Bize Katılın

Türkiye’deki ilk ve tek Amerikan futbolu sitesi NFLTR olarak, Amerikan futbolu severlere daha iyi geniş bir içerik sunmak, gerek NFL gerekse TAFL bölümlerimizde, takipçilerimiz için daha fazla yazı ve yorum yayınlamak amacıyla her zaman ekibimizi genişletmek istiyoruz.

2006 yılından beri on yıldır günde binlerce ziyaretçiye içerik sunmaktayız. Ancak halen internette Amerikan futboluna Türkçe içerikler halen oldukça kısıtlı. Bizim amacımız ise her yıl olduğu gibi ekibimizi geliştirerek yolumuza devam etmek ve Amerikan futbolunun gelişip yayılmasına bir katkıda bulunmak. Bu yolda en büyük destekçilerimizin yine siz Amerikan futbolu severler olacağını düşünüyoruz. Eğer siz de Amerikan futboluna dair düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşmak istiyorsanız, ekibimize NFL, NCAA veya TAFL yazarı ya da haber editörü olarak katılmanız bizi memnun eder…

1. NFL Yazarlığı

Yaklaşık on yıldır yazarlarımızın sitede yazdığı gibi sizin de NFLTR’de, tuttuğunuz NFL takımı ile ilgili gelişmeleri düzenli olarak yorumlayacağınız bir sayfanız olabilir. Bunun dışında NFL’deki güncel gelişmeleri yorumlamak, haftalık maçlar öncesi veya sonrası, takım ayırmadan yazmak isterseniz de kapımız sizlere açık.

2. TAFL Yazarlığı

NFLTR’de, TAFL’deki tüm liglere ve takımlara eşit olarak yer vermek istiyoruz. Oynadığınız ya da tuttuğunuz takım ile ilgili gelişmelerden Türk Amerikan futbolu camiasının haberdar olmasına bir katkıda bulunabileceğinizi düşünüyorsanız ya da herhangi bir lig (Kulüpler 1. Ligi, 2. Ligi, Üniversiteler Süper Ligi, 1. Ligi) hakkında genel yorumlar yapabilecek düzeyde olduğunuzu hissediyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz

3. NCAA Yazarlığı

Amerika’da NFL’den sonra hatta NBA ve NHL gibi sporların önünde en popüler ikinci organizasyon olan NCAA Football, yani kolej futbolunun, Amerika dışında takipçisi oldukça kısıtlı ancak büyümekte. Bir NCAA sevdalısı iseniz sitemizdeki NCAA ekibimize katılmanız ve NCAA yorumlarınızı ziyaretçilerimizle paylaşmanız bizleri oldukça mutlu eder.

4. Haber Editörlüğü

NFLTR’ye zaman ayırabilecek, İngilizce bilen, dilimizi de iyi kullanabilen, düzenli olarak NFL haberleri çevirebilecek/yorumlarını katarak haber yazabilecek veya bizlerden alacağı direktiflerle TAFL haberleri hazırlayabilecek kişileri aramızda görmek istiyoruz.

Yazar veya haber editörü adaylarında baktığımız önemli kriterlerin başında düzenli olarak siteye zaman ayırıp ayıramayacakları gelmektedir. Yazarlarımızın düzenli aralıklarla yazı göndermesi, hem sitenin güncelliği hem de okuyucular açısından oldukça önem taşımaktadır.

Siz de yukarıdaki kriterlere uyduğunuzu düşünüyorsanız ve kaleminize güveniyorsanız, NFLTR ailesine yazar veya haber editörü olarak katılabilirsiniz.

NFLTR’ye ve Türk Amerikan futbolu camiasına yazar/haber editörü olarak katkı yapmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak –örnek teşkil edecek bir yazınızı da eklerseniz seviniriz– bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NFLTR.com – Türkiye’de Amerikan Futbolunun Adresi

    Adınız (gerekli)

    E-Mail Adresiniz (gerekli)

    Konu

    İletiniz

    Örnek Yazınız