Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 55734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı federer

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #300 : Aralık 05, 2017, 17:53:32 »
Vontaze Burfict, Bengals'tan giderse, Steelers - Bengals kan davası biter mi?

Eagles, bu hafta,  uzun yolda (playofflarda) tökezleyeceğinin sinyalini mi verdi? Aslında o kadar da dominant değiller mi?

Pats, NFC'nin formda takımlarının (Eagles, Rams, Vikings ve Saints) yanında, hiç konuşulmuyor desek yeridir. Pats, Super Bowl'a çıkarsa, underdog olur diyebilir miyiz?

Ravens 2012 reloaded mı?

Harun Sönmez

Çevrimdışı 0guzcan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : Aralık 06, 2017, 03:10:16 »
-Eagles'ın bu sezon yendiği takımlar arasında 0.500 üstü olan sadece 1 takım var. Yenildiği takımlar malum superbowl adayı. Bu sebepten Eagles'ın playofflarda şansının çok düşük olduğunu düşüyorum ne dersiniz bu konuda? Vikings çaktırmadan superbowl'a koşuyor sanki.

-Bu sezonun rookie runningback sınıfı nfl'e uzun süre damga vuracak gibi. Kötü rb gelmemiş sanki bu sene?

Leonard Fournette konuşmaya gerek yok
Christian McCaffrey beyaz falan dediler ama adam gayet oynuyor
Dalvin Cook reddit forumlarında biri 40 yıllık vikings'li babama sonunda forma aldırdı yazmış. gayet iyiydi sakatlanana kadar
Joe Mixon kadın dövmesi falan unutuldu gayet iyi
Kareem Hunt malum
Alvin Kamara rookie of the year kazananı olmalı bence
Tarik Cohen adam joystick
Chris Carson sakatlanana kadar seahawks'in koşu oyununu taşıdı
Corey Clement jay ajayi takasını gereksiz gösteriyor. gayet iyi oynuyor
Austin Ekeler bu adam bile oynuyor

ne düşünüyorsunuz?

Oğuzcan Türe

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #302 : Aralık 06, 2017, 20:35:35 »
Cevap vermek ustumuze degil ama ben de yorumumu yazayim.

Leonard Fournette konuşmaya gerek yok
Dogru.

Christian McCaffrey beyaz falan dediler ama adam gayet oynuyor
Bence bust. Bu adam slot receiver. 8. siradan secilen slot receiver olmaz heralde.

Dalvin Cook reddit forumlarında biri 40 yıllık vikings'li babama sonunda forma aldırdı yazmış. gayet iyiydi sakatlanana kadar
Ben de bu yonde dusunuyordum fakat Cook sakatlandiktan sonra takim hala kosuyor. O yuzden kredinin buyuk kismi Cook'tan cok OC Pat Shermer ve ofansif line'a gider.

Joe Mixon kadın dövmesi falan unutuldu gayet iyi
Yetenekli oyuncu ama bilinen en iyi ozelligi Bell gibi bloklarin arkasinda sabirli olmasi idi. Ama Bengals OL ile oynayinca olmuyor.

Kareem Hunt malum
Bireysel yetenek cok iyi ama scheme olarak sikintili. Andy Reid basit bir sema oynatsa daha iyi gorebiliriz.

Alvin Kamara rookie of the year kazananı olmalı bence
Katiliyorum.

Tarik Cohen adam joystick
Katiliyorum.
Chris Carson sakatlanana kadar seahawks'in koşu oyununu taşıdı
Sample size cok kucuk daha fazla ornek lazim.

Corey Clement jay ajayi takasını gereksiz gösteriyor. gayet iyi oynuyor
Eagles back field cok karisik herkes herseyi yapsin istiyor koc.

Austin Ekeler bu adam bile oynuyor
Anthony Lynn etkisi bence.

Ama genel olarak baya dogru tesbitler.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #303 : Aralık 06, 2017, 20:36:39 »
13 hafta kesintisiz yazi yazan tek NFLTR yazari olarak sorumun yazinin gecikmesinden dolayi yanitlanmamasini protesto ediyorum. Sorularim asagida.
1-)
2-)
3-)

« Son Düzenleme: Aralık 06, 2017, 20:37:32 Gönderen: HereWeGo »
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : Aralık 06, 2017, 21:49:01 »
Selamlar,
Aaron Rodger idmanlara baslamis, e malum Greenbay'inde playoff sansli olduguna gore, oynama durmu var midir, Fantasy'de bosta duruyordu her ihtimale karsin benche aldim, ne dersiniz gondereyim mi yoksa bir umut var mi?

Saygilar, sevgiler.
Baris Ekim

Çevrimdışı Yux

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #305 : Aralık 08, 2017, 14:26:44 »
Bu Nfl'deki concussion olaylari ailelerin cocuklarini yonlendirdigi spor alaninda  gittikce daha da buyuk bi risk olucak gibi. Bu konu hakkinda Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban da basketbol ve dutbolun gelecegi hakkinda aciklama yapti. Konusmayi ve ilgi cekmeyi seven bi kisilik olsa da dogru soyluyo bence. " Cocuklarinizin ne oynamasini istersiniz?... Basketbol sahasini kosarken daha saglikli olusunu mu yoksa futbol oynamasina izin verip yasadigi carpismalar hakkinda endiselenmeyi mi? " Tabiki az da olsa tarafli bi yorum yaptigi asikar ama maddi olarak da daha avantajli olan ve az riskli basketbol varken ailelerin cocuklarini futbola yonlendirmesi cok mantikli degil gibi geliyo... Futbolu cok seviyoruz ama gercekten insan sagligi konusunda asmasi gereken bicok problem var. Bu konuda zaten konusuyosunuz ama bu aciklama uzerine de bi yorum yaparsaniz sevinirim.

Çevrimdışı Rainman

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Çevik
« Yanıtla #306 : Aralık 11, 2017, 15:03:58 »
Bu qb de uzun boy kriteri nedir? Niye 185 cm boyunda qbleri kısa boylu qb olarak adlandırıyorsunuz? Ligde 178-180 cm boyunda wr-cb lerin bol olduğu bir ligde

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #307 : Aralık 11, 2017, 16:38:10 »
Selamlar,

Kaan arkadasim sen de de iyi goz varmis ben bile(ruscam oldugu icin bile)  adamlarin podcast linkini gozden kacirmisim, daha sonradan son 2 podcastlerini dinledim, 1 tanesi direk maclari yorumluyordu ki, bir kac konu da sizinle ayni sekilde yorum yapmalari ilgimi cekti, 1 tanesi Oakland'in durumu hakkinda bu sene mi yoksa gecen sene mi yaniltici, ve Keenum'un hakkindaki yorumlariniz :)
diger podcast da ise baska ikili sanki offseasondaymis gibi onumuzdeki sene en basiretsiz 5 takim siralamasi; adamlarin salary capindan draft picklerine kadar analizini yaptilar!!!

bu arada seneye tahminler icin NFL weekly pick'em' de NFLTR AMATOR grubumuz var Cihan Kaya'nin olusturdugu, bekleriz. Mac sonucu da belli olmadan kimse baskasini tahminlerini goremediginden Oktay Hoca Kaan'a onun tahminlerden faydalandigini bir daha soyleyemez!

Selamlar, saygilar
Cenk Nisan
Baris Ekim

Çevrimdışı Master

• Rookie
  • *
  • .MusleraX
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #308 : Aralık 12, 2017, 10:09:54 »

bu arada seneye tahminler icin NFL weekly pick'em' de NFLTR AMATOR grubumuz var Cihan Kaya'nin olusturdugu, bekleriz. Mac sonucu da belli olmadan kimse baskasini tahminlerini goremediginden Oktay Hoca Kaan'a onun tahminlerden faydalandigini bir daha soyleyemez!

Selamlar, saygilar
Cenk Nisan

Bu kısmına katılıyorum maçlar oynanmadan kimse başkasının seçimleri göremediği için bu tarz polemikler yaşanmıyor  :D Hep birlikte grup oluşturursak orda güzel olur seneye :)
.MusleraX

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #309 : Aralık 12, 2017, 14:31:05 »
Seyrettiğim maçlar üzerinden;
- Vikings kötü de oynamadığı bir maçı kaybetti. Keenum'da sorun yok, haftalardır çok iyi diye övgüler yağdırılan defansın kötü oluşu umarım nazarlık olarak kalır. Seviyoruz kendilerini. Bu arada Cam Newton'dan daha itici olan şey varsa o da maç kazanmış bir Cam Newton.

- Oğlanın ateşi çıkınca salı sabahı 4 buçuktan sonrayı ayakta geçirdim. Hani sizin de "geçiniz" dediğiniz Pats-Dolphins maçını sırf canım sıkılmasın diye izledim. İyi ki de izlemişim. Bir tahmininizin daha tutmaması işime geldi:) Özellikle 2. yarıyı (son 2 çeyrek değil Hilmi:) Brady şimdi bir şeyler yapacak diye beklemekle geçirdim. Bu kez yapamadı. Güzel maçtı. Cuttler da bindi Kenyan Drake atına, vurdu kırbacı :)

Highlights görüntülerde gördüğüm kadarıyla;

1- Wentz sezonu kapadı. Değer miydi o kadar zorlamaya? Sen MVP adayı, takımın yıllar sonra yakaladığı en büyük SB şansının en önemli parçası olarak hangi akla hizmet o kalabalığa dalıyorsun? Eğer konuşmadıysanız, o pozisyonu değerlendirir misiniz?
2- Sanırım Hilmi Packers-Browns  maçı izlediği için pişman olmamıştır. Sanırım Browns uzun zamandır ilk gerçek bir NFL takımı gibi oynadı? Keizer'da harika oynadığı bir maçın sonunda çuvallamayı başarmış. Sizce Josh Gordon takımın çehresini değiştirmiş/değiştirebilir mi? 
3- Colts-Bills maçı gördüğüm en saçma sapan maç. NFL de maçın oynanması için bir kural var mı? Hem sporcu, hem seyirci sağlığını bu kadar riske sokan ortamda maç oynatılması ne kadar doğru? İnsanların o maça gelip giderken bile kaza yapma ihtimali var. Hem sporculara, hem de maçı yerinde izleyenlere helal olsun demek lazım.

Bu maçın normal süresinin sonunda Colts'un deneyip de başarılı olduğu 2 puanlık oyun neden iptal edildi anlayamadım, siz biliyor musunuz?
4- Rams-Eagles maçında, Los Angeles nire, Philedelphia nire? Her skorda stattan gelen ses baz alındığında maçı izleyen seyircilerin çoğu Eagles taraftarıymış gibiydi. Diğer maçlarda da Seattle-Miami maçında bile hatırı sayılır oranda rakip taraftar olduğunu görüyoruz. İnsanlar takımın peşinde seyahat mi ediyor, yoksa o şehir veya yakınlarda oturanlar mı gelip izliyor?

Satırlarımın sonunda bu Garoppolo'da iş var derken Mariotta'ya da bitirdin beni fantezi de, "gözün kör olmaya e mi?" diyorum.

Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı federer

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #310 : Aralık 12, 2017, 14:32:11 »
Haftanın sürprizini Miami yaptı. 2015 AFC Championship maçının kopyası oldu. O maç ta da Denver, aynı Miami gibi, bol pass rush ve blitz ile adeta Pats hücumunu sindirmişti. O maçta, Pats hücumunu ayakta tutan Gronk olmuştu (Tabii yeterli olmamıştı. Kazanan Denver olmuştu. bkz Gostkowski). Brady bulabildiği en ufak boşlukta Gronk'u görüyordu. Bu maçta Gronk da olmayınca, Pats teslim oldu. Bu maçı kaybetmelerinin sebebi sizce de Gronk'un olmaması mı? Yoksa OL'nın, Miami DL'nın karşısında çaresiz kalması mı? Pats'in kriptoniti iyi bir pass rush ve blitz diyebilir miyiz?

Ekleme: Maçta, ilginç bir istatistik de oluştu. Pats, 3rd downların hiçbirini alamadı. Ekrana yansıdığı kadarıyla, böyle olan en son maç, 1991 yılında oynanan Colts maçıymış.
« Son Düzenleme: Aralık 12, 2017, 16:07:57 Gönderen: federer »
Harun Sönmez

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #311 : Aralık 12, 2017, 17:00:08 »

Bu maçın normal süresinin sonunda Colts'un deneyip de başarılı olduğu 2 puanlık oyun neden iptal edildi anlayamadım, siz biliyor musunuz?

Colts hucumuna holding calindi.

Çevrimdışı Yux

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #312 : Aralık 13, 2017, 00:25:55 »
Önceki yazdığıma ek olarak, Big Ben de bu hafta "Oynadığımız oyun çok korkutucu ve şiddet içerikli, umarım oğlum golf oynar" demiş ve Texans Tight Endi Fiedorowicz 26 yaşında futbolu bırakmayı ciddi anlamda düşünüyomuş son iki sezonda yaşadığı en az 4 concussion sonrası.

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #313 : Aralık 13, 2017, 16:08:26 »
Merhabalar;

-bir nfl takımının sözleşmesi biten bir oyuncuyu elinde tutabilmek için nasıl bir önceliği vardır. Mesela başka bir takım, daha yüksek bir para önerip o oyuncuyu alabilir mi yoksa almak istediği kulübünün verdiği ücretin üstüne çıkamaz mı?

-wentz’in sakatlanması ile artık en bariz mvp adayları brady ve Wilson gibi görünüyor. qb dışında mvp çıkma ihtimali var mı sizce. Mesela a.brown mvp olabilir mi.
Emre Erköse

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #314 : Aralık 13, 2017, 16:52:40 »
Selamlar,

concussionlar, Amerika, insana verilen deger, sudur budur; oyunu iyice yumusatip baska bir sekile soktugu takdirde, NFL izlenme degeri de duser ise baska ulkelere (Meksika, Brezilya  vs.)  kayma durumu olabilir mi? bu soruyu Off-seasona birakmak isterseniz anlarim :)

Gecen haftaki Aaron Rodgers'i fantasy de ekleme sorumu yineliyorum, takimi yakindan takip ettiginizden, belki bir gelisme vardir! Bu arada takimimda su andaki qb Drew Brees de ne olduruyo ne gulduruyor arkadas bu hafta da play-off basliyor! Bu arada sizin ligde Play off ne durumda?

Bir diger fantasy sorusuysa ilk baslarda oyuncu degistirme veya cikartma durumunda Drew Brees'in dokunulmazligi vardi, simdi buna Alvin Kamara'da eklendi, bu neye gore oluyor?

Saygilar, sevgiler
Baris Ekim

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.111 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur