Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 55709 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #150 : Ocak 25, 2017, 13:24:10 »
Emre, dun podcast'i cekerken bu soru yoktu, haftaya kaldi artik.. Biraz once koyduk podcast'i.. http://nfltr.com/2017/01/nfltr-podcast-53/

tahmin ettim ama şansımı deneyeyim dedim. sağlık olsun, haftaya artık  :)
Emre Erköse

Çevrimdışı Surgeon of Death

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : Ocak 25, 2017, 14:15:09 »
Eyeshield-21 adlı Amerikan Futbolu temalı animeyi izleme fırsatınız oldu mu? Oyunu öğrenmek veya çocuklara sevdirmek için izlenilir diye düşünüyorum. Eğer Podcast'te dile getirebilirseniz bilmeyenler de animeye bir şans verebilir, çocuklarını oyuna ısındırmak için birlikte izleyebilirler.
Sevgiler.
Taflan Deniz |

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : Ocak 26, 2017, 20:16:40 »
Kaan'in bahsettigi Rodgers - Smith kapismasinin olacagi bir superbowlu ben de isterdim. Hatta wild card turundan sonra, tum playoff maclarinin tahminini yapacaktim, tembellikten yapmadim. Superbowlu da Chiefs - Packers olarak ayarlayacaktim :) Hem 1966'nin, hem de 2004 drafinin rovansi. Cok guzel bir SB olurdu.
Alex Smith konusundaki elestirilerini anliyorum Kaan'in, ama Chiefs'in kendisini birakacagini hic sanmiyorum. Kimi getirecekler, Matt Cassel'i mi?

Ankara'da superbowl bulusmasi olacak mi? Heves ettim cok, tabi gecenin bir yarisi uyanip gelebilirsem :)
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2017, 20:37:54 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : Ocak 30, 2017, 09:22:44 »
merhabalar;

-bu sene de super bowl'da Türkçe anlatım olacak mı, merak ettim.
Emre Erköse

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #154 : Ocak 31, 2017, 00:40:31 »
Eyeshield-21 adlı Amerikan Futbolu temalı animeyi izleme fırsatınız oldu mu? Oyunu öğrenmek veya çocuklara sevdirmek için izlenilir diye düşünüyorum. Eğer Podcast'te dile getirebilirseniz bilmeyenler de animeye bir şans verebilir, çocuklarını oyuna ısındırmak için birlikte izleyebilirler.
Sevgiler.
Eklemeyi unutmuşum, Pats-Seahawks finalinde Türkçe anlatım yapılmış mıydı? Eğer yapıldıysa ulaşabileceğimiz bir kaynak var mı? Butler'ın interception anını Türkçe dinlemeyi isterim. :)
Taflan Deniz |

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : Ocak 31, 2017, 14:45:11 »
-49'ers ın John Lynch'i GM ataması ve muhtemel Kyle Shanahan Head Koçluğu haberleri için yorumlarınız nelerdir? Şimdiden atkıları, bayrakları sandıklardan çıkaralım mı? 

Not: Evet 45 yaşındayım.   ^-^
Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : Ocak 31, 2017, 20:14:22 »
Bir takimda GM  head coach'tan daha onemlidir, ama takim sahibi de GM'den daha onemlidir. Mvzu 49ers olunca, takim sahibinin onem daha iyi anlasiliyor.
Erdem Baysal

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : Şubat 01, 2017, 09:57:20 »
Podcastin yarısını sabah işe yürürken dinledim. Emeğinize sağlık. Yaş itibarıyla bana yakın olan Hilmi tam da atkı-bayrak-sandık cümlesini yazarken neyden esinlendiğimi anlamış. Bana da o tezahürattan çağrışım yapmıştı, sonuçta Jimnastikçilere de Galatasaraylılara da Kadıköy'de az bağırmadık. Konuya dönecek olursak John Lynch seçiminde, işin Managing yönünü bilmem ama Fox yorumculuğu sırasında yaptığı onca seyahatte elde ettiği hatırı sayılır scout, agent, player, Gm, coaching staff çevresinin etkisi olduğunu okumuştum. Ha çevresinin geniş olması başarılı olacağı anlamına gelmez tabi de zaten düşeceğin kadar düşmüşsün (2017 draftında 2. sıradan seçme hakkı ki daha ötesi zaten Cleveland. Yok artık  :D ) . Bana şu ankinden kötü olmayacak gibi geliyor ya da benimkisi sezon öncesi Fenerbahçe taraftarı iyimserliği de olabilir :D )

Bu arada 2 sene önceye kadar Yaşamkent'te oturmuş biri için burnunun dibindeki Super Bowl izleme organizasyonlarından haberimin olmaması da benim ayıbım olsun.

Bir takimda GM  head coach'tan daha onemlidir, ama takim sahibi de GM'den daha onemlidir. Mvzu 49ers olunca, takim sahibinin onem daha iyi anlasiliyor.

Koy o atkıyı, bayrağı yerine, hatta York'lar oradayken naftalini bol tutsan iyi edersin mi diyorsun?

Önder.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : Şubat 02, 2017, 03:50:26 »

Koy o atkıyı, bayrağı yerine, hatta York'lar oradayken naftalini bol tutsan iyi edersin mi diyorsun?

Aynen, mevzu York ailesi olunca, her hareketlerine suphe ile bakmak gerekiyor. Soylemeye gerek yok, cok onemli bir franchise 49ers. Bu ailenin elinden kurtulursa, yeniden altin gunlerine donebilir. Yoksa onumuzdeki sene 2 galibiyetten fazlasi olur, ama mevzu bu degil.
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2017, 03:51:13 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı federer

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : Şubat 04, 2017, 01:01:21 »
Görkem ve Çağatay da Super Bowl'u irdeleyecekleri bir podcast yapsalar ne güzel olur. Olabilirse ne de güzel olur.
Harun Sönmez

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : Şubat 06, 2017, 11:44:59 »
4. periyotun başında öyle bir uykum gelmişti ki skor 28-9 iken Patriot'un ilk sayı alamadığı, ya da Atlanta'nın ilk sayı alacağı drive sonrası maç bitti diyerek yatmaya karar vermiştim ama o andan sonra ne Patriots durdu ne de Falcons bir şey yapabildi.   

Belichik falan hikaye diyecek değilim, sonuçta gelmiş geçmiş en iyi koç denilen birinden bahsediyoruz ama Brady? Bence artık GOAT moat listesi yapmaya gerek yok, adam net gelmiş geçmiş en iyisi olduğunu belgeledi dün gece. Bırak Super Bowl'da, mahalle maçında bile oradan geri dönüş yapmak zorken son drive'larda eli bile titremedi. En inanılmazı da son periyodun ortalarında Atlanta ofans ve defansının yaşadığı panik halini görünce resmen kan kokusunu alan köpek balığı gibi oynayışıydı.

Hogan ve Edelman topları birer birer düşürünce Brady ve Hücum koordinatörü okuduğum bir sürü analiz, tahmin vesairenin hiç birinde adı bile geçmeyen 4. tur seçimi çaylak Malcolm Mitchell'i deyim yerindeyse "milli" yaptılar.

3 periyot kaya gibi duran Atlanta defansı son 15 dakikada moral olarak çöktü resmen. Overtime'da o para atışını Atlanta kazansa bile bu maçı artık Patriots'un alacağı çok aşikardı.

Sırf dynasty diye kıl olduğum Patriots ve Brady bir daha şahit olma ihtimalimiz olmayabilecek bir geri dönüşü yaşattılar ya, helal olsun demek lazım.

Önder.

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : Şubat 06, 2017, 13:28:01 »
Bu sene epey tartışılan bir GOAT sorusu sormuştum, ardından SB kazanırsak bu soruyu tekrar soracağım demiştim. Dün akşam ki izlediğimiz mucizeden sonra sormaya gerek bile yok aslında ama tarafsız bakışla TARTIŞMASIZ GOAT diyor muyuz?
Taflan Deniz |

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : Şubat 06, 2017, 14:54:37 »
-New england'ı Barcelonaya benzetiyorum. Barcelona dan Messi'yi çıkarınca takım zorda olsa kazanıyor. Patriots'dan brady'i çıkarsak takım yine zor da olsa kazanır düşüncesindeyim. Tıpkı barcelona gibi kişilere bağlı olmayan bir sistem takımı patriots, nfl'de bu tür başka bir sistem takımı olmadığı düşüncesindeyim. O yüzden tüm anlamı brady'e yüklemek bence biraz takımın kusursuz işleyen diğer kısmına haksızlık. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

Emre Erköse

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : Şubat 10, 2017, 13:08:45 »
-Gerçi Hilmi bu minvalde bir şeyler söyledi ama Kyle Shanahan'ın Super Bowl'da 2. devre hücumu kötü organize etmesi, koşu oyunu tercih etmeyerek yenilginin baş aktörü oluvermesi bir 49ers taraftarı olarak beni mutsuz etmedi. Tam tersine ileride 49ers'ın başındayken yapabileceği bir hatayı şimdiden yapıp bundan ders çıkartmış oldu. Gençtir, kendine olan fazla güvenin ve tecrübesizliğin de etkisiyle böyle fahiş hatalar yapacaktır. Önemli olan bunlardan ders çıkartıp tekrar ettirmemesi ki bunu da göreceğiz.

-Podcast'ın bir yerinde bir spor dalının bu denli üst seviye bir müsabakasında bu kadar büyük bir geri dönüş olmamıştır dediniz ama 2005 yılında İstanbul'da oynanan şampiyonlar ligi maçında Liverpool'un ilk yarıyı 3-0 önde bitiren Milan karşısında 2. yarı durumu 3-3 e getirip penaltılarla kupayı alışını hatırlatırım. Ah işte geçen yılki Euroleague finalinde de o son riboundu vermeseydik Fenerbahçe'de CSKA'yı 21 sayı geriden gelip yenecekti de olmadı :) . En üst seviyede dahi böyle büyük geri dönüşler olabiliyor.

-Son bir konu da 3 ve 4. çeyreğin başlarında belli dönemlerde çok kritik topları tutup takımına önemli 1st down hakları kazandıran çaylak Malcolm Mitchell'ı Atlanta defansı gibi sizin de podcast de unutmuş olmanız. Bence maçın en underrated adamıydı.

Sayenizde nefis bir sezon geçirdim. Teşekkürler.     

Önder.

Çevrimdışı sedatmert61

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : Şubat 11, 2017, 13:50:19 »
Bir istatistik verip çekilicem Flacco-Brady Playofflarda  4 kez karşılaşmışlar. 2 maçı kazanıp iki maçı kaybetmişler bu arada bu 4 maçın tamamıda foxboroda. Tamam bu adam idare eder felan ama elit QB mevzusunda herkesi elit kategorisine katıyorsunuz ben buna katılmıyorum o adamlar Flacco'dan çok aman aman değiller en azından playofflarda.

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.107 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur