Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 55719 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zafer.ayaz

• Rookie
  • *
  • OKAN HUSKIES FOOTBALL
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Okan Uni. Huskies
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #45 : Ağustos 15, 2016, 12:10:55 »
Abi valla bende pre seasons maçlarının çoğunu canlı seyrettim Hilmi Abi yalnız değilsin :)

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : Ağustos 16, 2016, 09:45:36 »
* Kaan ve Hilmi Green Bay olmasaydı hangi takımı tutardınız kaan senin için Dallası da eliyoruz şıklardan :D

* İkinci sorum size göre drafttan genelde ekmeğini her zaman çıkaran takım size göre kimdir mesela benim şahsi görüşüm seaattle gibi geliyor

* Magazin olmadan olmaz tabi :) And Kaan Yılmaz kardeşimden biraz bahsedermisiniz ne yer ne içer kendisinin yazılarını okurken gerçekten eğleniyorum kendisine burdan selam gönderiyorum

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : Ağustos 17, 2016, 11:45:43 »
Merhaba,

Bir önceki podcastte konustugunuz ´Ligin en iyi longsnapperlari´ konusu ile ilgili birsey yazmak istiyorum.
Acikcasi ben boyle bir yazi yazilabilecegini dusunmuyorum, yani 1´den 32´ye kadar bir siralama yapilabilecegini dusunmuyorum. Sadece bir espri niyetine soylemistim, ama bir sekilde konuyla ilgili genel bir siralama yapilirsa (En iyiler, ortalamalar, en kotuler gibi), cok enteresan bir yazi olur. Benzerinin de herhangi bir yerde yazildigini sanmiyorum.

Sormak istedigim bir konu var: Gecen sene cok konusulmustu, ama o zaman podcast yoktu. Belki simdi deginebilirsiniz.
Gecen sene Subat ayinda oldugumuzu dusunelim. Michael Sam gay oldugunu soyluyor. Siz bu durumda ne dusunurdunuz? Gay oldugunu aciklamasi dogru bir davranis miydi? Draft yerinde kendisine getirdigi bir dezavantaj oldu mu? Yeniden hatirlatiyorum ki, kendisi NFL´de oynayabilecek bir oyuncu olmadigini gosterdi, yani soru draft yeri ile alakali. Ama soruyu genelleyecek olursak, herhangi bir oyuncunun draft oncesi ve NFL´de oynarken gay oldugunu aciklamasi kendisi acisindan ne gibi problemlere yol acar?

Bu arada ben cok buz hokeyi macina gittim Cek Cumhuriyeti´nde ve hic usumedim. Ha bunda %40´lik slivovice ve yaninda meze olarak bira icmemin rolu nedir bilmiyorum :) Ama benim bu buz hokeyi maclarindaki usume konusundaki deneyimim farkli :)

Podcastler icin cok tesekkurler,
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2016, 15:51:51 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı zafer.ayaz

• Rookie
  • *
  • OKAN HUSKIES FOOTBALL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : Ağustos 19, 2016, 09:29:35 »
Herkeze Merhaba

Benim Sorularım ;

1- Punter ve kicker neden aynı adam olmuyor. Yani 53 kişilik kadroda bu ikisini aynı adam yapması gerekmez mi ? Böylelikle bir kişilik yer açılmış olur. Hem punter hem Kicker olan adam var mı NFL de?

2- Sizce en fazla darbe alan ve yıpranan mevki hangisi. Hangisi en rahat mevki :)

Çevrimdışı zafer.ayaz

• Rookie
  • *
  • OKAN HUSKIES FOOTBALL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : Ağustos 19, 2016, 15:48:11 »
Birşeyi daha merak ediyorum. Buffalo BILLS in Bill i ne anlama geliyor. Faturacılar mı :)

Çevrimdışı burak korkmaz

• Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : Ağustos 22, 2016, 13:48:39 »

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : Ağustos 25, 2016, 23:28:09 »
Game pass ile ilgili birseyler yazmak istiyorum. Hem podcastte konusuldugundan, hem de burayi daha fazla kisi takip ettiginden (muhtemelen) , bu bolume yaziyorum.
Bu game pass 3 sene once 110 dolardi.
Gecen sene 130 dolar yaptilar.
Bu sene 200 dolar yapmislar, daha dogrusu tek secenek season plus.
Abi ben napiyim season plus'i?
Zaten butun playoff maclari fox sportsta yayimlaniyor.
Ben 49ers seyretmek icin aliyordum bunu. Hem 200 dolar ver, hem ligin en kotu takimi ol. Valla bu sene almiycam galiba, almiycam da, 8 aydir bu zamani bekliyordum. Simdi kafam karisti. Alsam bi turlu, almasam bi turlu. Bi ara, forumda biri indirim kodu vermisti. Oyle bisey olur mu ki gene?
Bir de soru sorayim: Niye sadece season plus satiyorlar? Ben mi bi yanlis yapiyorum? Gozden kacirdigim bisey mi var? Normal sezon alabiliyor muyum?
« Son Düzenleme: Ağustos 26, 2016, 14:30:56 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı zafer.ayaz

• Rookie
  • *
  • OKAN HUSKIES FOOTBALL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : Ağustos 27, 2016, 12:07:01 »
Erdem Merhaba

Kardeşim tabi Game PASS ın üstünlüğü var ama www.livetv.sx inde özgürlüğü var. Ayrıca https://www.reddit.com/r/nflstreams/ da çeşitliliği var. Haa kalite dersen bazen süper 720 p bazen yerlerde ama Beyin Bedava :)

Saygılarımla

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : Ağustos 28, 2016, 18:13:40 »
Erdem Merhaba

Kardeşim tabi Game PASS ın üstünlüğü var ama www.livetv.sx inde özgürlüğü var. Ayrıca https://www.reddit.com/r/nflstreams/ da çeşitliliği var. Haa kalite dersen bazen süper 720 p bazen yerlerde ama Beyin Bedava :)

Saygılarımla

Sag ol, deniycem bunu. Zaten 2-3 haftada Gabbert-Kaepernick yeteneksizlerini seyretmekten bikarim. 200 dolara gerek yok.
Erdem Baysal

Çevrimdışı zafer.ayaz

• Rookie
  • *
  • OKAN HUSKIES FOOTBALL
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : Ağustos 29, 2016, 18:37:07 »
Herkese Merhaba

Benim bu hafta ki sorum ; NFL takımlarının ana gelir kaynağı nedir?

Teşekkürler sabırsızlıkla bekliyorum podcasti :)

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : Eylül 02, 2016, 15:41:22 »
Yeni podcast yayınlandı. Gece ilk dinleyem oldum "ne yazık ki" Yine uykumdan ettiniz yahu.
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : Eylül 26, 2016, 01:55:40 »
Flacco'yu da yendık helal olsun,bir daha bu adama elit qb diyenin kalbini kırarım

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : Ekim 01, 2016, 06:22:46 »
Podcastler daha duzenli araliklarla yapilmaya baslandi, olu sezonda gecikince sinir oluyordum. Ote yandan gecenlerde iki dakka vakit harcayip sitenin tahmin kismina tahminlerime girmeye usendim, dedim bu podcastciler hakliymis, her hafta her hafta ::)
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2016, 09:57:23 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : Ekim 04, 2016, 00:01:23 »
Merhabalar,

Benim SB 43'ün rövanşı (Cardinals-Steelers) hayallerim şimdilik suya düşmüş görünüyor.

Sizce sezona çok kötü giren iki takımdan Arizona' mı yoksa Carolina' mı durumunu toparlayabilir? Hangisinin playoff şansı daha fazla?

NFC'nin ikinci wild card'ının NFC East'e gideceği düşünceme katılır mısınız? (İlkinin zaten Vikings/Packers'da olacağında hemfikiriz sanırım). NFC East grubunu ve takımların durumunu ayrıntılı değerlendirir misiniz?

Şu ana kadar en iyi savunma takımları olarak gözüken Vikings ve Broncos SB'a çıkarlarsa hangisi kazanır?

Keyifli sohbetiniz tekrar teşekkürler.

Onur

Onur Aşar

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : Ekim 04, 2016, 21:41:05 »
Allah aşkına şu Flacco'mu ruhsuz yoksa ben çokmu abartıyorum bir değinirseniz sevinirim bu adamı zamanında naısl savunmuşum anlamıyorum gerçi o zamanlar süper bowl oynuyorduk daha nfl'i yeni kavrıyordum ama :D Keyifle dinliyoruz üçlü proğram iyiydi üçlüye devam bırakmıyoruz :D

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.18 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur