğunu anlamadı hakemler düzeltene kadar. Crosby de çok iyi geçirmediği bir sezonda şu maçın son 1.5 dakikasına 3 tane +50 sığdırdı ya Packers için yansın mı artık meşaleler bilemiyorum .. Dak ve Ezekiel bir post season debut'u için bundan daha iyi oynayamazdı bence. Hele hele 21-3'ten sonra "Romo mu girsin .." uğultuları başlamışken muazzam döndürdüler. Takdir etmek lazım.

Dak Prescott ve Ezekiel Elliott, guzel geri donus yapti ama son bir bucuk kala Tony Romo buyuk ihtimalle FG'a gitmezdi. Mac buyuk ihtimalle Romo'nun TD pasi veya interception ile sonuclanir tum ihale de ona kalirdi. Ben de mac boyunca bekledim acaba Romo girer mi diye..

Troy Aikman mac esnasinda laf cakiyordu Packers'a. Favre ile fotograflari gosterildiginde, "Zamaninda cok oynadik ama maclari hep biz kazaniyorduk, onlar ne kadar zevk almistir bilmem" falan dedi. Uc sezon ust uste Cowboys'a elenen Packers sonra iki sezon ust uste Super Bowl oynamisti. Simdi Cowboys'un son uc sezonda iki defa Packers'a elenmesi de ilginc oldu.. :)
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : Ocak 16, 2017, 17:08:15 »
21-3 olana kadar ki sürede resmen çaylak duvarı denen olay gerçekleşti. sonrasında çaylaklar oyuna ısınınca devreye iki güzel hızlı hucumla 21-13 ile girdiler. 28-13'ten sonra herhalde maç bitti fişi çekti rodgers dedim ama çaylaklar için sanki maç yeni başlamıştı. çok iyi çevirdiler cidden.

31-28 iken son hakta td'ye gitmek ciddi bir risk. hani fark 4 sayı olsa mecburen td oyunu yaparlar ama böyle bir durumda risk almak pek nadir, ben rastlamadım açıkçası.

bence ilk 1,5 çeyrek dışında çaylaklar son derece iyi oynadı. romo olsa çok fark eden bir şey olmazdı diye düşünüyorum. dallas bugün kaybetti ama uzun vadede bu takım ligi senelerce domine edecek potansiyele sahip olduğunu gösterdi.
Emre Erköse

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.095 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur