Kullanım Şartları

NFLTR.com (“NFLTR“), içerik olarak makale ve haber ağırlıklı “Türkçe Amerikan Futbolu Sitesi”dir. NFLTR, (i) forum, (ii) yazılar bölümü (“Anasayfa“) olmak iki alt bölüme ayrılmaktadır.

NFLTR, tamamen bağımsız bir oluşum olarak hiçbir kurum ve/veya kuruluş ile alakalı değildir.

Sitenin kurucusu, editörleri, forum yöneticileri, site yazarları, sitede yazarlık yapmış ancak daha sonra yazar kadrosundan ayrılmış kişiler ve sitenin içeriğine bir şekilde katkısı olan kişiler Künye bölümünde belirtilmiştir.

Sitede yer alan tüm yazıların hakları -alıntı olduğu belirtilmediği sürece- NFLTR’ye aittir. Kaynak belirtilse dahi, izin alınmadan, sosyal paylaşım siteleri dışında ticari amaçla olsun veya olmasın hiçbir yazılı, görsel, işitsel ortamda ve blogda kullanılamaz.

Sitede yayınlanan haberler, makaleler ve maç tahminleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberler, makaleler ve maç tahminlerinden doğacak kazanç ve/veya zararlardan NFLTR sorumlu tutulamaz.

Siteye üye alımı sadece forum bölümü için geçerlidir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen yazan forum üyesi sorumludur. NFLTR sadece bu kişilere yazma imkanı tanımaktadır. Bu yazılanların hiçbiri NFLTR’yi temsil etmez. Yazılanlardan NFLTR sorumlu tutulamaz.

Forum üyelerinin kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden NFLTR ve forum yöneticileri sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların üye olurken girdikleri bilgiler ve/veya daha sonra değiştirdikleri bilgiler NFLTR tarafından üçüncü bir şahısla paylaşılmaz. NFLTR herhangi bir saldırıda üyelerin hesaplarını, ip adreslerini, bilgilerini koruma garantisi vermez.

NFLTR, forumda bulunan kullanıcıların özel mesajlarına herhangi bir sorun ve/veya şikayet sonrası, erişme hakkına sahiptir.

Sitedeki yazılar, yazarının kişisel fikirlerinden oluşmaktadır ve yazılarda verilen bilgiler doğru olmayabilir. NFLTR yazarlara sadece yazma imkanı tanımaktadır. Yazılanlardan NFLTR sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan yazılara yapılan yorumlar neden gösterilmeksizin NFLTR tarafından silinebilir. NFLTR yazılara yorum yazan kişilerin ip adreslerini saklı tutar. Bu yorumların tüm sorumluluğu yorumu yazan kişiye aittir. Bu yorumlardan NFLTR sorumlu tutulamaz.

Sitenin forum ve yazılar bölümdeki tüm içerikler sadece yazan kişiyi temsil eder. Aksi NFLTR tarafından belirtilmedikçe hiçbir kurum, kuruluş ve/veya organizasyonu temsil etmez.

NFLTR, içerik olarak Amerikan futbolu sitesi olduğundan sitede Amerikan futbolu dışında herhangi bir içerik yayınlanmaz. NFLTR’nin içeriği tamamen kendi yazarları ve editörlerinden oluşan ekip tarafından oluşturulmuştur ve yine bu ekip tarafından güncellenir.

Yazılar bölümü ve forumda mevcut bulunan içerikler, NFLTR’nin önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz.

Yukarıda belirtilen şartlar sitenin yazılar ve forum bölümü için geçerlidir. Forum bölümünün kendine ait kuralları olması, yukarıdaki şartlardan muaf olması için bir sebep değildir.

NFLTR, yukarıda yazan şartları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Tüm üyeler ve siteyi kullanan tüm ziyaretçiler bu şartları okumuş ve koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır.

COPYRIGHT © 2006 – 2024 NFLTR™