Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Draft 2018  (Okunma sayısı 8792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
Ynt: NFL Draft 2018
« Yanıtla #15 : Mart 20, 2018, 19:51:01 »
dedi favre'dan rodgers'a gecmis takimin taraftari. Tabi ki yapacaklar. Agacta yetismiyor frachise QB ... Su an Jets bu noktaya gelerek ben ilk hafta baslayacak potansiyelli bir QB draft edecegim diyor ...

Josh McCown'a yeni 10 milyon dolar vermis ustune bir de alti milyon dolara Teddy Bridgewater'i getirmis takimin, draft edecegi QB'yi ilk hafta baslatacagina inanmiyorum. Keza Sam Darnold bile ilk hafta oynamaya hazir degilken..

Browns ve Giants'in kesin olarak QB sececegini varsayarsak bile Jets istedigi QB'yi altinci siradan da alabilirdi. Uc sira icin bu kadar draft hakki vermek ayni gectigimiz yil Bears'in yaptigi gibi bir hata. Dedigim gibi zamanlamasi da yanlis.

Franchise QB'ni bul gerisi kolay gorusune ise hic katilmiyorum. Kotu takimlarda ne potansiyelli QB'lerin harcandigini gorduk. Ilk turdan secilen her QB, franchise QB olmasi icin secilir.

Vince Young, Matt Leinart, JaMarcus Russell, Brady Quinn, Mark Sanchez, Josh Freeman, Jake Locker, Blaine Gabbert, Christian Ponder, Robert Griffin III, Brandon Weeden, EJ Manuel, Johnny Manziel... Hepsi franchise QB olmalari icin secildiler. Hepsi de ilk tur secimleri.

Favre'dan Rodgers'a konusunda ise cogu kisi Favre ayrildiktan sonra, 25 yasindaki Rodgers kadroda olmasina ragmen Packers'in ikinci turdan QB sectigini hatirlamaz. Buraya not duseyim :)
« Son Düzenleme: Mart 20, 2018, 19:53:39 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Mart 20, 2018, 22:59:51 »
Ben de kesinlikle ilk hafta baslatmayacaktir diye dusunuyorum. McCown esas gecis QB'si burada. Bridgewater'in kontrati komedi filmi gibi. Garanti kismi sadece 500k. O yuzden Bridgewater'i hem rookie ile rekabet etsin hem de gelecegin back up'i olsun diye aldilar saniyorum. 

Browns'in QBsi 100% zaten ama Giants yine de secmeyebilir. Geriye trade gorursek sasirmayalim. Kotu takimdan cok kotu koc desek daha dogru olur bence.

Bu saydigin isimlerin hepsine katiliyorum ama bulana kadar denemek zorundasin. yoksa Browns'a donersin. Adam istatistikler qb konusunda bilgi vermiyor o yuzden bust olabilir, iyisimi biz qb secmeyelim dedi kacirdigi isimleri yukarida yazdim. Deneyeceksin, iyi evaluate etmeye calisacaksin ama kacirmayacaksin. Elbet herkesin kacirdigi oluyor.

Pittsburgh'da bazi amcalar var yaslicana. Hala sey diyorlar. Bradshaw'dan sonra Roethlisberger'e kadar olan zamanlar karanlik caglar gibiydi. =)
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #17 : Mart 21, 2018, 00:30:45 »
Browns kadar deneyen takim var mi ki? Adamlar 18 yilda 28 farkli starter QB denediler. QB secmeyip kacirdilar diyerek sanirim son iki draft'taki secim haklarini takas edi,p Carson Wentz veya Deshaun Watson'i almamalarindan bahsediyorsun ancak o iki draft'ta da QB secti Browns. 2016'da ucuncu turdan Cody Kessler'i, 2017'de de ikinci turdan Deshone Kizer'i aldilar. Watson zaten 16. siradan secildi ki oyle baktigin zaman 49ers da Jets de Chiefs de kacirdi bu adami. Watson ve Wentz'in ayni performanslari Browns'ta gostereceginin de garantisi yok zaten.

Onemli olan bulana kadar denemek degil, yuksek turlardan QB draft ettikten sonra adama sans vermeye devam etmek. Browns ne Kizer'a ne Kessler'a ne Weeden'a ne McCoy'a ne de Quinn'e bir bucuk sezondan fazla sans vermedi. Bu isimlerden ozellikle Brady Quinn'in lige gelirken ki hype'i en az Darnold kadardi.

Yani Browns ornegi olmadi buraya.

Ayrica Jets'in elinde 2016'da ikinci turdan sectigi Christian Hackenberg de duruyor hala. Sahaya bile girmedi henuz. Tekrardan; olay bulana kadar denemek degil, genc QB'ye sans vermek, sabir gostermek.
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Mart 21, 2018, 06:31:38 »
Dedigine katiliyorum. Simdi Hilmi'nin kitabindan birseyle geliyorum. Antremanda gordukleri birsey var demek ki=). Ama sabir gostermeliler yeni QBlere en az 2-3 sans vermeliler. QB kocu ofansif koordinatorler birazcik adamin yapabilcekleri oynayabilcekleri oyuna gore ofansi adapte ederse bu cocuklar da daha iyi olur. Watson'i alsa bears gecen sene hicbirsey olmayabilirdi. Sonucta Bill O'brien'in biraz ofansi Watson'a gore duzenlemesi onlari kurtardi.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Nisan 04, 2018, 12:18:46 »
Icerden aldigim bilgiye gore :) Buffalo gm'i Brandon Beane ust siralari zorluyormus franchise qb secmek icin.
Benim gorusum bu siniftaki hicbir qb'nin birakin Carson Wentz'i; Jared Goff dahi olmadigi yonunde..

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #20 : Nisan 04, 2018, 21:30:27 »
Benim gorusum bu siniftaki hicbir qb'nin birakin Carson Wentz'i; Jared Goff dahi olmadigi yonunde..

Hic belli olmaz, Josh Rosen icin iki sene once draft'a girebilseydi Goff'un da Wentz'in de onunden secilecegi konusuluyordu..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #22 : Nisan 08, 2018, 22:24:05 »
http://www.msn.com/en-us/sports/nfl/the-biggest-draft-bust-for-every-nfl-team/ss-BBKgrnR?ocid=ientp&parent-title=manziel-shows-off-skills-of-yore-in-pro-football-return&parent-ns=ar&parent-content-id=AAvBFdV&fullscreen=true#image=1

Yaklasan draft oncesi her NFL takiminin tarihindeki -gorece- en kotu pick...

Tim Couch bust olabilir ama Cleveland Browns ile yakin tarihte playoff yapmis tek QB. Browns tarihinin en kotu pick'i olarak onu koymalari pek olmamis. Hatta illa QB konacaksa Manziel, Quinn veya Weeden, Couch'dan once olmaliydi.

Jacksonville Jaguars'da da Luke Joeckel varken belki Blaine Gabbert olmayabilirdi ama Gabbert sonucta.. NFL'de izledigim en kotu QB'dir kendisi..

Listenin yarisi QB.. Bakalim bu yil ilk turdan gitmesi beklenen Sam Darnold, Josh Rosen, Josh Allen ve Baker Mayfield'dan hangisi bust olacak..?

2000'lerin en iyi QB sinifi olarak gosterilen 2004 draft'inda da ilk turdan dort QB gitmisti. Eli Manning, Philip Rivers, Ben Roethlisberger ve J.P. Losman. :)

Bir ekleme yapayim, 2011 yilinda da dort QB gitti ilk turdan, Cam Newton, Jake Locker, Blaine Gabbert, Christian Ponder. Ikisi MSN'in yaptigi takimlarin tarihinin en kotu pick'leri arasinda..
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2018, 22:26:10 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Nisan 09, 2018, 00:11:46 »
Aynen katiliyorum ama Jaguars icin bence Justin Blackmon bu listeyi zorlayabilirdi.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Nisan 13, 2018, 14:35:17 »
Hakan Yilmazkurt, yazinin altinda yorumu gordum ama o yazilarin altinda iyi yorum yapilmiyor ondan buradan cevap veriyorum. Normalde trade up yapar qb alir sonra da sol tackle diyordum cordy glenn'i verdikleri icin. Simdi sol tackle, sol guard ve center lazim qb de lazim. Bence bu isin hakki 12'i trade down yapip mason rudolph, kolton miller yaninda  ikiden guard center secmek. Ama trade isleri de zor. Belki gelecegi satip yukarida cikabilirler.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : Nisan 26, 2018, 18:45:10 »
Haydi bakalim, herkesi er meydanina bekliyorum.

https://goo.gl/forms/5VBDWFuGM6n27grG2
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #26 : Nisan 26, 2018, 20:33:05 »
Ben dun gece podcast'te ilk sira icin Josh Allen demistim. Draft gunu adamin lisede attigi irkci tweet'ler ortaya cikti. O yuzden ilk sira icin eski okul arkadasim Sam Darnold diyorum..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Sevket88

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Nisan 26, 2018, 21:12:56 »
Twitler den sonra Josh Rosen’ın akıbeti nolur ? Browns,Jets ve Broncos’un Darnold,Mayfield ve Allenı seçiceğini düşünürsek Buffalo Rosen’ı alır mı yoksa Lamar Jackson’ı mı düşünür?

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Nisan 26, 2018, 22:01:53 »
Valla bitecek diye cok sevincliyim bugun. Artik o kadar sacma sapan mock draftlar ya da yorumlar goruyorsn ki bir yerden sonra bayiyor. GORECEGIZ BAKALIM. ....
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : Nisan 27, 2018, 02:44:08 »
Iyi geceler

Ben bugun trafikde seyredeyim dedim o filmi ama sonunu getiremedim!
Baris Ekim

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.094 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur