Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Playoffs 2017  (Okunma sayısı 7305 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL Playoffs 2017
« Yanıtla #30 : Ocak 16, 2017, 23:09:21 »
Eğer bu maç uzatmaya gitseydi ve coin toss'u Cowboys alsaydı Packers'ın mevcut secondary ile hiç sansı yoktu. Öte yandan 2014 Seahawks ve geçen sene ki Cardinals hezimeti sonrası kalbim bir OT daha kaldırmazdı. Rodgers'da bunu bildiği için otuz saniyeden maçı çıkardı sağolsun..
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Ocak 17, 2017, 11:41:23 »
Ben de birseyler yaziyim divisional maclari ile ilgili.
Öncelikle tek canli seyrettigim mac Seahawks - Falcons maci idi.
Patriots - Texans macini condense seyrettim, asagi yukari sonucu belli oldugu icin.
Diger iki maci banttan uzun versiyonlariyla seyrettim. Cok guzel maclar oldugundan cabuk bitmelerini istemedim.
Uzun uzun seyrettim. Banttan seyretmenin kotu tarafi su: Macin sonucu bilmeseniz bile, kalan bitis suresinden asagi yukari sonlara dogru bir kestirim yapabiliyorsunuz. Ben Cowboys - Packers macinin uzatmaya gitmeyecegini anladim mesela. O nedenle kalan zamana pek bakmamak lazim :D

Sehawks - Falcons: Seahawks´in sürünmesini büyük zevkle seyrettim. Falcons hücumu cok cok iyiydi. Kyle büyük ihtimalle 49ers couch´u olacak. O nedenle, hücumun islerligi beni memnun etti. Richard Sherman co kotuydu. Bu adam 15 milyon dolar aliyorsa, benim de 3-5 milyon dolar almam lazim :) Julio Jones kendisini rezil etti.

Texans - Patriots: Patriots benim fena halde sinirimi bozuyor. Bir kurtulamadik su takimdan. Caktirmadan 20 sayiya yakin fark yaptilar.

Packers - Cowboys: Rodgers bence Peyton Manning´ten de Tom Brady´den de daha iyi bir QB. Yine efsane oynadi. Oyun tarzini cok seviyorum. Tek pasta 70 yardlik mesafe alan QB´lerden daha etkin oynuyor. 10-15 yardlik paslarla 300-400 yard aliyor. Adamin oyunu istatistiklerin ötesinde. Rakip takimlar icin sinir bozucu bir tarzi var. Packers taraftarlari cok sansli yalniz. Adami seyretmesi cok zevkli.
Prescott seneye starter olur. Romo baska bir takima takas edilir, bu saatten sonra genc arkadasimizi kesemez Romo.
Cowboys iyi takim kurmus. Seneye en büyük sampiyonluk adaylarindan biri olur. Gencligimde, 49ers´in 1-2 sampiyonlugunu calmislardi, ancak yine de seviyorum bu takimi. Gecmisi basarilarla dolu franchiselar icinde tek sevdigim takim. (49ers disinda:) ) Oakland´in gecmisi basarilarla doluysa, onlari da bu kategoriye sokabiliriz. :D

Steelers - Chiefs: Steelers maci hak eden takimdi, daha erken koparabilirlerdi. Chiefs sansiyla maci bir yere kadar getirdi, ancak receiver´lar mala bagladi. Cok pas dusurduler. Bu Macklin yildiz bir receiver degil miydi? Cok sonuktu mac boyunca.

Neyse, konferans finalleri icin tahmin yaparim daha, Simdilik bu kadar yaziyorum.

« Son Düzenleme: Ocak 17, 2017, 11:54:56 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Ocak 21, 2017, 03:02:53 »
Ben de populer tahmine uyup Patriots - Packers Superbowl'u bekliyorum.
Falcons - Packers macini canli seyretmek istiyorum. Bakalim becerebilecek miyim?
Insan ister istemez, Packers'in Superbowl aldigi seneki Falcons macini hatirliyor. Rodgers'in efsane macini yani. Benzer bir performans gorebiliriz kendisinden. NFL seven, ama herseyden once iyi QB seven herkes bu maci seyretsin. Bu adam 21. Yuzyilin en iyi QBsi. :D
Erdem Baysal

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Ocak 21, 2017, 20:30:06 »
İşin Patriots tarafı popüler fakat Packers tarafı için aynı şeyi söylemiyor lig genelindeki poll'lar. Olsun underdog olmak her zaman iyidir. Rodgers'a güvenim tam. Adams, Allison, Burnett hafta boyunca antrenmanlara katılmadı. Nelson'ın durumu belli değil. Umarım Packers maça receiver'sız çıkmaz. Çok olağanüstü bir maç izleyebiliriz. Saat 23'de hayatı durdurun..
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #34 : Ocak 22, 2017, 13:56:30 »
Ben konferans finallerinin kazananlarinin Steelers ve Packers olacagini dusunuyorum. Dolayisiyla Super Bowl XLV'in rovansi olur, sebeplerini podcast'te anlatmistim. Steelers-Patriots macinda Steelers cok daha agir basiyor. Pats savunmasi Steelers'i nasil durduracak bilemiyorum. Packers-Falcons maci ise oldukca yakin gecer..

Bu arada Aaron Rodgers'a daha ligin en iyi quarterback'i diyemezken lutfen 21. yuzyilin en iyi quarterback'i demeyelim.. :)
Kaan ÖZAYDIN

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Ocak 22, 2017, 15:15:51 »
Onu demeyelim bunu demeyelim.. Bırak isteyen istediğini yazsın. Herkesin kahramanı farklıdır. Sen Tebow hakkında konuşunca biz bir şey demiyoruz. Kaldı ki Erdem'in bahsettiği adam 10000 Tebow eder. Benim de kahraman diye nitelendirdiğim kişi Rodgers'dır. Onun için bende aynı görüşteyim. Biraz R-E-L-A-X ol..
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : Ocak 22, 2017, 21:57:57 »
Yine ruyamda gorduklerimi yazayim.

Packers @ Falcons

Macin skoru 30-44 Falcons aliyor. Ilk devre skoru 10-28. Rodgers cok ugrasiyor ama scramble'da calf sakatligi nuksedecek ve Falcons'a karsi arkadan oynamak kolay degil. Hem kosarak saati eritiyorlar hem de Rodgers'a cok topla oynama sansi vermiyorlar.

Steelers @ Patriots

Ilk devre skoru 6-14 Patriots. Roethlisberger ikinci ceyrekte interception atiyor. Iyi field position ile patrios kolay TD aliyor. Ikinci devre bambaska bir Steelers. Dion Lewis fumble yapiyor ve Brady sadece 3 FG alacak kadar ilerleyebiliyor. Macin skoru ise 26-23 Steelers. Maci kazandiran FG ise son 1 dakika icinde Boswell'den 33 yardlik, Butler'in Browna yaptigi pass interference sonucu oluyor.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : Ocak 22, 2017, 22:03:56 »
Murat Kemal hakli, herkesin kahramani kendine guzel.
Kaan sana Tim Tebow'u verelim, Rodgers'i 49ers'a alalim :)
Bu arada, NFC finalinin ilk once oynanmasi guzel oldu, insallah uyumam.
AFC takimlari ne kadar iyi olurlarsa olsunlar sevmiyorum bu konferansi.
Insallah onumuzdek yillarda Raiders biraz renk katar da, daha seydilebilir olur.
Bu arada, Rodgers'i severim ama, Packers'i pek desteklemem ben.
Falcons'u destekleycegim macta.

Erdem Baysal

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : Ocak 22, 2017, 23:35:00 »
GB defansı sürünüyor. Rogers tavşan çıkarmazsa iş yaş.
Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #39 : Ocak 23, 2017, 01:07:10 »
Murat Kemal hakli, herkesin kahramani kendine guzel.
Kaan sana Tim Tebow'u verelim, Rodgers'i 49ers'a alalim :)

Rodgers'i seven sevsin bir sey demiyorum ama 21. yuzyilin en iyi QB'si demek biraz abartmak oluyor. Yani son 17 yilin en iyisi diyorsun bir baska deyisle. Simdi bu 17 yılda Peyton Manning, Tom Brady, Brett Favre falan oynadi.

Tebow ile ilgili bir sey demedim ama madem konusu acildi, adam son donemde oyle bir alay konusu oldu ki sanirim gozunuzde "Ben ciksam Tebow kadar oynarim" gibi bir durum olustu. Su anda baseball oynuyor olabilir ama NCAA tarihinin en dominant oyuncusundan soz ediyoruz. :)

PS: Rodgers, 31 sayidan geri gelip su maci alsin o zaman derim 21. yuzyilin en iyisi diye..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Surgeon of Death

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : Ocak 23, 2017, 11:07:38 »
Güzel bir güne uyanmış oldum. :) Henüz maçı izleyemedim, akşama kadar da sabretmem gerekecek gibi duruyor.

Bu arada, SB'u kazanırsak podcast'te GOAT sorusunu tekrar soracağım. :)
Taflan Deniz |

Çevrimdışı AlTheBeast

• Rookie
  • *
  • Luca Brasi
    • Profili Görüntüle
    • NBA 2K17
« Yanıtla #41 : Ocak 23, 2017, 13:08:08 »
Öncelikle dün iki maçıda izlemekten çok zevk aldım diyebilirim. İki maçta farklı skorlar ile kazanıldı zaten ama yinede çok güzel iki maç oldu. Falcons mükemmel oynadı diyebiliriz ama Packers defans da çok kötüydü. Seahawks fan'ı olarak aslında Falcons'ın kaybetmesini istiyordum ama diyecek birşey yoktu yani maçta. Patriots galibiyetine zaten biraz kesin gözle bakıyordum yanılmadım. Sabah'ın 6 sına kadar oturmaya değdi yani.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : Ocak 24, 2017, 05:57:46 »
Rodgers'i seven sevsin bir sey demiyorum ama 21. yuzyilin en iyi QB'si demek biraz abartmak oluyor. Yani son 17 yilin en iyisi diyorsun bir baska deyisle. Simdi bu 17 yılda Peyton Manning, Tom Brady, Brett Favre falan oynadi.

PS: Rodgers, 31 sayidan geri gelip su maci alsin o zaman derim 21. yuzyilin en iyisi diye..

Bence bu saydigin 3 QB arti Rodgers'tan hangisi secilirse secilsin, itiraz edilmez. Biri Manning en iyi QB derse mesela, nasil dersin 'Yok, o o kadar iyi degildi' diye?

Green Bay'in bir sezonu daha gitti. Surekli buralarda elenmek de kotu olmali. O son sampiyonluk olmasaydi, bu elenmeler daha aci olurdu. Ote yandan, surekli buralara gelirsen, bir sene de denk gelir, yine sampiyon olursun.
Sen arada Mccarty'den bahsediyorsun, ama degismesi gereken adam Dom Capers olabilir.
Erdem Baysal

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #43 : Ocak 24, 2017, 19:59:47 »
Dom Capers'in bir sucu yok, eldeki malzeme cok kotu adam ne yapsin? NFL'in en tecrubeli koclarindan biri Capers, McCarthy yerine head koc olsa daha iyi bile olur bence. Misal, Packers en son sampiyon oldugunda hucumu simdikinden bile kotuydu belki. Ancak savunmada AJ Hawk, BJ Raji, Charles Woodson (O sezon en iyi savunma oyuncusu secilmisti), Nick Collins, Tramon Williams, Clay Matthews (Formda hali) gibi yildizlar vardi.

Dusunun yani secondary'de bile yedek olarak Atari Bigby ve Sam Shields vardi. Bu sene oynayan ya da oynamaya calisan adamlara bakin bir de Josh Hawkins, Marvin Ewans, Kentrell Brice, Makinton Dorleant falan.. Kim bunlar? Garibim LaDarius Gunter sirasiyla tum yildizlari tutmaya calisti, reklamin iyisi kotusu olmaz dercesine isim edindi kendine.. Aynı anda Buddy Ryan, Dick LeBeau falan gelse yine olmaz..

2010 Super Bowl'unda sampiyon olurken Rodgers, dynasty olacagiz diye konusmustu. Hatta o donemde bunu forumda tatismistik. Omur gecti Rodgers, yas 34'e yaklasti. Neredeyse Brett Favre'in ilk emekliligini acikladigi yasa geldin.. O lafi edip umut vermeyecektin.. :lac:
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2017, 20:01:33 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : Ocak 26, 2017, 20:10:16 »
Dom Capers'in bir sucu yok, eldeki malzeme cok kotu adam ne yapsin? NFL'in en tecrubeli koclarindan biri Capers, McCarthy yerine head koc olsa daha iyi bile olur bence. Misal, Packers en son sampiyon oldugunda hucumu simdikinden bile kotuydu belki. Ancak savunmada AJ Hawk, BJ Raji, Charles Woodson (O sezon en iyi savunma oyuncusu secilmisti), Nick Collins, Tramon Williams, Clay Matthews (Formda hali) gibi yildizlar vardi.

Dusunun yani secondary'de bile yedek olarak Atari Bigby ve Sam Shields vardi. Bu sene oynayan ya da oynamaya calisan adamlara bakin bir de Josh Hawkins, Marvin Ewans, Kentrell Brice, Makinton Dorleant falan.. Kim bunlar? Garibim LaDarius Gunter sirasiyla tum yildizlari tutmaya calisti, reklamin iyisi kotusu olmaz dercesine isim edindi kendine.. Aynı anda Buddy Ryan, Dick LeBeau falan gelse yine olmaz..

2010 Super Bowl'unda sampiyon olurken Rodgers, dynasty olacagiz diye konusmustu. Hatta o donemde bunu forumda tatismistik. Omur gecti Rodgers, yas 34'e yaklasti. Neredeyse Brett Favre'in ilk emekliligini acikladigi yasa geldin.. O lafi edip umut vermeyecektin.. :lac:

Podcast'te deginmissin bu konuya. Belki beni 4 sene once oynanan 49ers maci fazla etkiledi. O macta Packers savunmasi 49ers hucumuna karsi coaching olarak ezilmisti. Packers maclarini pek seyretmiyorum, Falcons macinda savunmanin hicbir sekilde rakip hucuma karsilik veremedigini gorduk, burda senin bahsettigin oyuncu kalitesi de cok onemli tabii, o nedenle Capers'in pek bir kabahati olmayabilir, ben yanilmis olabilirim.
Bu kadar buyuk bir rekabetin oldugu bir ligde bence  1 sampiyonluk bile buyuk bir basari, Aaron Rodgers olsan bile. Hadi buyuk basari demiyelim de, soyle diyelim: Rodgers kariyerinde 1 sampiyonluk gorse bile, hem kendisinin hem de hayranlarinin kafasi rahattir. Ya o da olmasaydi? Ne kadar buyuk bir eziklik olurdu? Bak Dan Marino'ya, kim bilir ne kadar uzucudur kariyerini sampiyonluksuz kapatmak. Rodgers her turlu bu lige damgasini vurmustur, yillarca da unutulmayacaktir.
Her sene playoff'tasiniz, keyfine bak. Denk gelince bir daha sampiyon olursunuz, mis gibi iste. Ben bu sene ligi dogru duzgun takip bile etmedim 49ers'in durumundan dolayi, playoff doneminde seyrediyorum iste.
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2017, 20:36:31 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.096 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur