Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 55714 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #60 : Ekim 05, 2016, 16:04:40 »
Ben bir konuda tesekkür etmek istiyorum. Benim bu game pass´taki condensed moddan haberim yoktu. Sayenizde bircok maci buradan seyrediyorum. 4-5 senedir game pass satin aliyorum bu arada   ::)

Bir düzeltme yapmak istiyorum. Tahmin girmek ile ilgili soylemek istedigim sey su: Site yazarlarinin tahminlerinin altina ben de eglencelik olarak ilk 2 hafta kendi tahminlerimi yazmistim. 3. hafta ise 2 dakikami ayirip tahminlerimi giremedim, usendim daha dogrusu. Diyorum ki, bu podcastler her hafta her hafta 2´ser saat yapiliyor, aksakliklar oluyor. Dolayisiyla sizde de ufak tefek podcast gecikmeleri olursa anlayisli olmamiz lazim. Ben 2 dakka tahmin girmeye vakit ayiramiyorken, podcast gecikmelerine karsi daha anlayisli olmam lazim.
« Son Düzenleme: Ekim 06, 2016, 09:16:41 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #61 : Ekim 10, 2016, 16:58:13 »
Bu aralar podcast'i duzene soktuk gibi, her Sali cekiyoruz, Turkiye saat ile Carsamba sitede oluyor..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : Ekim 11, 2016, 06:59:22 »
Sizce Panthers hucumunun tokezleme nedenleri nedir ve NFC South galibi icin bir erken tahmin alabilir miyiz?
Erdem Baysal

Çevrimdışı federer

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : Ekim 12, 2016, 17:46:51 »
Kaan Bey, ağaç olduk burda. Çarşamba dedin bekliyoruz hala. Delirtmeyin adamı yayınlayın şu podcasti. ;)
Harun Sönmez

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #64 : Ekim 13, 2016, 06:23:20 »
Kaan Bey, ağaç olduk burda. Çarşamba dedin bekliyoruz hala. Delirtmeyin adamı yayınlayın şu podcasti. ;)

Dun gece Podbean'e yukledim ama siteye koymayi unutmusum.. Suanda anasayfada:))
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : Ekim 14, 2016, 11:46:42 »
Twitter'dan takip ederseniz işteyken gece 02:30'da birden paylaşılınca anlık dinleyebiliyorsunuz :) Hilminin her maçımı konuşalım sorusuna şöyle cevap vermek isterim önemli olmayan maçlarda çok önemli bir mevzu olmuşsa değinilsin yoksa sonuç verip geçilebilir diye düşündüm ben 2 saat 30 dakikada yetmedi bana yalnız :) Aynı podcastı 4 kez dinledim geçen işte sıkılınca

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : Ekim 14, 2016, 17:47:23 »
Sanırım bu haftaki bölümde bir problem var. Podcast'in son kısmı kesintiye uğramış gibi haftanın izlenilesi maçları konusunda konuşma devam ederken kesiliyor 101.32'de. En son Hilmi abi "Pazar gecesi çocuklar 9'da yatıyor 8 maçlarının ilk 1 saatini kaçırıyorum.." derken Kaan "Erken yatır abi sende çocukları.." diyor. Bu dakikadan sonra olaylara vakıf değiliz .. Kesinti merak uyandırmıyor değil ..

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #67 : Ekim 15, 2016, 12:55:03 »
Sanırım bu haftaki bölümde bir problem var. Podcast'in son kısmı kesintiye uğramış gibi haftanın izlenilesi maçları konusunda konuşma devam ederken kesiliyor 101.32'de. En son Hilmi abi "Pazar gecesi çocuklar 9'da yatıyor 8 maçlarının ilk 1 saatini kaçırıyorum.." derken Kaan "Erken yatır abi sende çocukları.." diyor. Bu dakikadan sonra olaylara vakıf değiliz .. Kesinti merak uyandırmıyor değil ..

Ben de simdi fark ettim bunu.. Normal kayitta da ayni sekilde 101 dakikada kesilmis. Ondan sonra bir 15 dakika daha konusmustuk, izlenmesi gereken maclari.. Yazik olmus..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : Ekim 16, 2016, 23:42:51 »
Abi bence AFC'deki takımlar boşuna terlemesinler New England beyaz atlet altta pijamayla elinde sigara balkona çıkıp yoldan geçenlerin "Hayırdır New Endland abi ?" sorusuna "Hayırdır yiğenim hayır misafirim gelicek " deyip direk süper bowlda rakibini beklesin herkes rahatlasın  :D

Çevrimdışı federer

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : Ekim 19, 2016, 11:38:45 »
Şu an tramwayda podcasti dinliyorum. İlk kesintiden sonra, Kaan'ın sesi çok az gelmeye başladı. Bilmiyorum Hilmi farkedemiyor galiba. Bakalım ilerleyen dakikalarda düzelecek mi.
Harun Sönmez

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : Ekim 19, 2016, 13:54:08 »
Kaan'ın ses kalitesi cidden kötü. Yordu yarım saatte
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı zafer.ayaz

• Rookie
  • *
  • OKAN HUSKIES FOOTBALL
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Okan Uni. Huskies
« Yanıtla #71 : Ekim 19, 2016, 15:54:38 »
Herkese Merhaba

Ben hep merak ediyorum stat da seyircilerden bazıları beyaz çit tutuyorlar bu ne anlama geliyor?

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : Ekim 19, 2016, 21:36:02 »
Ben cevap vereyim genelde birde D harfi vardır başında onun. Çitte Fence ingilizcede. D-Fence oluyor yan yana koyunca.
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #73 : Ekim 20, 2016, 00:16:46 »
Kaan'ın ses kalitesi cidden kötü. Yordu yarım saatte

Şu an tramwayda podcasti dinliyorum. İlk kesintiden sonra, Kaan'ın sesi çok az gelmeye başladı. Bilmiyorum Hilmi farkedemiyor galiba. Bakalım ilerleyen dakikalarda düzelecek mi.

O hatanin sebebini biz de cozemedik, ilk defa boyle oldu, son yarim saatte duzeliyor, kusura bakmayin..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : Ekim 25, 2016, 09:35:38 »
Selamlar Kaan sesin son iki yayındır çok boğuk geliyor, birde maçlarda dikkatimi çeken bişey var diyelimki hücumdasın wr topu aldı ilerliyor mesela o anda ona yakalayacak kadar yakın oyuncuların yanından geçerken müdahale etmiyorlar bunun sebebi varmı genelde direk ayağa gidiyorlar sanki çok yakınından geçiyor atlasa yakalayacak ama geçip gidiyor o enteresan geldi bana pek anlatamadım ama siz demek istediğimi anladınız :)

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.157 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur