Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Boğaziçi Sultans - İstanbul Cavaliers [Final Eşleşmesi, 2008/2009]  (Okunma sayısı 37176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rams#81

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bogazici Sultans - İstanbul Cavaliers [Final Eşleşmesi, 2008/2009]
« Yanıtla #90 : Haziran 08, 2009, 01:48:44 »
her iki takımı da bize izlettikleri çok güzel mücadeleden dolayı tebrik etmek istiyorum öncelikle. ancak maç sonrasında olan olaylar maalesef iki takıma da yakışmadı. arkadaş zaten gerekeni yapıp özür dilemiş ama ortaya çıkan görüntü hiç de güzel değildi. düşünün 50şer kişilik 2 takım birbirine giriyo meydan savaşı gibiydi sanki. ama bence kazanmayı hazmedemeyen bir tarafla kaybetmeyi hazmetmiş ancak tahrike uğramış bir taraf vardı maç sonunda.
maça gelirsek cavaliers çok çok basit hatalarla özellikle de en iyi oyuncuları tarafından yapılan hatalarla adeta maçı kendi elleriyle verdi. tabii ki burda sultans oyuncularının hiç bir zaman inançlarını kaybetmemesi de vardı.
bana göre lig bu sene beklenmedik sonuçlarla (özellikle de cavaliers ın hacettepe ve gazi galibiyetleri) ve büyük bir çekişmeyle geçti. herkesi tebrik etmek istiyorum. çok zevkli bir sezon geçti. önümüzdeki sezonda herkese başarılar dilerim
Ceyhun Ağaoğlu
Koç Rams

Çevrimdışı balıkçı

• Key Player
  • **
  • nam_ı diğer balıkçı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : Haziran 08, 2009, 13:08:12 »
mükemmel bir mactı cavs 3. çeyreğin ortalarına kadar dominant bir oyun sergiledi  fakat tecrübeli sultans son 1 buçuk çeyrekte hem savunmada hem offence da tavşan görmüş tazı edasıyla ileri atıldılar sonuçta 2 sayıylada olsa sultans şampiyonluğu elde etti   maç sonu çıkan olayları normal karşılamak elbetteki doğru olamaz fakat olur boyle seyler diyoruz.

Zaten can kos yaptığı hatayı erken farketti özür dilemesi ve gerekçesi musaittir katılıyorum.

bu arada final maçının çocukluğumun geçtiği karagümrükte ve efsana stad vefada oynanması beni gerçekten duygulandırdı  sosyete spor halkla kucaklaştı bir sonraki final karşılaşmasın etilere versinler  durum eşitlenir 

sultans tebrik eder  cavs'lı arkadaşlarıda finale kadarki emin yürüyüşlerinden dolayı kutluyorum
sultans

Çevrimdışı #71ULCINJ

• ulcinj
  • Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : Haziran 08, 2009, 15:05:28 »
Sultans'ı Şampiyonluğundan dolayı CAVS'ıda Finale gelene kadarki süpriz ve güzel oyunlarından dolayı kutluyorum...Bu güzel Finali izlemek isterdik ama gelemedik...gelenler baya zevkli bir maç izlemişler.Umarım maçın videosu çekilmiştir ve paylaşılır...
2008-2009 sezonu için herkezi tebrik ediyorum...
2009-2010 sezonu içinde Tüm takımlara başarılar...
Hiç Bir Zafere Çiçekli Yollardan Gİdilmez....
Berkay ÜLGÜN

Futbol oynamak isteyen masum köylü...

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : Haziran 08, 2009, 16:39:19 »
Bogazicini sampıyonlukalarından İstanbul AFK yı da final başarısından dolayı tebrik ediyorum... Boylece bir sezonu daha bitirmiş olduk... Tüm oyuncu arakadaşlarıma tebrikler, sakatlığı olanlarada geçmiş olsun diyorum.... Umarım seneye daha iyiye giden bir organizasyonla yola devam ederiz...
Yüzmeye devam et...

Bogachan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #94 : Haziran 08, 2009, 22:02:39 »
Basta Bulent Emet ve diger teknik ekibi, sahada ter doken Sultans oyuncularini ve Bogazici 1896 Kulubu camiasini sampiyonluklarindan dolayi tebrik ederim. Uzun ve yorucu bir maratonu zirvede tamamladilar. Tekrar tebrikler.

Her ikincilik icinde cok buyuk bir burukluk barindirir.. Bu yuzden cok anlamli gelmeyebilir simdi yazacaklarim, her damla ter kupa icindir cunku.. Ama lige guzel bir renk katmanin cok otesine gecip, her sey bir yana; "rakip" olduklari icin Cavaliers oyuncularinin da hepsinin kutluyorum.

Gerginlikler macin dogasinda var, testesteron tavan yapiyor, mac sonunda seker cinko fosfat bitiyor vs vs vs bir cok sebep olur. Zaten fitili atesleyen de gereken ozuru dilemis.. Ama gelisim asamasinda oldugumuz icin bunlar olumsuz etkiler ama hepimiz en az benim kadar bunun bilincindeyiz..

Cok umudum olmasada onumuzdeki sezon cok daha iyi, sorunsuz ve organize olur, konusmayi becerebiliriz..

Sevgiler..

Çevrimdışı Emrah Asilyazici

• Emrah Asılyazıcı
  • Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : Haziran 09, 2009, 16:11:01 »
Sultansi basta sampiyonluklari ve yilmadan agir agir ilerleyen buyuk bir tank edasiyla oynadiklari amerikan futbolundan dolayi; Cavaliersi geleneksel oyun kaliplarinin disinda rakibi sasirtan ve heran herseyi yapabilecek oyunlarindan dolayi; Reddeersi gecmiste ve gelecekte herkesin onundeki en ciddi rakip olduklari/olacaklari ve saygi duyulacak oyunlarindan dolayi; Catsi saglam defans ve inatci bir hucum iceren oyunlarindan dolayi; Gazi'yi herseyin basinda Gazi formasyonuyla tum defanslar icin kabusa donmesi muhtemel oyunlarindan dolayi; Falcons'u surekli degisen kadrolarina kisa surede asiladiklari ODTU oyun tarziyla her takimin her an canini yakabilecek oyunlarindan dolayi; Dolphinsii tum maddi imkansizliklara ragmen amerikan futbolu icin gosterdikleri ozveri ve sert oyunlarindan dolayi; Ramsi ısrarla ve yavas yavas gelistirdkleri oyunlarindan dolayi; Stallionsu herseye ragmen hep amerikan futbolu ve kendilerini gelistirmek icin yaptiklarindan dolayi; Atilimi tecrube kazanmak ugruna cekinmeden tum takimlarla oynadiklari icin tum kalbimle tebrik ediyorum.

Sanirim son yillardaki en az sorunlu ligi yasadik. Umarim herkesin birbiriyle mac yapmis olmasi aslinda forma rengi ne olursa olsun hepimizin (bir avuc oyuncu) ayni ugurda ugrastigimizi tum camiaya gostermistir.

Mutlu kalin...
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2009, 16:13:09 Gönderen: Emrah Asilyazici »
Emrah Asilyazici
www.itufootball.com

Bogachan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : Haziran 10, 2009, 00:46:51 »
Ben baslik dagilmasin diye uzatmamistim konuyu ama Emrah yazdiktan sonra ligin son basligi bu ve benim basim kel mi dedim ( guleni doverim.. :P ) ben de yazayim :)

Bu sene ligde sorunlar oldu az yada cok bu konusulur... Ben bu sene yogun bir mac temposunu elinden geldigince forse etmeye calisan butun takimlari kutluyorum..

Ben Bogazici Sultans'in sampiyonlugunu gayet samimi bir sekilde kutlamakla ve takim olarak sevmekle beraber kendi takimim sampiyon olamiyorsa hic sampiyon olmamis bir takimin sampiyon olmasini isterim ki o sampiyonlugun ruzgariyla gelissin ve daha buyuk bir kitleye ulasabilsin.. Hemde federasyon bunyesindeki en cok sampiyonluk sayisi benim takimimda kalsin..

Onun icin bu sene bana biri sorsa "Kasli erkek! finalin adi belli, sampiyon kim olsun?" diye ilk once ustume alinmam cevreme bakarim, israr edilirse Cavaliers olsun derdim yukaridaki sebepten dolayi..

Bunlar aidiyet duygusu ve taraftar olmanin kabul edilebilir yuzleri.. Ama ote yandan butun takimlari izledim bu sene herkes bir seyler icin ugrasiyor.. Umarim cok daha iyi olacagiz hep beraber cok daha guzel sampiyonluklar ve organizasyonlarla emek verdigimiz bu sporu yukair tasiyacagiz..

Hepinize tesekkurler, sahsim adina bu sezon bir hatamiz olmussa da affola..

Bogachan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : Haziran 15, 2009, 00:10:49 »
GSGM nin web sayfasinda bir haber cikmis.. Ama pek ic acici degil.. :(

http://www.gsgm.gov.tr/basin/haber/2009/haziran/08.06-08.htm

hay allah.. Federasyonlardan haberler bolumunde.. Herhalde bu metni federasyon gondermemistir diye dusunuyorum.. :(

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #98 : Haziran 15, 2009, 00:54:31 »
GSGM nin web sayfasinda bir haber cikmis.. Ama pek ic acici degil.. :(

http://www.gsgm.gov.tr/basin/haber/2009/haziran/08.06-08.htm

hay allah.. Federasyonlardan haberler bolumunde.. Herhalde bu metni federasyon gondermemistir diye dusunuyorum.. :(

http://www.ajansspor.com/amerikanfutbolu/Genel/h/20090607/bogazici_1896_sampiyon.html?ref=sp_stb

yukarıdaki linkdeki haberi alıp direk koymuslar heralde..
Kaan ÖZAYDIN

Bogachan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : Haziran 15, 2009, 00:57:18 »
Kaan'cim tam tersidir o.. GSGM oyle sagdan soldan haber yayinlamaz sayfasinda cunku medya icin referans bir web sayfasidir..

Baska bir durum olabilir b,izim bilmedigimiz.. Ama GSGM'nin ajansspor veya baska bir siteden bir sey almayacagina cok federasyonla is yapan biri olarak eminim.. :)

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #100 : Haziran 15, 2009, 02:02:27 »
durum daha beter o zaman..  :)
« Son Düzenleme: Haziran 15, 2009, 02:02:36 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Bogachan

• Ziyaretçi
Ynt: Boğaziçi Sultans - İstanbul Cavaliers [Final Eşleşmesi, 2008/2009]
« Yanıtla #101 : Haziran 15, 2009, 10:00:26 »
Yok karamsar olmayalim..

Dedigim gibi bizim bilmedigimiz bir veri akisi olmus olabilir.. Federasyon finalde kavga cikti diye GSGM ye yazi yazar mi yaw? Kesin baska bir durum var..

Neyse iyisiyle kotusuyle bir lig daha bitti.. Hakkimizda hayirlisi..

Operim..
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2009, 16:23:50 Gönderen: ForumBot »

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.102 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur