Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Anket

Final karşılaşmasını Gazi Warriors mu yoksa Hacettepe Red Deers mı kazanır?

Gazi Warriors
26 (68.4%)
Hacettepe Red Deers
12 (31.6%)

Toplam Oy Verenler: 38

Gönderen Konu: Gazi Warriors - Hacettepe Red Deers [Kulüpler 1. Ligi, Final]  (Okunma sayısı 17032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gridiron

• Franchise Player
  • #bu iş bir tutku ......
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gazi Warriors - Hacettepe Red Deers [Kulüpler 1. Ligi, Final]
« Yanıtla #30 : Mayıs 29, 2012, 09:06:56 »
Benim oynayanlardan duyduğum kadarıyla tribünde 150 kişi varmış 1000-1200 kişi değil...

sana bilgi verenlerin ya matematiği yok yada sadece protokol trubunune bakmış onlar. esas yukarı bakacaklardı bence en az 1000 kişi vardı.
Bay M

:)

Çevrimdışı Gridiron

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Mayıs 29, 2012, 09:11:11 »
daha önce de söylediğim gibi ligi doğu ve batı olarak ikiye bölünmesi ve ardından yarıfinal ve final yapılması gerekir ki birileri çalışsın azcık. biz birlik olmayı ancak lafta yaparız herkes kendini düşünür hep böyle oldu böyle de olacak. köklü bir format değişikli gerekiyor. yoksa hiçbirşey değişmez..
Bay M

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #32 : Mayıs 29, 2012, 09:15:29 »
Konu biraz dağılmıyor mu? Beyler  :-*
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı Erdener

• Key Player
  • **
  • TBSF İstanbul Bölgesi Hakemi 2005 - ....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Mayıs 29, 2012, 09:31:51 »
Konu biraz dağılmıyor mu? Beyler  :-*

:-* :-* :-*

Şampiyon olmuş ve finale çıkmış Ligimizin en köklü küplerinden 2'si arasında oynanmış bir maçın arkasından bile yine nelerin yolunda gitmediğini tartışmak terini ve kanını akıtan oyunculara, emeği geçen herkese haksızlık.

Eğer ki varsa "süper" projeleriniz, dökün kağıt üzerine gidin federasyona ve paylaşın.. "Kime anlatacağız" derdimizi diyorsanız da anlatabileceğiniz insanlar bulun ve doğru yerlere gelmesini sağlayın. Bilmem ne kadar anlatabiliyorum derdimi.

Çevrimdışı burak korkmaz

• Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : Mayıs 29, 2012, 10:48:36 »
Şampiyonluğunu koruyan Gazi Warriors'ı tebrik ederim.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Mayıs 29, 2012, 11:05:27 »
sana bilgi verenlerin ya matematiği yok yada sadece protokol trubunune bakmış onlar. esas yukarı bakacaklardı bence en az 1000 kişi vardı.

Olabilir ama birileri 150-200 taş çatlaşa 250 diyor da başkaları 1000-1200 gibi bir rakamları dile getiriyorsa kimse kusura bakmasın geçmiş deneyimleri göz önünde bulundurarak ben 1200 kişi geldi diyen kişiden şüphe duyarım. Özellikle taş çatlasa 250 kişi vardı diyen kişileri şahsen tanıyorsam ve 1200 kişi geldi diyen kişi ise çevrimiçi bir forumda (genellikle ortalığı karıştırmaya yönelik) isimsiz mesaj atan biriyse.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı Ozan Yazıcı

• Administrator
  • Pro Bowler
  • finezza è per parrucchieri
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: n/a
« Yanıtla #36 : Mayıs 29, 2012, 11:26:23 »
Olabilir ama birileri 150-200 taş çatlaşa 250 diyor da başkaları 1000-1200 gibi bir rakamları dile getiriyorsa kimse kusura bakmasın geçmiş deneyimleri göz önünde bulundurarak ben 1200 kişi geldi diyen kişiden şüphe duyarım. Özellikle taş çatlasa 250 kişi vardı diyen kişileri şahsen tanıyorsam ve 1200 kişi geldi diyen kişi ise çevrimiçi bir forumda (genellikle ortalığı karıştırmaya yönelik) isimsiz mesaj atan biriyse.

:-* :-*
AFAD

Çevrimdışı deufootball#13

• tnr
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: İzmir Efeleri
« Yanıtla #37 : Mayıs 29, 2012, 11:40:46 »
tanrısal boş muhabbet.. tebrikler gazi. ntvmsnbc dısında foto varmı? youtubea falan goruntu koyunda izleyek
Taner ONGUN  

EFELER #13

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #38 : Mayıs 29, 2012, 14:04:53 »
...da içimdeki şeytanın avukatı durmuyor. Final oynayacak takımlar ortaya çıktıktan sonra belirlemenin de önemi yok mu? Super Bowl'u Mars'ta bile yapsan o stad dolar, ama Gazi-Hacettepe finalinin yeri önceden İstanbul olarak belirlenseydi bu kadar taraftar, okul öğrencisi, ailelerden kaçı giderdi?

Abi iyi hoş diyorsun da sanki Ankara'da olunca stad doldu. 150-200 kişi deniyor işte. Edirne'de olsa da 150 kişi olurdu maçı izlemeye gelen. Geçen sene Sakarya'da oldu -iki takıma eşit uzaklık muhabbetini hatırlarım burda- :) tribünler oldukça kalabalıktı. Bu final maçlarının yerleri bir hafta kala belirlendikçe en fazla son iki sene de yaptığımız organizasyon oluyor dahası olmuyor..

Bu arada neden bu sene final maçına organizasyon yapmadığımızı soranlar oluyor, tepki koyanlar da oluyor. Forumda dönem dönem anlatmaya çalıştık bunu, hatta geçen sezon final maçından sonra Efe ile yazdığımız yazıda da belirttik durumu. Kısaca tekrar yinelemek gerekirse, maçının yerinin sadece 9 gün önce açıklanması elimizi kolumuzu bağladı. Bu şartlar altında istediğimiz şekilde bir organizasyon gerçekleştirmemiz mümkün değildi. Geçtiğimiz sezonki organizasyonda yaşadığımız sıkıntıları tekrar yaşamak istemedik. Yani iki yıldır şu kadar para harcadık bu sene yapmayalım ya da Ankara'da maç oldu yapalım gibi bir şey olmadı. Çok önceden beri bu görüşteydik. 9 günde yayın ve organizasyon için ne doğru düzgün bir ekip toplanıyor ne de sponsorluk dosyaları hazırlanıp firmalarla görüşülebiliyor. Bir de benim aklımda acaba bu sene biz olmadan federasyon ne yapacak diye bir düşünce vardı. Field goal "boruları" arasına koli bandı germiş sadece..

Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, final maçında herhangi bir organizasyon olmayınca "nerde bu federasyon" yerine "nerde bu NFLTR" tepkileri bizi gururlandırmadı değil.. :)
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Gridiron

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : Mayıs 29, 2012, 15:08:16 »

şampiyonun belli olduğu bu maçta tartışılan konunun bu olması çok üzücü, oyuzden uzatmayacağım. stadın kapalı trübünü yaklaşk 30 x 70 koltuk var yarı yarıya doludur düşüncesi ile yazdım bilet kesmedim sonuçta. maçta fazla kişi vardı az kişi vardı bana ne faydası yada zararı olabilir. elinde resim olduğunu söyleyen arkadaş koyar siteye konu kapanır. amma uzattınız. siz şimdi hesabıda kapatırsınız. aman bişi olmasın..

ben en azından finali özetledim izlediğim kadarı ile belki de sizin yapmanız gerekeni yaptım neyse.. ayrıca ortalığı kaıştırdığım yada karıştırmaya yönelik ne yaptığımı özelden mesaj atmanı rica ederim. gerçekten çok komik....................
« Son Düzenleme: Mayıs 29, 2012, 15:20:41 Gönderen: Gridiron »
Bay M

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : Mayıs 29, 2012, 15:08:35 »
dağıldı zaten konu... Birde bizim camiada birşy yaptınmı ve insanlar beğendimi üzerine vazife kalıyor... Hadi bizde ucundan tutalım yok... Yada takip edelim yok...
Yüzmeye devam et...

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.098 saniyede 31 sorgu ile oluşturulmuştur