Super Bowl XLIV, sahada boy gösteren NFL yıldızlarının yanı sıra tribünleri dolduran Hollywood yıldızları ve şarkıcılarla da dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Miami Sun Life Stadium’da tribünlerde Brad Pitt ve Tom Cruise gibi ünlü Hollywood yıldızları başı çeken ünlüler arasındaydı.

New Orleans’lı olan Brad Pitt maçın başlamasına az bir süre kala güvenlik ekipleriyle eşliğinde golf arabasıyla sahadan tribünlerileri selamladı. Ayrıca Pitt’in oğlu Maddox ile birlikte, Saints’in Colts karşısındaki dev galibiyeti sırasında sıklıkla Saints’in meşhur tezahüratı olan “Who Dat” diye bağırması kameralara  yansıyan ilginç bir ayrıntıydı.

Öte yandan Tom Cruise ise kucağında kızı Suri ile birlikte diğer tüm taraftarlar ile birlikte stada girdiği gözlendi.

Korumaları olmadan stada gelen Demi More ile Ashton Kutcher çifti ise kameraların ilgi odağı olmayı başardılar. Maçı izlemeye gelen ünlü isimlerin arasında John Travolta ise Saints’in mükemmel geri dönüşünü izlemeden stadyumdan ayrılmasıyla dikkat çekti.

Maç öncesinde ise meşhur rapçi LL Cool J ise New York’lu olduğu için bu maçta Colts’u desteklediğini söyledi. “Ben bir New York’luyum. Orada da bir Manning var.” diyerek Super Bowl’da Giants’ın oyun kurucu Eli Manning’in büyük kardeşi Peyton Manning’i desteklediğini dile getirdi.

Hollywood’un seksi yıldızlarından Angelina Jolie ve ünlü yönetmen Spike Lee de tribünlerde yerini alan ünlüler arasındaydı.

Yazan: Haber Servisi