Bize Katılın

Türkiye’deki ilk ve tek Amerikan futbolu sitesi NFLTR olarak, Amerikan futbolu severlere daha iyi geniş bir içerik sunmak, gerek NFL gerekse TAFL bölümlerimizde, takipçilerimiz için daha fazla yazı ve yorum yayınlamak amacıyla her zaman ekibimizi genişletmek istiyoruz.

2006 yılından beri günde binlerce ziyaretçiye içerik sunmaktayız. Ancak halen internette Amerikan futboluna Türkçe içerikler halen oldukça kısıtlı. Bizim amacımız ise her yıl olduğu gibi ekibimizi geliştirerek yolumuza devam etmek ve Amerikan futbolunun gelişip yayılmasına bir katkıda bulunmak. Bu yolda en büyük destekçilerimizin yine siz Amerikan futbolu severler olacağını düşünüyoruz. Eğer siz de Amerikan futboluna dair düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşmak istiyorsanız, ekibimize NFL, NCAA veya TAFL yazarı ya da haber editörü olarak katılmanız bizi memnun eder…

1. NFL Yazarlığı

2006 yılından beri yazarlarımızın sitede yaptığı gibi siz de NFLTR’de, NFL ile ilgili yorumlarınızı, analizlerinizi yayınlayabilir, takım yazarı olabilirsiniz. Bunun dışında NFL’deki güncel gelişmeleri yorumlamak, haftalık maçlar öncesi veya sonrası, takım ayırmadan yazmak isterseniz de kapımız sizlere açık.

2. TAFL Yazarlığı

NFLTR’de, TAFL’deki tüm liglere ve takımlara eşit olarak yer vermek istiyoruz. Oynadığınız ya da tuttuğunuz takım ile ilgili gelişmelerden Türk Amerikan futbolu camiasının haberdar olmasına bir katkıda bulunabileceğinizi düşünüyorsanız ya da herhangi bir lig (Kulüpler 1. Ligi, 2. Ligi, Üniversiteler Süper Ligi, 1. Ligi) hakkında genel yorumlar yapabilecek düzeyde olduğunuzu hissediyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz

3. NCAA Yazarlığı

Amerika’da NFL’den sonra hatta NBA ve NHL gibi sporların önünde en popüler ikinci organizasyon olan NCAA Football, yani kolej futbolunun, Amerika dışında takipçisi oldukça kısıtlı ancak her geçen gün bu kitle büyümekte. Bir NCAA sevdalısı iseniz sitemizdeki NCAA ekibimize katılmanız ve NCAA yorumlarınızı ziyaretçilerimizle paylaşmanız bizleri oldukça mutlu eder.

NFLTR’ye ve Türk Amerikan futbolu camiasına yazar katkı yapmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak –örnek teşkil edecek bir yazınızı da eklerseniz seviniriz– bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NFLTR.com – Türkiye’de Amerikan Futbolunun Adresi

    Adınız (gerekli)

    E-Mail Adresiniz (gerekli)

    Konu

    İletiniz

    Örnek Yazınız