Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Playoffs 2017  (Okunma sayısı 7298 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
Ynt: NFL Playoffs 2017
« Yanıtla #45 : Ocak 28, 2017, 14:40:33 »
Bu kadar buyuk bir rekabetin oldugu bir ligde bence  1 sampiyonluk bile buyuk bir basari, Aaron Rodgers olsan bile. Hadi buyuk basari demiyelim de, soyle diyelim: Rodgers kariyerinde 1 sampiyonluk gorse bile, hem kendisinin hem de hayranlarinin kafasi rahattir. Ya o da olmasaydi? Ne kadar buyuk bir eziklik olurdu? Bak Dan Marino'ya, kim bilir ne kadar uzucudur kariyerini sampiyonluksuz kapatmak.

Buraya tamamen katiliyorum. NFL gibi rekabetin ust duzeyde oldugu bir ligde tek sampiyonluk kazanmak da buyuk basari. Ancak Packers acisindan demek istedigim sey; takimin hucumu Rodgers ile paralel alti yildir hep gelisirken, savunma biraz averaj olmayi basarabilse, birkac defa Super Bowl'a cikmak cok kolay olurdu. Senin dedigin 49ers maci hatta ondan onceki sezon yine 49ers maci, Packers savunma adina hicbir somut atamamasi sebebiyle kaybedildi. Yoksa Brett Favre'in da bir yuzugu Drew Brees'in de. Bu isimlerin sadece bir SB yuzugu olmamasi degerlerinden bir sey kaybettirmiyor. Aaron Rodgers icin de bu durum gecerli.

Podcast'te deginmissin bu konuya. Belki beni 4 sene once oynanan 49ers maci fazla etkiledi. O macta Packers savunmasi 49ers hucumuna karsi coaching olarak ezilmisti. Packers maclarini pek seyretmiyorum, Falcons macinda savunmanin hicbir sekilde rakip hucuma karsilik veremedigini gorduk, burda senin bahsettigin oyuncu kalitesi de cok onemli tabii, o nedenle Capers'in pek bir kabahati olmayabilir, ben yanilmis olabilirim.

Savunma kocu degisikligi yerine head koc degistirilince takimlar genelde cok daha buyuk ivmeler yakaliyor. Duzenli playoff takimi olan Denver Broncos head koc degistirdikten sonra Super Bowl kazandi. Hucumu hep belli bir seviyenin ustunde olan Atlanta Falcons, head koc degistirdikten iki sene sonra Super Bowl'a cikti. Yakin gecmisten aklima gelenler bunlar..
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2017, 14:41:07 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı AlTheBeast

• Rookie
  • *
  • Luca Brasi
    • Profili Görüntüle
    • NBA 2K17
Ynt: NFL Playoffs 2017
« Yanıtla #46 : Ocak 29, 2017, 22:36:32 »
Pro Bowl saat 4 de  :-\ en iyisi yayını kaydetip yarın izlemek ama keşke avrupa'da o kadar fazla izlenmesede bizi düşünüp şu maçları biraz daha erken saat'e koysalar keşke veya pazar günü yerine cumartesi olsa böyle önemli güzel maçlar Super Bowl'da dahil ama çok zor gözüküyor senelerce böyle olmuş birşey şimdi değişmez heralde.

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.082 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur